Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@angieska ja som sa pomylila skuska stoji 5-10 eur je to take jednoduchsie licenie a svadbne licenie ze pouziva kvalitne znacky tak asi aj dlho vydrzia tak asi aj preto to tolko stoji..neviem... myslela som ze to bude menej...neviem co budem robit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja som mala svadobne licenie za 13 eur a skusku za 3 eura :-) a odkial mas kozmeticku?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ak sa jedná o profíka, určite to nie je veľa ;-) ale ak sa jedná o nejakú kozmetičku, ktorá to nerobí profesionálne a nalíči ťa make upom z trhoviska, tak to by som toľko určite nedala :-) Napr moja vizážistka berie za líčenie nevesty 50€, ale pri nej skúška ani nie je potrebná - dobrá vizážistka ťa nalíči bez skúšky, vie aký si typ, aké líčenie ti ide - pri dobrých vizážistkách ide v prípade skúšky len o tvoj kľud na duši :-) Mám milión skúseností s vizážistkami, teda preto som sa viac rozpísala :-)))
Odpovedať
@malaberuska ja nemam praveze to sa len informujem a Lucka mi dala kontakt na jej sestranicu a ona mi povedala tuto sumu...tak...to sa mi zda velmi vela a ked to nejde lacnejsie tak to asi sa budem musiet sama :-( a odkial ju mas? ja by som bola velmi radak keby to nebolo moc daleko a mohla prist ku mne...vies nechcem cestovat cca 20 km kvoli liceniu...a vies v lete po tom teple ....to je o nicom..
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 v Trnave som bola v salone ale neviem ci by bola ochotna prist az k tebe a ked ano tak by ta to asi vyslo na rovnaku sumu :-( a kadernicku mas odkial? ta pride tiez k tebe?
Odpovedať
@wera.g no je to proficka je so salonu a povedala ze znackove pouziva.
Odpovedať
@malaberuska vlasy mi kamoska robi ona je pozvana aj na svadbu takze ona pride to ja jasne...to je v kely :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak potom mi tá suma veľa nepríde :-) ale každopádne je to na tebe, ty vieš aký máte rozpočet, ale ja by som sa určite na svadbu nelíčila sama - nikdy sa tak nenalíčiš ako ťa nalíči vizážistka (ak je dobrá) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ak nechces cestovat skus sa nalicit sama doma :-) podla mna to zvladnes :-)
Odpovedať
@malaberuska neni problem sa nalicit sama...ale musim zase si kupit nejake znackove a drahsie veci na to lebo, ked sa malujem nikdy to nevydrzi tak dlho...potrebujem aby mi to cely den a noc vydrzalo..preto som zacala rozmyslat nad kozmetickou
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 a modru mas daleko? teda myslim podla tvojho zvazenia :-)
Odpovedať
@malaberuska nemam poznas tam niekoho ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 nepoznam tam osobne nikoho ale podla mna by si tam zohnala sak tam su salony..
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 draci ja mam tiez vizazistku a stoji ma 50 eur, pride ku mne domov, je to ta ista co mala Vierka, ale ja si hovorim ze je to raz zazivot a tolko penazi ma stali ine veci, tak uz obetujem... Chcem aby mi make up vydrzal. A skusku tiez nemam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi budeš náááááááádhernááááá :-) a pozdravuj odomňa potom Radku :-)) nám líčila aj maminy aj moju hlavnú družičku a všetky boli veeľmi spokojné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g pozdravim weri :) Aj mne bude maminu licit :) a dakujem.... no duuuufam ze ma peknu nakresli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jaaaj vôbec nie je za čo - ona ťa už len zdokonalí, základ (a poriadny) tam už je :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g :-D dakujem werus... ja som dostala uplne najkrajsi kompliment v sobotu od kamarata, ktory tak necakane prisiel nieco zobrat, ze ja som este ospala strapata neumyta otvorila dvere a on pre co mi povedal, ze ako dobre vyzeram :-D mu hovorim ze inokedy si kreslim tvar nech nejako vyzeram a kompliment dostanem ked prave vstanem z postele :-D
Odpovedať
nasla som jeden salon v Modre a cena 15 eur a skuska zadarmo...ale na moj termin ide kozmeticka na dovolenku....slak ma trafi :-( @bybi prosim ta a ona je odkial, ci nie je moc z daleko? @malaberuska ako sa vola ten kozmeticky salon, nema na nete stranku?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 myslis tam kde som bola ja?
Odpovedať
@malaberuska ano...ked nic ine nezozeniem tak mozno tam pojdem aj ked to je v TT.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 kadernictvoada.sk :-)
Odpovedať
@malaberuska mala si aj skusku? a ak ako tolko isto stalo ako svadbne licenie vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 aaale co si :-) skuska ma stala 3 eura :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska a ty si mala nakoniec Zdenku? či sa mi len zdá? :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi nooo vidíš to, presne tak - prirodzená krása, to je to hlavné - si predstav, že sa ráno zobudíš "bez omietky" a v zrkadle sa vydesíš, že kto to tam na teba pozerá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g mala som mat Weri. ale som mala mat v jednom kadernictve uces a makeup v cene. ale sa mi nepacil uces - skuska tak som to musela zrusit :-( a uz sa mi nechcelo zasa Zdenku otravovat ci moze :-( tak som si nasla v Trnave.
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska joooooj, to by si ju neotravovala, vôbec :-) Ale hlavné je, že si bola spokojná, to je najdôležitejšie x-) a ozaj, kedy uvidím fotočky, hmmm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 draci ona je niekdy pri BA myslim, ale ona pride k tebe, ale neviem ci a akolko si za to pocita... ja ratam s tymi 50-timi a ked jej dam nieco aj za cestu, tak to nebude vela, ved to neni daleko :) @wera.g weri no presne, clovek sa snazi zo seba spravit cloveka skor nez vylezie z domu a vidis... asi na tom nieco bude ze priridzena krasa...
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g budu budu asi buduci vikend :-) teda take mam info od naseho kamarata fotografa, lebo chcu prist aj so snubenicou a dat nam to :-) neboj potom tu urcite bude zopar a na fb ich bude viacej ;-) a vy traja sa ako mate? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?