Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
Registrovala sa 20. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 849 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
Registrovala sa 20. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 849 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
 @z.junasova joj zuzi, snáď ti to úplne nezmotá.... naše mamy sa nám moc nemontujú do vybavovačiek, síce moja trošku viac a tiež má niekedy "originálne" nápady, pohádame sa, potom sa urazí, už nekomunikuje a mňa ide rozhodiť....naposledy keď som písala adresy na obálky a opýtala som sa jej na adresy našej rodiny, lebo to ja nemám, tak sa na mňa vykričala, že čo ju otravujem, keď si ľahla... tak som sa naštvala, vyradila ich zo zoznamu a teraz už pre istotu sama chodí za mnou a dáva mi, komu chce poslať
14. jún 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
Registrovala sa 31. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 33 priateľov. Sereď, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
Registrovala sa 31. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 33 priateľov. Sereď, okres Galanta.
 @z.junasova jeeeeej, to je super, že už máš všetko, my ideme v piatok na oblek, to by bolo také super keby sme hneď aj kúpili. V piatok ideme ešte raz omrknút ako budeme výzdobu robiť, chcem hneď aj kyticu objednať a zafarárom náuky dohodnúť. A doobjednala som si nejaké veci na výzdobu auta a kostola. A zákusky a ostatné veci okolo jedla máme prísť upresniť tak 3 týždne pred svadbou. Fúha, dosť som si toho na jeden víkend vymyslela. emoticon
14. jún 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @simcab do kelu, prečo si to ja furt posielam sama sebe??? emoticon
jeeeeej, to je super, že už máš všetko, my ideme v piatok na oblek, to by bolo také super keby sme hneď aj kúpili. V piatok ideme ešte raz omrknút ako budeme výzdobu robiť, chcem hneď aj kyticu objednať a zafarárom náuky dohodnúť. A doobjednala som si nejaké veci na výzdobu auta a kostola. A zákusky a ostatné veci okolo jedla máme prísť upresniť tak 3 týždne pred svadbou. Fúha, dosť som si toho na jeden víkend vymyslela. emoticon
14. jún 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @angieska No mne sa do toho tiež moc nemontovala, lebo mi ani nemala ako pomôcť, keďže svadba je úplne inde a ona tam nikoho nepozná. Ale mám taký pocit, že to zase neskončí dobre, teda ak sa mi tie jej návrhy nebudú páčiť, fakt si neviem predstaviť ako by sa to dalo inak vyriešiť. Ale uvidím a potom dám vedieť.
14. jún 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
Registrovala sa 2. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 28. mája 2011
    Obrad: Pezinok, hostina: Senec
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
Registrovala sa 2. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Senec, okres Senec.
 @z.junasova zuzka, kam idete na oblek?? skocte do novych zamkov, tam urcite vyberiete...
14. jún 2011 o 09:51  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @petkaa28 peti, ideme do nitry, od nitančaniek som dostala odporúčanie na jednu predajňu, kde majú vraj aj dobré ceny, teda tie baby to tam strašne vychvaľovali, tak som zvedavá. Ale ďakujem za radu, keď nevyjde toto, tak mrkneme aj do nových zámkov. A kde tam, vôbec totam nepoznám.
14. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 @z.junasova ja som akurát volala s drahým, a nakázala som mu, nech sa povypytuje kamaráta, čo máme u neho večeru, že ako je to s výzdobou a tak.. lebo mi vravel, že jasné jasné nie je problém, že to máme grátis, ale musím si dohodnúť nejaké detaily.. ale asi za ním zbehnem sama..
14. jún 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @simcab u nás zas má majiteľka menší problém s cyklamenovou farbou, nejak sa jej nedarí zohnať servítky a organzu chcem takú pokrčenú a na to treba aby bola z takej jemnej mäkkej organzy, no neviem ako to robia aby to také pokrčené aj stálo, takže môžno budem mať len klasicky položenú organzu na stole. Alebo také veci, že sivečok a váz na stole by malo byť nepárny počet, lebo že párny je len pre mŕtvych, tak to som teda nevedela. O kyticiach to viem, ale toto som počula prvý krát.

Ozaj simi aj ostatné baby, poradte mi. Stoly budem mať umiestnené do E. Návleky na stoličky mať nebudem, len veľké mašle cez ne. Chcela som trochu rozlíšíť kde sedí nevesta a ženích, tak som tam chcela dať aspoň na tie naše dve stoličky návleky. A majiteľka mi povedala, že by to nevyzeralo pekne, že buď ich dám už na všetkých 10, ktoré sú na hlavnom stole, teda celé čelo, alebo na žiadne. Čo vy nato? Tu je aj obrázok našej sály, len to bude do E.
14. jún 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
    Lozorno, okres Malacky
 @z.junasova zuzi, to pokrčené sa robí tak, že vezmeš kus organzy z rolky, skrčíš a na pár miestach pripchneš špendlíčkom - my sme to tak mali, vyzerá to super emoticon a tie sviečky - z toho by som si hlavu vôbec nerobila - nikto ich určite nebude počítať, to sa nemusíš báť emoticon
My sme tiež nemali návleky, len mašle a naše stoličky boli rozlíšené tak, že na našich bola nielen hnedá mašľa, ale aj ružová (mali sme hnedo ružovú výzdobu) - a neboli uviazané dozadu, ale doboku, takže bolo vidieť, že tie stoličky boli naše emoticon
Určite to budete mať krásne, neboj sa ! emoticon
14. jún 2011 o 10:29  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @z.junasova ja by som dala buď všetkých desať návlekov, alebo žiadne.. však aj tak vaše miesta budú odlíšené tým, že budete mať svoje poháre a asi torta bude pri vás, prípadne váza na tvoju kytičku..
14. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @wera.g Ďakujem vierka, skúsim to doma s tou organzou. emoticon Akože mne je jedno koľko tých váz a sivečok bude, a predsa, bude to robiť majiteľka, tak nech sa potrápi ona keď už to tak má byť. emoticon S tými mašlami to je super nápad, ďakujem, ja budem mať na stoličkách mašle s bielej organzy s cyklamenovou ružičkou. Tak na naše by som mohla dať namiesto tej ružičky ešte jednu cyklamenovú mašlu. emoticon
14. jún 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @simcab Ja som chcela aj ikebanu pred nás, ale majiteľka mi povedala, že nevie či sa tam zmestí, keď máme stoly do E a ak aj áno, potom zanikne moja kytica vo váze, a vraj tá by mala byť výrazná, v podstate namiesto tej ikebany. Asi to spravím tak ako mi poradila vierka a návleky nebudem dávať vôbec.
14. jún 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @z.junasova nooo uvidíš, ono to ide úplne ľahúčko - len zhužveš pripchneš a ideš ďalej emoticon Tak tak, keď už, tak nech to spraví poriadne emoticon Nooo vidíš to, určite to tak bude super a nemusíš riešiť návleky zbytočne emoticon
My sme mali aj "ikebanu", resp. taký aranžmánik (nič obrovské ani cintorínskeho typu) pred nami a bolo to super, a kytička tá mala tiež svoje miesto a krásne vyniklo oboje - ak to tam chceš, nenechaj sa odradiť, nech sa tetuška potrápi emoticon
14. jún 2011 o 10:41  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @wera.g Ja jej verím, ona už teraz vymýšľa všelijaké detaily, ktoré sú časovo dosť náročné, ale urobí to pre mňa, lebo bude aj ona s rodinou na hostine, je to moja budúca príbuzná, tak chce aby to bolo tip top. Ale tak každý má iný vkus tak ju musím trochu usmerniť.
14. jún 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @z.junasova no jasné, to hej, treba povedať svoju predstavu, aby to bolo hlavne podľa tvojich predstáv emoticon tak potom super, že to je budúca rodina, že ste v takom bližšom kontakte, než len dodávateľ/zákazník emoticon
A organzy už máš nakúpené? Či si požičiavaš z agentúry?
14. jún 2011 o 10:52  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
 @z.junasova Mate krasnu salu! A k tej organze - tak ako ti wera pise - ono sa to prichytava spendlikom, aj my sme tak mali. A poctom sviecok by som sa netrapila.. parny/ neparny pocet, to je jedno, hlavne nech to na stole pekne vyzera..
14. jún 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @wera.g to všetko zabezpečí ona. Ale už som pozerala aj ja organzu, servítky a pod. v nejakých internetových obchodoch. Jedine čo som si objednala organzu bielu a cyklamenovú na výzdobu auta.

@beronsche Ďakujem emoticon
14. jún 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @beronsche ahoooj emoticon už máte svadobné fotočky? emoticon
14. jún 2011 o 11:22  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @z.junasova to máš super, máš o starosť menej emoticon ja som pokupovala úplne všetko od špendlíčkov, organzy na stoličky, na stoly, do kostola, perličiek, kávy do kvetinových aranžmánov, .... a keď sme videli cenu, ktorú sme mali zaplatiť jednej známej za kvetinové aranžmány a to, že to tam prišla spraviť, tak som skoro odpadla - aaale nevadí, bolo to krásne, podľa toho ako som si to predstavovala, kašlať už na to radšej emoticon
14. jún 2011 o 11:25  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 Od dnes si pobehujem po robote v svadobných črievičkách emoticon , aby som ich trošku rozchodila. Nooo, nebude to ľahké, ale dúfam, že v nich vydržím čo najdlhšie. Ale čo už, keď ja taká maličká, som si musela vybrať za muža takého vysokého chlapiska emoticon
14. jún 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 @wera.g no tak podľa toho čo som videla v tvojom albume, by som si ťa bez zaváhania objednala na výzdobu. Klobúk dole. emoticon Ja som si tiež chcela najprv všetko sama spraviť, ale nakoniec som to nechala na ňu, hlavne z toho dôvodu, že už bývame dosť ďaleko a chodíme len na víkendy.
14. jún 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @wera.g Ahoj Weri, no fotky este nemame... emoticon este ani jedinu sme nevideli... Zacinam si mysliet, ze sa stala nejaka katastrofa a fotky sa stratili... emoticon
A este som aj smutna, lebo som si vcera poskriabala obrucku.. lutujem, ze sme si nedali obrucky spravit z 9 karatoveho zlata, to je tvrdsie, vydrzala by dlhsie.. emoticon
A ty sa ako mas? Malinke rastie? emoticon
14. jún 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @z.junasova joooooj si zlatíčko ďakujeeeeem moc, ale ja som to len vymyslela a povedala ako to má byť, položila to tam už tá naša známa - ja by som to nestíhala emoticon

@beronsche ešte nemáte? emoticon ale neboj, určite vám ich Pali čím skôr pošle, možno mal len toho veľmi veľa a nestíhal skôr, ale určite to čakanie bude stáť za to - už sa neviem fotočiek dočkať ! emoticon Skús mu prípadne crnknúť, či napísať, nech ti aspoň náhľady pošle - sama sa už neviem dočkať vašich fotiek emoticon
Nooo, aj ja už ju mám poškriabanú - a to s ňou nič také nerobím emoticon Teda - nie sú tam ryhy, ale také jemné škrabance.. A ako sa ti podarilo si ju škriabnuť? emoticon
Ja sa mám celkom fajn, dosť hekticky, ale dá sa to emoticon Aj preto sem skoro ani nechodím, teda sem tam zbehnem, ale ani nestíham písať, nič... Ale inak super, nemôžem sa sťažovať - klop klop klop emoticon
A malinký? jooj no minulý týždeň sme boli na 3Dčku, paraaada, krááásny je, stále len zíval a naťahoval sa - sme ho zobudili emoticon A už mal 517g, rastie ako z vody emoticon))
14. jún 2011 o 12:18  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 @wera.g to je super ze ste v poriadku, a to nema nejako vela? ci cakate dvojicky? emoticon To je normalne ked prstene nosite kazdy den ze sa Vam to stalo....ja mam tiez uz rok snubny a kazdy den ho nosim a zospodu je doskriabany ale tak...nikomu ho neukazujem zo spodu tak ...co uz...aspon je vidno ze ho nosim emoticon
14. jún 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @wera.g waw, ten 3d ultrazvuk musel byt carovny! emoticon
Uz som mu pisala, slubil, ze nieco posle... Nuz, ja viem, ze ma vela roboty, len sa uz neviem dockat! Ja som tak strasne nefotogenicka ze az, tak som teda zvedava, ako tam budem vyzerat.. emoticon Dufam, ze aspon co - to bude publikovatelne.. emoticon
My si obrucky vobec nedavame dole a tak sa mi podarilo ju poskriabat pri upratovani... Mrzi ma, ze je zosuchane hned vedla kamienka a tak ju ani nemozem otocit... Och a keby ste videli manzelovu... tak ta vyzera, ako keby ju uz nosil aspon rok.. emoticon ale som rada, ze ju nosi stale...
@dracica6663 presne tak, aspon vidno, ze ich nosime! emoticon
14. jún 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
 Ahojte babule... ako ste sa dneska rozpisali, aspon som mala co citat kym som jedla emoticon

@wera.g weruska super ze sa mate dobre a drobcek rastie... a mate aj DVD z 3d ultrazvuku??? Muselo to byt super emoticon

@beronsche aj ja som uz zvedava na vase fotocky... urcite budes krasna emoticon
14. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 @dracica6663 nie nie, je to váha akurát taká akú má mať na jeho "vek" emoticon)) no hej, je to normálne, ale vieš, po mesiaci? Si neviem predstaviť ako bude vyzerať po 40 rokoch emoticon emoticon emoticon teda... ak sa do ňho ešte zmestím emoticon)
Ja som ho od svadby ešte dole nedala, teda raz, keď som ukazovala čo tam máme vyryté a to mi ho musel Tomi zase nasadiť, inak by to nebolo ono emoticon

@beronsche hej hej, to 3D je úúúplne úúúžasné, strašne bol zlatučký ako sa naťahoval, jazyk vyplazoval, aj pusinku nám poslal emoticon)) Dali nám to na CD, tak teraz stále pozeráme videjká a fotočky emoticon Drahý si ho dal aj ako pozadie na mobil emoticon
A nevrav, že si nefotogenická - aha aká si krásna a prirodzená na tejto profilovej fotke emoticon A svadobné budú úúúplne úžasnééé určite, už sa tiež neviem dočkať ! emoticon

@bybi ahoooj emoticon hej hej, máme CD - sú tam aj fotky aj videjká, je to nááádhera - môžem prípadne pridať jednu foto, ale len tak nachvíľočku, ak chcete emoticon)) A čo, ako sa mávaš? Čo nového? emoticon
14. jún 2011 o 15:57  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 @wera.g pridaj pridaj, rada sa pozriem emoticon Ja mam tiez aj dotky aj DVD zo Zarkinho 3D a som ho asi mesiac dozadu pozerala a bolo to uzasne... Taka krasna spomienka emoticon Aj pre nu to bude super ked bude velka, bude sa na seba moct pozriet aka bole ked bola este v brusku emoticon
14. jún 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
 @z.junasova zuzka, ja by som dala navleky na vsetkych 10 urcite . a pokrcis akukolvek organzu a aby drzala, prispendlis ju o obrus - my sme to tak mali.
14. jún 2011 o 20:23  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @bybi @wera.g Vdaka! No, dufam, ze uz nebudeme musiet cakat na fotky velmi dlho.. emoticon Weri, dakujem za pochvalu, ale ta profilovka bol tiez boj... emoticon emoticon Moj manzel trosku foti, je to taky jeho konicek a obcas mu musim robit "modelku". No a asi tak na 1 fotke zo 1000 vyzeram ako tak (vid profil foto)... emoticon emoticon emoticon
Ved aj Pali bol so mna nestastny... zapana som sa nevedela normalne tvarit... emoticon emoticon emoticon Ja som ako Chandler z Priatelov, pamatate tu cast, ako sa isli s Monicou fotit? emoticon emoticon emoticon emoticon

Babyyy mam problem s nespavostou.. Poradte, co pomaha? emoticon
15. jún 2011 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš