Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak ja som si v piatok kupila nausnicky :-) moc sa z nich tesim, mala som ich vybrate uz asi 2 tyzdne a stale som spekulovala, ci si ich zobrat a nakoniec som sa rozhodla :-) aj tak sa mi doteraz ine nepacili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 jeeeeej, tak to blahoželám, vidíš, nakoniec to vyšlo napriek všetkým komplikáciám ;-) už sa teším na fotky :-) všetko dobré prajem a stále sa milujte tak, ako teraz ;-)
Odpovedať
dakujem Vam pekne baby :-D @trdielko149 to som rada ze Vam to takto uzasne dopadlo, skoda len ze si sa trapila pred svadbou a aj problemy si mala...a vsetkym ste ohoromili :-) aj ja sa tesim na fotecky...
Odpovedať
dobré ránko, dievčatá :-) ja mám za sebou ďalšiu nočnú moru po dlhej dobe :-N takže bola som u nás doma, kde ma prišla pozrieť kamarátka, a poprosila som ju, či mi môže robiť pravú ruku vo svadobný deň.. nejak sa jej to veľmi nepáčilo, ale nakoniec súhlasila.. tak sme sa debatili a smiali, a zrazu som zistila, že už sú 2 hodiny poobede, a ja nenamaľovaná, neučesaná.. a ešte ma osvietilo aj to, že ja nemám kyticu, a ani ju nestihnem ísť vyzdvihnúť keďže kvetinárstvo je v sobotu otvorené len do 12. tak sme sa zhodli, že pôjdeme dať kyticu urobiť do tesca do kvetinárstva.. po celom dome som hľadala gorálkový náhrdelník, ktorý sa použije na kytičku.. našla som len zlatý, tak ale pristala som aj na ten.. :-N potom som bežala po schodoch, a uvedomila som si, že prečo neprišiel fotograf, keďže sme dohodnutí, že bude u nás od rána od 8. a v tom som uvidela, že drahého košeľa je ešte zabalená, neopratá, neožehlená.. čiže dosť fofry.. :-N bože, dúfam, že v skutočnosti to dopadne o dosť lepšie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj moja, počúvaj, nejak stresuješ už :-D neboj nič, všetko dobre dopadne, košeľu vyper radšej už dnes, aby stihla vyschnúť ;-) ja som zatiaľ v pohode, nejaké extrémne nočné mory nemám svadobné....
Odpovedať
@angieska ahoj.. :-) však tá košeľa sa mi priplietla do snov preto, že včera mi udrela do očí, a povedala som si, že už tento týždeň ju musím dať naporiadok :-) a trochu stresujem keď pozriem na to počítadlo a tam mi svieti nejakých 46 dní =-) =-) =-) no ja odpadnem z toho! však to nemohlo tak rýchlo ubehnúť!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj na mňa už prišli také sny, zatiaľ som mala len dva. Jeden bol taký, že všetko prebehlo úplne super, už sme boli na hostine a v tom som si uvedomila, že sme sa neboli vôbec fotiť a fotografa tiež nikde niet. Kontakt som naňho nemohla nájsť, ani google mi ho nechcel vypluť. :-N Druhý si už moc nepamätám, ale stupňuje sa to, takže o chvíľu budeme asi všetci na liekoch, aby sme tie stresy nejak prekonali a mali už len pekné sníčky. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova aaaaaaaa, to číslo si ani nemala písať, akurát včera som rozmýšľala, že pred chvílou to bolo 80 a už 46!!!!!!! :-o :-o :-o No a novinka je, že moja mama začala byť nejak moc aktívna, vraj má niekoľko variantov koho pozvať a koho nepozvať na svadbu. :-. A to som tento týždeň chcela všetkých obvolať, aby mi potvrdili účasť. ]-( Ale tak som zvedavá, čo vymyslela.
Odpovedať
no som zvedava ci aj ja budem mat nejake sny o svadbe ked sa bude blizit este je to daleko :-) 2 mesiace a 2 tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aaaaaaaa, to číslo si ani nemala písať, akurát včera som rozmýšľala, že pred chvílou to bolo 80 a už 46!!!!!!! :-o :-o :-o Novinka je, že moja mama začala byť nejak moc aktívna, vraj má niekoľko variantov koho pozvať a koho nepozvať na svadbu. A to som tento týždeň chcela všetkých obvolať, aby mi potvrdili účasť. Ale tak som zvedavá, čo vymyslela.
Odpovedať
@z.junasova ahoj zuzi.. no tak tej tvojej mame treba už dať niečo na ukľudnenie, nech už nevymýšľa :-D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja som akurát včera oprala košeľu drahému na sobotnú svadbu, cez víkend sme vyberali kravatu, aby so mnou ladil :-) dnes musím ísť s autom do servisu, nejak mi skáče volant pri väčšej rýchlosti a keďže v sobotu je moje autíčko svadobné, ženích musí mať pohodlie, nemôžem ho vytriasť na diaľnici :-D ešte kabelku chcem kúpiť dnes, spodné prádlo....a uvidím, či ešte niečo dnes obehnem :-) som zvedavá, či po sobote chytím aj ja predsvadobnú nervozitu, alebo ma to obíde vďaka tým všetkým zmenám, čo ma teraz čakajú :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab len som vážne zvedavá čo vymyslela, lebo podľa mňa sa to nedá nijako inak zmeniť tak aby počet ľudí zostal zachovaný.
Odpovedať
@angieska však aj ja som ju chcela prať včera, no nestihla som, lebo som takmer 2,5 hodiny žehlila :-p ale konečne mám všetko!! už to len dnes poodkladám do skríň.. podľa mňa ty si ani nevšimneš, že ide nejaká svadba, keďže máš toho toľko na hlave :-N jedine tak raz za čas ťa my uvedieme do obrazu :-D ;-)
Odpovedať
@z.junasova no to som veľmi zvedavá aj ja.. moja, máš to ty ťažké.. ach, ja som taká šťastná, že naši rodičia to nechali na nás.. teda dúfam, že ani svokrovci nebudú nejak vymýšľať teraz keď už budú doma.. ale myslím, že by to malo byť ok..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe, ešteže vás mám, aj by som asi zabudla, že sa mám aj vydať popri tom všetkom :-D inak včera som už pri vypisovaní papierov v novej robote používala nové priezvisko, pretože sa to píše k dátumu, keď už budem vydatá.... zvláštny pocit, samozrejme, že stále som začínala písať moje ešte terajšie, potom škrtnúť a prepísať :-N smiali sa tam zo mňa, že už nemám na výber, musím pri oltári áno povedať, keďže už som použila nové priezvisko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab budúci pondelok chcem ísť domov, máme to predebatovať a celkovo aj to ako to bude prebiehať u našich doma, keďže svadba je niekde inde. Dúfam, že zase odtiaľ nepôjdem s plačom a zvýšeným tlakom, čo je v poslednej dobe normálny stav pri návšteve u našich. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova joj zuzi, snáď ti to úplne nezmotá.... naše mamy sa nám moc nemontujú do vybavovačiek, síce moja trošku viac a tiež má niekedy "originálne" nápady, pohádame sa, potom sa urazí, už nekomunikuje a mňa ide rozhodiť....naposledy keď som písala adresy na obálky a opýtala som sa jej na adresy našej rodiny, lebo to ja nemám, tak sa na mňa vykričala, že čo ju otravujem, keď si ľahla... tak som sa naštvala, vyradila ich zo zoznamu a teraz už pre istotu sama chodí za mnou a dáva mi, komu chce poslať
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova jeeeeej, to je super, že už máš všetko, my ideme v piatok na oblek, to by bolo také super keby sme hneď aj kúpili. V piatok ideme ešte raz omrknút ako budeme výzdobu robiť, chcem hneď aj kyticu objednať a zafarárom náuky dohodnúť. A doobjednala som si nejaké veci na výzdobu auta a kostola. A zákusky a ostatné veci okolo jedla máme prísť upresniť tak 3 týždne pred svadbou. Fúha, dosť som si toho na jeden víkend vymyslela. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab do kelu, prečo si to ja furt posielam sama sebe??? :-p jeeeeej, to je super, že už máš všetko, my ideme v piatok na oblek, to by bolo také super keby sme hneď aj kúpili. V piatok ideme ešte raz omrknút ako budeme výzdobu robiť, chcem hneď aj kyticu objednať a zafarárom náuky dohodnúť. A doobjednala som si nejaké veci na výzdobu auta a kostola. A zákusky a ostatné veci okolo jedla máme prísť upresniť tak 3 týždne pred svadbou. Fúha, dosť som si toho na jeden víkend vymyslela. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska No mne sa do toho tiež moc nemontovala, lebo mi ani nemala ako pomôcť, keďže svadba je úplne inde a ona tam nikoho nepozná. Ale mám taký pocit, že to zase neskončí dobre, teda ak sa mi tie jej návrhy nebudú páčiť, fakt si neviem predstaviť ako by sa to dalo inak vyriešiť. Ale uvidím a potom dám vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzka, kam idete na oblek?? skocte do novych zamkov, tam urcite vyberiete...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 peti, ideme do nitry, od nitančaniek som dostala odporúčanie na jednu predajňu, kde majú vraj aj dobré ceny, teda tie baby to tam strašne vychvaľovali, tak som zvedavá. Ale ďakujem za radu, keď nevyjde toto, tak mrkneme aj do nových zámkov. A kde tam, vôbec totam nepoznám.
Odpovedať
@z.junasova ja som akurát volala s drahým, a nakázala som mu, nech sa povypytuje kamaráta, čo máme u neho večeru, že ako je to s výzdobou a tak.. lebo mi vravel, že jasné jasné nie je problém, že to máme grátis, ale musím si dohodnúť nejaké detaily.. ale asi za ním zbehnem sama..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab u nás zas má majiteľka menší problém s cyklamenovou farbou, nejak sa jej nedarí zohnať servítky a organzu chcem takú pokrčenú a na to treba aby bola z takej jemnej mäkkej organzy, no neviem ako to robia aby to také pokrčené aj stálo, takže môžno budem mať len klasicky položenú organzu na stole. Alebo také veci, že sivečok a váz na stole by malo byť nepárny počet, lebo že párny je len pre mŕtvych, tak to som teda nevedela. O kyticiach to viem, ale toto som počula prvý krát. Ozaj simi aj ostatné baby, poradte mi. Stoly budem mať umiestnené do E. Návleky na stoličky mať nebudem, len veľké mašle cez ne. Chcela som trochu rozlíšíť kde sedí nevesta a ženích, tak som tam chcela dať aspoň na tie naše dve stoličky návleky. A majiteľka mi povedala, že by to nevyzeralo pekne, že buď ich dám už na všetkých 10, ktoré sú na hlavnom stole, teda celé čelo, alebo na žiadne. Čo vy nato? Tu je aj obrázok našej sály, len to bude do E.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzi, to pokrčené sa robí tak, že vezmeš kus organzy z rolky, skrčíš a na pár miestach pripchneš špendlíčkom - my sme to tak mali, vyzerá to super :-) a tie sviečky - z toho by som si hlavu vôbec nerobila - nikto ich určite nebude počítať, to sa nemusíš báť ;-) My sme tiež nemali návleky, len mašle a naše stoličky boli rozlíšené tak, že na našich bola nielen hnedá mašľa, ale aj ružová (mali sme hnedo ružovú výzdobu) - a neboli uviazané dozadu, ale doboku, takže bolo vidieť, že tie stoličky boli naše :-) Určite to budete mať krásne, neboj sa ! :-)
Odpovedať
@z.junasova ja by som dala buď všetkých desať návlekov, alebo žiadne.. však aj tak vaše miesta budú odlíšené tým, že budete mať svoje poháre a asi torta bude pri vás, prípadne váza na tvoju kytičku..
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Ďakujem vierka, skúsim to doma s tou organzou. :-) Akože mne je jedno koľko tých váz a sivečok bude, a predsa, bude to robiť majiteľka, tak nech sa potrápi ona keď už to tak má byť. :-D S tými mašlami to je super nápad, ďakujem, ja budem mať na stoličkách mašle s bielej organzy s cyklamenovou ružičkou. Tak na naše by som mohla dať namiesto tej ružičky ešte jednu cyklamenovú mašlu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ja som chcela aj ikebanu pred nás, ale majiteľka mi povedala, že nevie či sa tam zmestí, keď máme stoly do E a ak aj áno, potom zanikne moja kytica vo váze, a vraj tá by mala byť výrazná, v podstate namiesto tej ikebany. Asi to spravím tak ako mi poradila vierka a návleky nebudem dávať vôbec.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova nooo uvidíš, ono to ide úplne ľahúčko - len zhužveš pripchneš a ideš ďalej :-) Tak tak, keď už, tak nech to spraví poriadne :-D Nooo vidíš to, určite to tak bude super a nemusíš riešiť návleky zbytočne ;-) My sme mali aj "ikebanu", resp. taký aranžmánik (nič obrovské ani cintorínskeho typu) pred nami a bolo to super, a kytička tá mala tiež svoje miesto a krásne vyniklo oboje - ak to tam chceš, nenechaj sa odradiť, nech sa tetuška potrápi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?