Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche super Maji :) A spalo sa lepsie?
Odpovedať
ahojte.. :-) ja som bola včera šikovná - urobila som tie zahraničné oznámenia, polepila som všetky obálky srdiečkami, a tiež som prichystala všetky oznámenia na odoslanie.. zostalo nám ešte nejakých 40 oznámení, hádam sa niekto nájde, komu ich dáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Tak teraz už len frrrrrrrrrrr na poštu, idem dnes aj ja posielať :-D
Odpovedať
@kacennnka gratulujem , teraz si mozes pekne uzivat pripravy a prazdniny :-)
Odpovedať
@z.junasova no my pôjdeme až v pondelok, lebo nestíhame poštu.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja som teraz cez obed poslala štyri a zajtra idem poslať len oznámenia niektorým príbuzným, ktorí nebudú na hostine.
Odpovedať
@z.junasova ja som bola poslať 5 v pondelok..
Odpovedať
citali ste na fb ??? Lucka to dokazala :-D teraz len oslavovat mozee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte kočky tak už sa hlásim ako pani JUDr. :) chcem sa vám poďakovať za podporu, za to, že ste na mňa mysleli, držali mi palčeky - pomohlo to :) tak od dneska konečneee dovolenkaaa, aj keď ma čakajú teraz tri služby ale potom dva týždne voľna... a do školy ma už nikto nedostane... :) ako sa mi tu máte? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 gratulujem Lucka, tak sup sup oslavovat aj JUDr aj narodky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ee, nikdy sme to nezistili, proste to potom prestalo... radšej nad tým neuvažujem, čo to bolo, lebo také myši by som zvládla, ale z duchov mám hrozný strach..... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa chce spat :-( strasne sa tento tyzden taha... uz nech je piatok poobede. A ako sa mate babule, nejake plany na vikend?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bybi mi budeme oslavovat...rodicia chceli aj grilovat ale....asi bude prsat :-( dufam ze nebude...a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jasnéééé :) len dneska iba tak striedmo, zajtra idem do služby :) len som si to ešte ani nestihla uvedomiť... a trošku ma aj únava zmohla... :) ale oslavovať budem celé dva týždne voľnaaaa potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, hlásim sa ako čerstvo nezamestnaná :-) zajtra musím navštíviť úrad práce a potomsa uvidí, kde ma ďalej pošlú :-) ale neodchádzalo sa mi vôbec ťažko, celý deň som sa v robote smiala, robila srandy, decká boli úžasné, toľko som sa už dávno nevystískala s ľuďmi, sľúbili, že prídu zablahoželať na obrad, tak som zvedavá, či si v auguste spomenú :-) @lucia3006 Luci, aj tu blahoželám, už si môžeš užívať :-) @simcab tak teda Simi, pošlem adresu a jedno oznamko chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi baliť budem pravdepodobne, takže taký chaotický víkend :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahoooj, veľmi pekne ďakujeeem, a ideš cez víkend aj do BA? no tak už to máš za sebou, dúfam, že Ti v práci nerobili nejaké problémy s tvojim odchodom... lebo ak hej, tak vieš kde ma nájdeš :) tak si užiješ leto, prípravy na svadbu a potom šup do novej robotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahoooj, veľmi pekne ďakujeeem, a ideš cez víkend aj do BA? no tak už to máš za sebou, dúfam, že Ti v práci nerobili nejaké problémy s tvojim odchodom... lebo ak hej, tak vieš kde ma nájdeš :) tak si užiješ leto, prípravy na svadbu a potom šup do novej robotky :)
Odpovedať
@angieska no tak neviem na čo čakáš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no v nedeľu sa asi budem sťahovať, keď sa podarí zajtra vybaviť všetko na úradoch a potvrdiť u doktorky do novej práce papier, ak nie, tak potom v utorok pôjdem :-) v robote sa zahrala ceremónia, akože mi poďakovala riaditeľka, tvárila sa, ako jej je ľúto, že odchádzam a tak ďalej a mne mykalo kútikmi, lebo mi nedokázala do očí poriadne pozrieť :-) ale nerobili už žiadne problémy, takže toto je už minulosť našťastie :-) ľúto mi je len tých 10 rokov.....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 draci my tiez planujeme grilovacku, trosku oslavit moje aj draheho narodky a kamarat mal vcera meniny :) @angieska tak ty si teraz mozes uzivat prazdniny :) ono sa dobre ochadza aj ked vies, ze uz pracu mas, nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab už máš na FB :D
Odpovedať
@bybi tak dufam ze Vam vide grilovacka a treba oslavit :-)
Odpovedať
@angieska ou kej..
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jasné bybi, hlavne keď ten koniec bol taký aký bol :-S trošku obehám úrady, čomu som sa chcela vyhnúť a potom sa môžem vrhnúť na svadbu...dúfam, že sa mi bude chcieť a všetko stihnem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jasne ze stihnes, stale mas este dost casu a tie hlavne veci uz vybvene mas :) co vam este treba vybavit?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to som rada... takže sa Ti začína nová etapa života :) tak vykroč do nej tou správnou nohou... :) @simcab Simi, aj ja si prosím svadobné oznámenie :) a čo moja, už sa to trošku ukľudnilo, či si stále na roztrhanie?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi obliecť drahého, organistku ísť vybaviť, menu dohodnúť, kyticu vybrať, menovky vyrobiť, výzdobu do kostola urobiť....a ešte neviem čo, to postupne mi napadne :-) a ešte musím pozháňať spodné prádlo, pretože netusím, aká podprsenka je najlepšia pod svadobné šaty :-S
Odpovedať
@lucia3006 ale tak nič sa neukľudnilo, len ja sa snažím na to nemyslieť.. dúfam, že na bud. týždeň budú upresnené koláče a torta.. čiže cez víkend musíme poriešiť, či prídu aj kamaráti na svadbu a podľa toho zrátať počet koláčov.. som zvedavá ako to dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no teraz budes mat uz na vsetko dost casu :) a podprsenka nejaka bez ramienok urcite :) ja mam taku co ma aj silikonovy pas okolo hrudnika, tak dobre drzi. Mala som ju raz aj v praci na skusku a super drzala cely den :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?