Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@wera.g však to nevadí, len som potom pozerala do odoslaných, či som ti to vôbec poslala :-D a tá krabička farebná je aká krásna x-) rozmýšľam, že večer si to ponatieram a nahrejem aj takým infražiaričom či čo to je.. používam to pri nádche, na uvoľnenie dutín, tak môžno aj na toto mi to pomôže =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej hej poslala, ja som si to prečítala a potešila sa ale total som zabudla odpísať :-N to sa mi niekedy stáva dosť často, trúba som :-N Som sa ti to snažila, že nech to máš v peknejšej krabičke :-) Aaaaaa ešte tam malo ísť niečo, ale to ti pošlem až s pohľadnicou, keď dostanem oznamko :-D Snáď si si to medzičasom nekúpila :-N Nooo, vidíš, skús, dúfam, že ťa to čoskoro prejde, nie je to nič príjemné :-( držím palce ;-)
Odpovedať
@wera.g moja zlatááá.. x-) no však obálky sú už vypísané, len musím na ne ponalepovať srdiečka, a včera som sa k tomu nedostala.. až potom vyšlem drahého na poštu.. ale musím to stihnúť porobiť dnes, lebo už máme len mesiac do svadby!!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab juuuuuj budem mať obálku so srdiečkom? jeeeeeeeeeeeeej x-) x-) x-) fíííha, ako to letí - tak šup šup na poštu, vieš ako chodí... máme svoje skúsenosti, nie? 8-( :-) už sa neviem dočkať na špeeeci srdiečkovú obálku od teba x-)
Odpovedať
@wera.g ty si taká zlatá.. hneď by som ťa postískala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab x-) x-) x-) posielame ti s Tobinkom pusinkuuuu x-)
Odpovedať
@wera.g aj ja posielam vám.. maminke x-) a tobinkovi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab si naše zlatíčko x-) a ozaaaaj, na tie servítky si sa pýtala ten čo vám to bude vyzdobovať? Aby som ti ich prípadne stihla poslať :-)
Odpovedať
@wera.g nie nie, tam pôjdeme až bud. týždeň, lebo to chceme vybaviť v jeden deň ako veci na fare, no farár je tento týždeň na nejakom seminári.. neboj, to stíhame, ak by bolo treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasnééé, ja len aby si vedela, že s nimi na teba myslím :-) a čo náuky už za vami? a čo vám vlastne ešte chýba? :-)
Odpovedať
@wera.g ďakujem mojka ;-) jansé, náuky sú už dávno za nami, stihli sme všetky absolvovať v priebehu nejakých 4-5 týždňov.. už máme len ísť zaniesť papier s potvrdením, že sme ich absolvovali + mená a rod. č. svedkov.. to povedal, že mesiac pred svadbou máme prísť..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab vôbec nie je za čo ;-) juuuj no pekne, tak už máte aj toto vybavené, už sa môžeš vydávať :-)) teda ešte nie... ešte som ti niečo neposlala :-D až potom môžeš :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wera.g ale tak ešte nemáme všetko.. šaty sú u krajčírky, drahému treba nohavice skrátiť, kvety nemám objednané, tortu, koláče treba upresniť.. ešte je toho dosť.. ale to už bude rýchly proces.. joj, no dobre, len ak mi to príde o týždeň, tak neviem neviem :-D
Odpovedať
@simcab mesiac? No, uz sa vam to krati.. :-) Davas si nakoniec nejako upravovat suknu?
Odpovedať
Ahojte kocky, tiez sa vydavam toho roku. kosicanky, prosim poradte mi nejakeho dobreho kadernika a kozmeticku. dnes som bola v salone Anne vyskusat sv. licenie - katastrofa, ta ma teda doriadila a ten pristup. uplne ma zdeptala, co mi tam narozpravala. velmi nespokojna som bola
Odpovedať
Profilova fotka
@guglanga Ahoj, myslim,ze v tejto teme moc kosicaniek nie je... skus sa pozriet priamo na temy, kde su baby z toho okolia, napriklad: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/k... http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/s... Inak mi je luto, ze ti nevysla kozmeticka. A co take ti povedala ked ta zdeptala?
Odpovedať
kacennnka - Dakujem ti za tie lienky, som tu nova a neviem sa este na tej stranke dokonalo orientovat :) Zdeptala ma kvoli pleti, ze mam hroznu plet a veci tomu podobne, pricom vyrazky nemam vobec az take hrozne. Bola velmi netaktna a prostoreka - velmi zla skusenost, radsej sa nalicim sama
Odpovedať
@beronsche veru, čonevidieť už bude po paráde :-) šaty sú u krajčírky, dávala som si ich zúžiť, aj skrátiť, a aj tá sukňa sa bude upravovať.. v pondelok tam pôjdem, tak uvidím čo z nich bude.. :-)
Odpovedať
@kacennnka Dakujem ti za tie linky, som tu nova a neviem sa este na tej stranke dokonalo orientovat Zdeptala ma kvoli pleti, ze mam hroznu plet a veci tomu podobne, pricom vyrazky nemam vobec az take hrozne. Bola velmi netaktna a prostoreka - velmi zla skusenost, radsej sa nalicim sama
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nebooooj to za týždeň stíííhaš, habadeej :-))))
Odpovedať
@simcab Tak dufam, ze budes prijemne prekvapena, ked ich zbadas! To mas pravdu, ze po parade je raz dva... Keby nemam obrucku na prste, tak sa mi ani verit nechce, ze to uz mame za sebou.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeejda Simi veď ty tie šatky úplne zmeníš :-) držím palčeky, aby si bola spokojná s nimi :-)
Odpovedať
@wera.g Uz mate vsetky fotky? Nase by mali byt na ceste, uz sa strasne tesiiim... Som neskutocne rada, ze nas fotil Pali Bigos!! :-) Vy ste spokojni? ;-)
Odpovedať
@beronsche @wera.g ďakujem vám kočky moje.. no ja len dúfam, že už budem spokojná, aj keď stále ma mrzí, že to nie je presne to čo som čakala.. ale myslím, že to bude ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hej hej, my sme boli za ním v Brne už asi pred mesiacom, nám odovzdal CDčko celé :-) My sme s Palim nadmieru spokojní, ak by sme sa mali znova brať, určite berieme Paliho znovu :-D Veď sa s ním aj na bruškatých fotkách dohadujeme :-)) Fakt Pali je jednička :-)) Veľmi sa teším, že si aj ty spokojná, nádherné fotočky Vám spravil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ako sa mavate? stale sa snazim vas citat ale nemala som kedy nieco napisat, v praci mame tuto stranku bloknutu a ked pridem z prace tak beham riesim ine veci. Nam dnes padla dovolenka na ktoru sme sa velmi tesili :-( tak dufam, ze najdeme nieco nove a postasti sa nam ist. Ja mozem v podstate kedykolvek, problem je akurat v tom, ze drahy je viazany terminmi...tak drzte palce :) @simcab simi ti uz to mas za chvilocku, tak dufam, ze posledne upravy na satkach budu k tvojej spokojnosti a budes sa v nich sama sebe pacit tak ako sa pacis nam ostatnym na fotkach :-D drzim moc palce :-) inak my sme vcera s drahym skusali vesticku s kravatou od kamosky a zistila som, ze sa mi to vobec nepaci :-) tak este neviem, co budeme robit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeej Simi, na tie tvoje šaty som už veeeľmi zvedavá, každú chvíľku sú iné :-D @nikol18 nooo, tak s dovolenkou držím palce :-) kam ste chceli ísť a prečo to nevyšlo? ja posledné dni tiež veľmi nestíham, v robote problémy, doma sa snažím všetko vybavovať, keďže o týždeň sa už sťahujem...nejak mi aj prešla chuť riešiť svadbu :-|
Odpovedať
AHOJTE :) Ak všetko pôjde ako má, tak tento rok sa zoberieme :-D Huraaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jeej,ty sa uz o tyzden stahujes? Tak super :-) neboj prejdu tieto starosti a zase sa budes tesit zo svadobnych priprav :-) my sme mali ist do egypta,konkretne do taby,ale zajazd na termin co sme chceli uz vypredali :-( tak skusame hladat nieco nove...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko baby :-) Tak včera som sa tešila na pekný deň, išla som do Trenčína na druhú skúšku svadobných šiat. Dopadlo to super, už mám aj závoj, a pre istotu som si aj bolerko vybrala, ale to si dám len keby som vybehla von na dvor aby mi nebolo náhodou zima. Zo šiat som ešte viac unesená ako predtým a už viem presne, že k nim budem mať úplne jednoduchý účes, len drdol vzadu. No ale cesta tam bola horor. Išla som našťastie s kamoškou a na dialnici sme dostali defekt, doslova mi praskla pneumatika za jazdy, to bol výbuch ako vo filme. Našťastie nám zastavil taký ochotný robotník, ktorý mi vymenil rezervu a hovoril že sme mali šťastie že to bolo zadné koleso, lebo keby to bolo predné, že by to mohlo aj horšie dopadnúť. Ja som bola taká v šoku, ani neviem ako som to uriadila a zastavila na krajnici, no horor. Ale v šetko dopadlo dobre. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?