Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
mne odpadla hodina, cize nemusim potajomky ale verejne surfovat :-p
Odpovedať
o chvíľu tu ja odpadnem :-p od hladu :-D
Odpovedať
simi nemozes si skocit daco kupit? ;-)
Odpovedať
už sa mi to veľmi neoplatí, o 12. pôjdem na obed.. mám ešte keksík v kabelke ako zálohu, ale ten šetrím na poobede ku kávičke :-) tak hádam prežijem..
Odpovedať
simcab No ten moj to tiez este minuleho roku nebral vazne ale toho roku uz hovori: ved na rok uz budeme svoji. A stale ked sa hovori nieco v suvislosti s buducim rokom tak stale uz povie nieco v tom zmysle za uz budeme manzelia. Takze uz to berie vazne. tanicka_photo Tak ja by som toto teda nemohla robit .. ved deviataci to su uz riadni pubertaci :-) a este sa to aj rymuje :-D
Odpovedať
ja som sa včera drahého pýtala, či mu to nejde na nervy, že mu vkuse niečo o svadbe hovorím, alebo ukazujem kadejaké veci a on že nie, že ho to už aj začína zaujímať :-) zlatýýýý
Odpovedať
:D hainy, ano su.. a to si predstav ze minule som mala /sice s prvakmi, ale aj tak su to 16 rocni pubertaci/ temu "dosledky predcasneho sexualneho zivota".. no tam bolo smiechuuu :-D ti ziaci vedia viac ako ja v ich veku 8-( hrozne kam to vsetko speje :-S ale ucitelstvo ma velmi bavi, tak dufam ze to budem robit aj po skole.. :-D ale inak som psychicky v poriadku :-D :-D
Odpovedať
tánička :-D :-D :-D
Odpovedať
simi ja to iste som sa pytala mojho priatela, ci mu neleziem na nervy, ked vkuse o svadbe nieco tocim.. a on ze nie, ze naopak je rad, ze sa tak staram 8-) velmi ma potesil
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme sa rozhodli ze hentoho Dja si brat nebudeme, teda skorej drahy rozhodol a ja som ho len podporila, sice bol taky ako sme chceli, ale niektore veci boli velmi zvlastne tak drahy povedal nie a teda budeme aj nadalej hladat, obaja verime ze sa aj tu da najst niekto kto je dobry a ma aj slusny repertoar a ked mu poviem nech mi tam ani raz neodznie lady GAGA alebo nejaka podobna pipenka spievajuca o tom ako sa chce stat lahkou devou, tak ze mi to tam pustat nebude. Ach baby, toto je este problematickejsie ako zhananie fota a video
Odpovedať
joooj, len ja by som už chcela začať nakupovať :-D :-D :-D lebo keď je to len takto na obrázkoch, tak mi to príde ako také "do vetra" :-(
Odpovedať
tani konecne som pochopila tu tvoju skolu, ja som to zle asi chapala, som myslela, ze mas 2 studijne programy, a ty mas 1 =len akoze studujes 2 predmety ktore budes potom ucit ziacikov :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej baby ja nestiham citat :-) , no tak my sme vcera volali hudbu ohladom podpisania zmluvy ale vraj nam to staci podpisat v juli ked pojdeme podpisovat zmluvu so salou, tak som rada ze este mame cas lebo teraz nejako nestiham stale sa len ucim uz ma ide porazit z toho ani si neviem predstavit ako by to bolo keby som si vsetko nechala na buduci rok ked budu statnice to by som sa asi zblaznila :-) a sa teskam lebo vcera mi moj mily povedal ze ked budem mat po skuskach tak pojdeme kupit obrucky tak sa teskam a chcela by som ist pozriet aj na pohare keby sa dalo, aby som mala toho buduci rok co najmenej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
sa nezdajú tí naši chlapi!!! :-) len aby im to ostalo!
Odpovedať
ahojte :-) hainy ved to bolo tot nedavno co sme hovorili ze kopec buducich neviest sem pribudne :-D ja uz tiez pomaly neviem kto je kto ked vas nemam ani cas docitat :-| ked tu bude casom uz vela ludi asi sa to postupne vyselektuje do tem podla mesiacov 2011. ved to tu uz aj je, len tam to este nefici ako tu :-D jaj a konecne som doma z roboty, normalne zavidim ked niektora napise ze je v praci a popri tom je na nete a este sa aj uci :-N ja by som vo svojej robote chcela mat cas sa aspon ist najest |-| zas to dnes bola divocina... a zcinam mat prudko zle pocity co bude dalej, lebo s vypovedami sa tam len tak mava.... |-| no aby som to zhrnula, je za mnou 8 hodin stresu,nervov a nestihaciek a caka ma dalsia "sichta" rozculovania,lebo som zvedava co dnes mamina vybavila u pravnika :-) inac tie co ste tu nove a neviete o com je rec, nemajte ma za blazna :-N
Odpovedať
rora, ja ti "závidím" to, že sú tri hodiny a ty si doma ;-( to človek ešte stihne aj niečo pokúpiť, porobiť.. no ja som v robote celé božie dni od 8-17, tak je to na nervy.. teraz mám aspoň auto k dispozícii, čiže okolo 17:10 som doma, inak chodím po pol šiestej.. a v zime to je masaker :-p jáááj, týmto ľuďom nik nevyhovie.. ale už som tu zúfala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Simi ja vravim ze o sedemnastej je este v pohode ja som mala pracu z ktorej som chodila domov o pol desiatej vecer a to vcelku pravidelne lebo s radostou mi pridelovali poobedne sluzby a bolo to o hubu. S drahym som ani nebola lebo som robievala aj soboty aj nedele do tej pol desiatej
Odpovedať
no áno, ale nie vkuse celý týždeň a ešte aj každú sobotu do obeda.. však ja nemám žiadny život, len robotu.. teraz som si posadila do záhradky konečne, tak som zvedavá ako to budem stíhať :-p
Odpovedať
.. každý chce, to čo nemá :-D ale mne sa viac páčilo robiť dlhý/krátky týždeň.. ak som mala krátky, tak som robila len 3 dni v týždni a potom veget..
Odpovedať
simca ja mam 3 smeny, cize 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 a to tiez nie je bohvieco, poobedna je zabity cely tyzden, to sa iba vyspim a idem do roboty, nakupit si chodim po robote, o 22.30 do tesca najnutnejsie a hotovo. a ked mam rannu, tak som kazdy den hotova zo vstavania o 3:50, takze ani nemam chut si nic vybavit. jedine co ma ako tak bavi je nocna, lebo to jedine vtedy si vybavim napr. lekara, autoservis a podobne veci... a sobotu ja tiez chodim niekedy do roboty. aspon dakujem ze zrusili v sobotu poobedne |-|
Odpovedať
ja by som chodila najradšej ráno na šiestu do pol tretej a pokoj svätý :-D a víkend je víkend čiže voľno.. mali to premyslené tí komunisti :-D
Odpovedať
ja zas hovorim ze dobre je to tak jak to je, lebo este furt to moze byt horsie :-N
Odpovedať
no však môžme byť radi, že máme prácu.. koľkí by brali všetkými dvadsiatimi...
Odpovedať
no ved to ano. len bohuzial ze je to teraz takym trendom ze vsade ludi len zdieraju, a ked sa ti nepaci dovidenia |-| u nas je to tiez ako na beziacom pase... prijmu baby na 1 mesiac a potom ich poslu prec a prijmu dalsie... vytazia maximum a zas ich poslu prec |-|
Odpovedať
máš pravdu, rora.. je to na nervy.. ja už každým dňom chcem odtiaľto odísť, pretože mám tu na predajni strašnú zimu :-( ako fakt sa to tu už nedá vydržať.. stále je tu okolo 15 st., väčšinou menej ako viacej.. a ja som často chorá, dostala som astmu z tejto zimy a budem rada, ak budem môcť mať deti bez problémov.. :-(
Odpovedať
simca po tychto stresoch co som zazila ci uz v praci alebo sukromi skrz debilov budem tiez rada ak sa nam zadari mat |-| |-| a zas ja rieim opacny problem nez zimu, my mame praveze neskutocne teplo, uz teraz je vnutri asi 25 stupnov a v lete bude na teplomeri skoro 40 stupnov |-| |-| |-|
Odpovedať
ja už tomuto nerozumiem, že nedokážu zamestnávatelia zabezpečiť normálne pracovné prostredie!!! načo je na svete zákonník práce keď ho nikto nedodržiava??? teda áno, dodržiava, ale len potiaľ aké majú zamestnanci povinnosti, žiadne práva ]-( to, že prídem o 2 minúty neskôr z obeda im hneď vadí, ale to, že ráno chodím min. o 5 min. skôr alebo po záverečnej tu ešte som, to už nie.. ]-(
Odpovedať
zakonik prace je v mnohych firmach abstraktny pojem. u nas ked odides z pracoviska napr. ked konci ranna smena o 14.00 a ty odides 13:59 mas velky problem. ale to, ze tam uz musis byt 10 minut pred zacatim smeny tak to uz ich netrapi. to si tam v podstate este vo svojom volnom case a ZADARMO, kedze 5:50 sa ti smena nezacina, ale az 6:00 |-| ale zbytocne sa rozculovat. ked v mnohych firmach napriklad taku mieru hluku chodia kontrolovat cez prestavky, ked su vsetci zamestnanci mimo pracovisko a zariadenia vypnute 8-( ved to je na hlavu.
Odpovedať
jááááj, škoda sa rozčuľovať.. ale aspoň sme si trochu uľavili.. :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?