Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab na 5 dni ale cestujeme autbusom tak to budeme v buse spat...tak ale nevadi ...nie je to moc drahe a pojdeme cez rakusko a nemecko tak nieco aj z tych krajin uvidim :-)
Odpovedať
@dracica6663 a neuvidíte iba dialnicu?? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 bola som v Lanovii v Auparku, my hovorila ze v salone Nicole co maju na dostojevskeho su zvyknuty na iny hnoj na satach, ked nevesta donesie ovracane, oliate cervenym vinom, dotrhana vrchna sukna na franforce....
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab joj moja o rozbombardovanom dome mi dačo hovor :-D na dva týždne človek odíde a nespozná si domov :-D ešte aby toho nebolo málo, sused má taký vlhký dom, že moja izba je v kúte do polovice mokrá, takže sťahovanie nábytku a zapnúť odvlhčovač, aby to vysušilo, ale bude sa musieť neplánovane aj ten kút premaľovať, lebo tam ostal fľak ]-( dnes už behám a vybavujem, zháňam veci na výzdobu, idem dohodnúť svadobný salón, lebo v sobotu príde svokra s družičkou malou, že jej šatky vyberieme ... no a možno dnes zmením zase šaty, keďže mali nejaké nové prísť :-N @dracica6663 @z.junasova no môj chlap sa zase teší na svadbu, ale už minule v posteli s takým nevinným úsmevom na mňa pozrel, že pre neho sa už to najkrajšie splnilo, keď som sa prisťahovala a že si ho vezmem, to berie ako taký krásny bonus :-) no a s tancovaním uvidíme, stále sme sa nedopracovali k nacvičovaniu a neviem, či sa dopracujeme, lebo sa nám veci komplikujú a budeme minimálne do svadby spolu :-S
Odpovedať
@michala.s no to je sila...a to sa da este zachranit ?.....mne zase drahy povedal ze aby som nemala saty po zem alebo vlecku nevlacila, ze ich zaspinim...vsakk je jasne ze po celom dni sa zaspinia...to je asi normalne...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab neboooj, budeš všetko vedieť, teraz ako svedok som odkukala, ten farár všetko bude hovoriť, on vám povie, kedy sadnúť, kľaknúť a tak :-) vy aj tak budete stáť a kľačať inak ako ostatní, hlavne pri sľuboch
Odpovedať
@angieska joj, tak to poteší.. ale aj moja mamka už vymýšľa čo ide všetko spraviť u nás doma.. no len aby to stihla, musela by prísť už dnes, a nie o týždeň :-D tak to som zvedavá ako si ide užiť tú svadbu, keď bude len riadiť do noci.. ale ona to tak chce, a hotovo.. no nech sa páči, nech robí :-p ja som povedala, že ešte predsieň vyriadim, inak sa urobí len bežný poriadok a dosť! nemienim byť na svadbe s kruhmi pod očami.. no som zvedavá čo vymyslíš so šatami - potom hneď informuj! ;-)
Odpovedať
@angieska juuuj, ani nevrav! zas mám motýle v bruchu keď si to predstavím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova jeeej a to sa kde ukazuje, ze bliziace sa svadby, ja som asi slepa, ale som to tu nevidela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ten tvoj drahy je zlaty, ako pekne ti to povedal :-) a ty si teraz na vychode zase az do svadby, ci budes lietat striedavo medzi bratislavou a vychodom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab neboj simi, urcite to vsetko dobre dopadne, uz sa tesim, ked budes pisat zazitky a das fotecky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 parada, aspon si trosku oddychnete, v parizi som este nebola, musi byt nadherny ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikol18 hej, aj mňa potešil :-) no tento týždeň som na východe - musím obehať úrady, lekárku, nejaké veci dokúpiť a vybaviť na svadbu, v nedeľu naspäť do BA previezť nejaké veci a v stredu nazad domov až do svatby
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 mne povedali ze to su minimalne poskodenia, ze uz opravovali aj tisickrat horsie veci. Vraj nevesty sa niektore pre tie saty zbytocne moc stresuju, ze vsetko je upravitelne... tak ma tetuska velmi potesila a myslim ze toto by mali nevestam hovorit aj ked si saty preberaju a nie az ked uz ich davaju na vycistenie po svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
A vlastne este som chcela, baby my sme si davali kameramanovi nech nam to zostriha na 90 az 120 minut a dal nam to na 105 minut a sme sa zhodli ze bohate by stacilo aj menej, tak ktore rozmyslate dat si spravit 4 hodinove video, tak dobre popremyslajte ci to tolko dlho chcete pozerat. Lebo niektore pasaze su tam zbytocne dlhe a nemuseli byt take dlhe, napriklad obrad vobec nemusel byt cely a tak dalej... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Je to pod svadobnými albumami, strieda sa to s reklamnými blogmi.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simonka, hallelujah ti zaspieva aj nas zbor, neboj. Bolo to velmi pekne a navyse chystaju este nejake vylepsenie, takze neboj:)))
Odpovedať
@kacennnka no len v hriňovej sú zbory dva, a ja mám akurát ten, čo to nemá v repertoári..
Odpovedať
@nikol18 joj moja, zlatá si :-) aj ja sa veľmi veľmi tešííím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab vazne? tam su dva zbory? A nechcela si si dat ten druhy? Ten prvy sa ti zda lepsi?
Odpovedať
@kacennnka ja som nevedela, že sú dva.. a vlastne to už ani nejak neriešim..
Odpovedať
@michala.s no niekedy je dobre take dlhe video :-) aspon ja som sa potesila...mala som pozicane jedno video velmi dlhe bolo neviem....kolko malo hodin....ale komplet vsetko tam bolo cely obrad ako to vsetko hovoria a tak cela proste omsa....ja som sa potesila lebo uz viem ako to vyzera a mam predstavu co a ako...kedze som nikdy na sadbe nebola... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahooj Simi, ako si sa rozhodla s tými kvetinkami? budeš mať pivónie? lebo ak áno, našla som tu svadobný album s pivonkovou výzdobou a kytičkou a poviem Ti, vyzerá to nádherneeee... :) nájdeš ho hneď na začiatku :) prípadne Ti pošlem link... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak sa po par dnoch hlasim... Nemala som nejako naladu sem chodit, v piatok na oznamili v praci, ze cely office (asi 40 ludi) chcu prestahovat na sever do Leeds a tym padom my vsetci stratime robotu... Tak som z toho docela smutna a nejako som na svadbu ani nemyslela :-( Zacala som si uz hladat inu robotu, ved nemam preco cakat, ale ked si uvedomim ze my vsetci viac menej hladame rovnaku robotu, tak to bude asi dost tazke. No ale nejako bolo, nejako bude, vsak :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi joj, tak to ma mrzí, to nie je bohviečo :-( verím, že sa ti čo najskôr podarí niečo dobré nájsť, budem držať palce....
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska Dakujem :) no je to nanic :( ale co spravim... neda sa nic robit len hladat robotu a dufat, ze nieco este lepsie sa mi podari najst. Len je to skoda, lebo sme tu super kolektiv...
Odpovedať
@lucia3006 vieš čo, luci, zajtra idem dojednať kvety, a ja stále nie som rozhodnutá :-( pivonky sú prekrásne, sú aj krásne voňavé, no bojím sa, že ak by prišli veľmi v puku, čiže to sú potom len také maličké guličky :-( neviem čo urobím.. @bybi ani sa ti, mojka, nečudujem, že nemáš na nič náladu :-( budem ti držať palce, nech sa ti čo najskôr niečo nové a dobré pošťastí :-) držím silno palce! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dakujem Simi moja zlata :)
Odpovedať
@bybi joj, dvakrát som ti to isté napísala :-D tak ti držím palce za dvoch! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi Aj ja držím palce nech si čím skôr nájdeš novú prácu :-) Aj ja to budem musieť za chvíľu riešiť, keďže som len na zastupovanie počas materskej a v štátnej správe na Slovensku to pre vysokoškolákov nie je bohviečo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?