Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte abbulky, trosku menej mam toho dneska, tak sa skusim aj tu zastavit castejsie :) @simcab tak ste boli uz v Monaku, aj sa ti podarilo ist na tie trhy co si chcela?
Odpovedať
@bybi ale nie, nakoniec sme nešli po nich do monaka, iba do čiech :-( ale svokra mi pokúpila na trhu čo som chcela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Aha, no aj tak dobre... a preco ste nesli, ci nasli si oni iny transport???
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab joj aj ja by som rada, ale teraz iné vybavovačky a na svadbu ani čas ani energia neostáva :-(
Odpovedať
@bybi tak u nich bol problém ten, že nemali ako odniesť všetky veci čo tam mali, preto sme mali ísť aj my.. a potom by sme spolu išli domov.. ale nakoniec vytreidili veci, čiže ako tak sa napchali do auta.. potom 3/4 vecí vyložili u drahého sestry v bratislave, a my sme ich vyzdvihli až na firme v čechách, kde boli odovzdať firemné auto.. viem, trochu zložité :-D
Odpovedať
@angieska no ja som už donútená, lebo mám nervy na dranc, čo všetko ešte treba.. tak nech je to už všetko prichystané, nech mám pokoj.. už mám takú žalúdočnú nervozitu zo všetkého, ani spať sa mi nedá.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, kľud, dobre to dopadne, nestresuj, spi v noci, nepotrebuješ si choroby nahnať
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi nestresuj sa, viem o com hovorim... Moje telo je take oslabene po poslednych stresoch, ze sa mi herpes v nose spravil a uplne som jak ovalena, sa nejako neviem spamatat, teda moje telo... Ale zase uz mi chyba len kilecko do mojej "vysnivanej" vahy :-D Neboj, vsetko dobre dopadne :) @angieska ahoj :) uz to mas za par, teraz myslim stahovanie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ahoj :-) joj veď to :-( a mám pocit, že nestíham, ani zbaliť, ešte som vôbec neuvažovala, čo beriem na prvý raz....
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska Vyhoda je ze si stale na SK, tak sa vzdy ked nieco zabudnes da pre to vratit :) My mame zajtra s drahym vyrocie, 9.5 roka x-) dalsie "gulate" uz oslavime ako manzelia x-)
Odpovedať
@simcab bybi ma pravdu ...strasne stresujes..moc to prezivas :-) ja neviem ani ze sa vydavam ... :-) my ani nic este neriesime ...mame oddych a ja si uzivam prazdniny..uz sa zase nudim...celkom fajn pocit :-D drahy ani oblek nema...no to kupime aj v auguste nie je problem :-D
Odpovedať
@dracica6663 ja to nejak neprežívam, len ide o to, že som na všetko sama.. mamina mi príde asi až vo štvrtok pred svadbou, tým pádom je celý dom na mne.. musím to upratať, otcovi a bratom pokúpiť oblečenie, zariadiť koláče.. to všetko je na mne.. a každý deň som v práci do večera, čiže nemám kedy ísť niečo vybavovať - preto mám stres..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab Simi ja sa ti necudujem, mas toho naozaj vela... ale neboj, vsetko zvladnes a bude to perfektne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeeeej, vy to už pekne dlho ťaháte :-) a ktoré budete potom výročie oslavovať, svadby, alebo toho, odkedy ste spolu?
Odpovedať
@bybi aj ja si myslím, že to bude super krásny deň, lebo si beriem toho najlepšieho chlapa pre mňa x-)
Odpovedať
@bybi aj ja si myslím, že to bude super krásny deň, lebo si beriem toho najlepšieho chlapa pre mňa x-) a veľmi ti ďakujem za podporu!
Odpovedať
@simcab to si pekne napisala!! Mas toho naozaj dost... vyzera to, ze mas na starosti 2 domacnosti... Drzim palce, aby si to zvladla!!
Odpovedať
@beronsche teraz to už bude trošku lepšie, keď je aj svokra doma.. aspoň mi pomôže s výzdobou auta a tak.. ona je na toto veľmi šikovná x-) len teraz zas nebudem mať stále k dispozícii auto, čiže sa mi nebude dať toľko chodiť k našim.. :-p ale no tak už dáko bude.. nejdem sa zas rozkrájať..
Odpovedať
@simcab hm to mas ozaj toho dost....no co sa tyka svadby tak to vedcinou ja vybavujem sama...a niekedy co potrebujem sa poradit alebo vediet nazor tak drahy pomoze alebo ide so mnou....rodicia a ani svokra sa nam do toho nemiesaju...vsetko si samy robime...vcera sme akurat skusali obrucky ci su este dobre...lebo ze v lete sa prsty trocha roztahuju...ale su aurat :-) a to dospely chlapi si nevedia navarit??? to sa cudujem...u nas vie kazdy varit...aj sestra ked mala 15 rokov v pohode varila...aj bratia kuchtia :-) vsak aj upratovanym by ti mohli pomoct vsak musia vidiet ze toho je na teba vela...ked aj pracujes tak dlho
Odpovedať
@dracica6663 ja im nevarím, to by som už fakt nestíhala.. otec sa snaží variť, aj porobiť čo treba, ale nikdy to robiť nemusel, mamina vždy robila doma všetko, čiže to aj tak vyzerá teraz keď nie je doma.. taký bežný poriadok si porobia, ja im poperiem, požehlím.. ale teraz pred svadbou treba doma aj iné poriadky robiť, a to už chlapi nespravia..
Odpovedať
@simcab a ake ine ? jaaaj no to si ale zle zariadila tv. mama,chudatko :-( vsetko sama by som teda nechcela robit...ja mam taku svokru a vidim ake to je...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska neviem, asi stale obe tak trosku :) aj svadobne urcite, ale aspon na vyrocie kolko sme spolu si pripomenieme, ze uz tolko :) @simcab Simi ja ta chapem, ja som mala toho plne zuby ked som tu len mala najomnika. A to som ani nemusela behat z domu do domu... A ked si na vsetko sama, je to o to horsie :-|
Odpovedať
@dracica6663 @bybi ako ja tu nechcem len nariekať, a sťažovať sa, len chcem aby sa vedelo, prečo stresujem.. :-N
Odpovedať
baby, všetky máte najprv kaderníčku a až po nej líčenie?? baba, ktorá chcem, aby ma líčila, má čas iba skôr ráno..
Odpovedať
@simcab vsak jasne ja chapem...¨nic zle si nemyslim... no tak sa s kadernickou porozpravaj...lebo som pocula ze by mali byt vlasy den dopredu umyte...ak by si si umyvala v piatok tak potom je jedno ci ms prve licenie alebo uces...lebo ti make up nemoze uz pokazit kadernicka ked ti nebude umyvat vlasy....
Odpovedať
@dracica6663 ja si myslím to isté.. :-) už aj jej idem napísať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi a ved sa postazuj... a co!!! Mne to nevadi :-D ja mam prveho kadernika, ale ked mi vlasy umyvat nebude, tak je to asi jedno :) Ale takto som si to uz dohodla :) Tak to uz menit nejdem :)
Odpovedať
@bybi no však aj ja by som chcela najprv kaderníčku, ale to by som musela ísť k nej o šiestej, aby sme to stíhali :-N a ja veru skôr ako o 7 vstávať nemienim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A ked mate obrad neskor, ani nemas dovod... podla mna to vobec nevadi mat najprv vizazistku a potom kadernisku :) Ja som v sobotu zacala chodit do solarka, nech ma trosku opali do svadby, tu teda slniecka tento rok vela nemame... A uz mam hotove menovky, len mena dopisat :) Ale to uz asi doma :)
Odpovedať
@bybi však uvidím čo mi tie dve odpíšu :-D ak má kaderníčka v tú sobotu iba mňa, tak by nemal byť problém.. x-) s drahým sme sa už dohodli, že na bud. týždeň pôjdeme všetko povybavovať, a pokoj.. :-D moja, ty si taká zodpovedná nevesta x-) pekne krásne schudneš, opálená budeš, všetky veci potrebné v predstihu pochystané.. klobúk dole!!! :-) a teším sa s tebou, že si taká šikovná x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?