Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej, tam kde je bar budu svadske stoly a alkohol, v tej sedacej casi budeme my a nase stoly a parket je hned vedla :)
Odpovedať
@bybi no tak my sme boli len v tej prednej časti, vzadu nie..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ani v zahrade ste neboli??? zahrada je tam krasna :)
Odpovedať
@bybi nie nie, my sme tam boli v decembri, a straaaašne snežilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ved to je vlastne jedno... Uvidis na fotkach :) Uz aj v robote mi kazdy den niekto pripomina, ze chce vidiet fotky ked sa vratim :) Uz len 4 tyzdne a ideme domov :) ty uz budes vydata panicka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moja kamaratka ma dnes termin, tak len kazdu hodinku sledujem FB ci nic a stale nic :) Uz sa tesim na maleho drobceka :-)
Odpovedať
@bybi joj, ani nevrav.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab uz ta chyta nervozita ci zatial si v pohode :) Ja som si za posledny tyzden uvedomila ze zacinam trosku panikarit a nechapem preco. Proste doteraz to bolo nieco ze raz bude a na co som sa tesila a zrazu je to tu, relane :-N Nie ze by som pochybovala ci to chcem, to som si na miilion % ista, ale z nejakeho dovodu zacinam byt nervozna a neviem preco :-N
Odpovedať
@bybi no tak ja som absolútne kľudná, kým mi to niekto nepripomenie :-D potom sa mi začnú ruky triasť - moja klasická reakcia na stres.. ale inak ani pán boh nevie u nás zrátať koľko koláčov treba objednať :-p a svokra už má zoznam asi 10, ktoré ide piecť ona :-D tak len dúfam, že sa nič nebude vyhadzovať..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab mne tiez len ked si spomeniem ze uz je to len za 5 tyzdnov... na jednej strasne sa tesim nech uz je to tu, na druhej sa aj traosku tesim, ked uz bude po :-D A to fajne, ked ti svokra napecie :-) My budeme objednavatm ale uz vieme aj kolko na stastie :) Len ja nevime ze ake, tak som to nechala na maminu, ja sa v kolacoch aj tak nevyznam :)
Odpovedať
@bybi ach, ale aj tak by som bola najradšej, keby bolo všetko len v mojej réžii.. takto som z toho maximálne zmätená |-| absolútne neviem čoho koľko, lebo ten povie to bude málo to bude veľa..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no to verim... ja mam stastie ze je vsetko viac menej ako ja chcem a zatial mi nikto nic nenuti... Ale zase ja som aj tvrdohlava v tomto, neznasam ked mi niekto nieco nuti, tak sa zaseknem a naschval to spravim inak... Takze kto ma pozna, tak vie ze nutit ma do niecoho nepomoze a radsej ma nechaju si to spravit po svojom :) alebo mi len naznacia a vtedy aj porozmyslam nad tym :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bybi presne tak isto to je aj u mňa.. :-D
Odpovedať
baby, kupujete si oblečko na svadobnú noc??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi ja nie :) Ja mam zopar takych kosielok, tak si zoberiem jednu z tych, nebudem dalsiu kupovat ked ju budem mat nech 3-4 hodiny co budem spat :) ty si kupujes?
Odpovedať
@bybi no ja nič také nemám, tak neviem či si mám kúpiť, alebo nie..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab zalezi ci to potom vyuzijes alebo nie... Ak to mas kupovat len na tu jednu noc, tak by som nekupovala... Aj tak to dlho na sebe mat nebudes :-D :-D :-p
Odpovedať
@bybi no však toto.. ja spávam v normálnom bavlnenom tričku - tie košieľky a také veci sú mi nepohodlné, a necítim sa v tom dobre.. tak sa na to asi vyprdnem..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak asi aj ja by som sa :-D ja tiez spim v starych vytahanych trickach, najlepsie po drahom, cim vacsie tym lepsie, ale mam zopar takych kosielok ak mam na to naladu :-D alebo je velmi teplo v noci :)
Odpovedať
a spodne pradlo si kupujete nejake nove, romanticke? ci postaci aj uz pouzite?
Odpovedať
@angel1979 ak myslíš pod šaty, tak ja som si kúpila silikónovú podprsenku, a aj nohavičky mi mamina sľúbila nové..
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 ja som si kupila podprdu aj nohavicky, ale nie nejake extra romanticke. Take normalne, ale nemala som podprsenku bez ramienok a natrafila som na jednu super aj za super cenu a k nej som si kupila nohavicky... Takze to bude nove vsetko :)
Odpovedať
aha no vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, pridala som par fotiek. Oficialne fotky postupne, este sa mi ich nepodarilo stiahnut. Ako sa vsetky mavate? :-)
Odpovedať
@ladyjh Ahoj pani H. :-) Este raz blahozelam!! Ako sa citis ako manzelka? A ako ste si uzili svadbu? Sup sem s detailami :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak my sme včera obehali celú rodinu, a rozdali sme oznámenia.. som happy, lebo môj drahý ma včera predstavila ako "svoju budúcu manželku", keď ma zoznamoval s jedným známym x-) také milé to bolo.. a večer sme vybrali pieseň na náš prvý tanec @bybi ďakujeme!!! a tiež sme sa dohodli, že precvičíme anglický valčík, nech to nie je len taký ploužák diskotékový :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh Janka gratulujeeeem ku svadbe :) pozerala som fotky, prajem len všetko dobré do manželstva :) nech ste takí štastní po celý spoločný život :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahooooj Simi, ty máš teraz teda riadne aktívne víkendy :) no už sa Ti to pekne kráti... zachvíľu sa vydávaš :)
Odpovedať
@lucia3006 ahoj luci.. no však som ti nestihla ani včera odpísať, prepáč :-( veru, stále niečo robíme.. ach, aj tento víkend musím ísť domov upratať dvor a tak, lebo na bud. víkend sme dohodli s babami rozlúčku so slobodou a potom je už svadba waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ach, tento týždeň musíme už všetko doriešiť, lebo minulý si musel drahý prehodiť smeny s kolegom, tak sme nevybavili absolútne nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab neboj moja, všetko zvládnete, stihnete a užijete si krásny svadobný deň... :) v pohodeee ja som tiež ešte pobehovala a nebola som stále pri nete... :) teraz mám mániu lúštiť osemsmerovky... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?