Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ja sa necudujem ale je to strasne rozkosne ja by som mojmu mohla dat teraz chrapac
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem .. už vás tu chvíľu čítam a rozhodla som sa že sa už aj ja začnem angažovať :-) h.a.i.n.y myslíš že ten nick súvisí s tým???? :-D
Odpovedať
slintacik uz mate aj nieco objednane? alebo este nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Slintacik ja som z Novej Dubnice, tak to sme skoro susedy, ako dlho si z drahym a celkovo nam o sebe porozpravaj my sme tu take zevedavky
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo no ja som si myslela že mám kopec času ale ako to tu tak čítam asi ani nie :-( :-) ... zatiaľ sme mali stretko s fotografom a teraz sa idem trošku sústrediť na školu a po štátniciach frčím na prípravách ... michala.s no my sme spolu asi tak 5 a pol roka ... minulý rok sme si kúpili byt v TN a tak už pekne žijeme spolu aj keď drahúšik je športovec a na jar a v lete som skôr sama lebo behá po sústredeniach a pretekoch... no a ja si pekne pracujem a študujem ... a tak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik a nad ktorym fotografom uvazujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Miška mne sa veľmi páčili fotky Dušana Mazáka a s ním sme mali aj to stretko a celkom mi sadol aj ako človek tiež sa mi páčili jeho nápady ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ano aj mne sa páčila jeho práca, my si budeme ťahať fotografa z Bratislavy. Chcete aj kameramana na svadbe? A nad akym miestom ste premýšlali, lebo čo sa mi tu páčilo na prvý pohľad tak buď ma sklamala prevadzka, alebo priestor :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kameramana nechceme jednak sa mi ešte nestalo že by som videla nejaké super video čo by ma uchvátilo a k tomu mám ešte aj psycho dedka ktorý všetko natáča a fotí .. ešte aj keď som mala prijímanie sa postavil vedľa kňaza a fotil ma tak som hanbila :-( :-D a Ty a kamera ???? na fotkách ma veľmi zaujal vršatec ale osobne som ho naživo ešte nevidela a drahému sa páči aj fatima ale po tom čo tu človek číta už fakt neviem ... a Ty si pozerala resp. rozmýšľala nad akými priestormi....
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som pozerala gazdovsky dvor v trenčianskej turnej, drahemu sa páči Vršatec, ale už veľmi dávno tam nebol, tak kto vie. My sme sa boli pýtať aj vo fatime a hoci mali krásny priestor ale pri našom počte hostí tam hrozilo že by vedľa nás dali ešte jednu svadbu a vonku by boli normálny zákazníci :-( Plus prevádzkárka na nás zazerala a ani s nami poriadne nekomunikovala... My budeme mať na kamerovanie artvideo z Hnúšte, ich práca sa nám páčila a ani neboli veľmi drahý :) Poznáš ešte nejaké pekné čisté, nové reštiky tuto? Ja tu nepoznam nič lebo na Novej byvam len 4 mesiace :-) Tak som rada že už je tu niekto aj z tejto oblasti a nielen z východu slovenska :)
Odpovedať
Profilova fotka
a koľko vás má byť? hm tak potom tá fatima asi fakt padá ... na gazdovskom dvore mal kolega môjho drahého svadbu a im sa tam celkom páčilo ... len mňa trošku odráža to prostredie... novééé? fúúha to ani nie ... ale zaujímala som sa ešte aj o brezinu ale tam ma odradila cena prenájmu a plus povinný odber alkoholu a tatru vraj budú v roku 2011 prerábať a nevedia presne dokedy že nech sa ozvem v júli 2011 .. ma pobavili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ano my sme sa boli pytat aj na brezine ale tam nas odradilo to ze mi budeme vnutri svadbovat a vonku si budu nejaky ozraty sopliaci opekat?... V tatre bol velmi mili chlapik no prislo mi blbe mat rozdelene miestnosti kde sa papa a kde sa tancuje. Potom nas este napadla Zámocká dvorana v Klobušiciach, ale ten isty problem ako v Tatre. Nas bude len najbližšia rodina a asi 5 kamaratov, cize tak do 50 ludi. mne sa velmi pacia take cistne nove priestory bez zbytocnych caciek a maciek
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Slintacik a rozmyslali ste uz nad Djom?
Odpovedať
Profilova fotka
takže nad kulturákom asi nerozmýšľate :-D :-D nič iné mi nenapadá ale ako tak čítam ja som ďaleko ďaleko za Tebou :-D môžeš používať jednotné číslo pretože moja polovička tvrdí že mi verí vraj mám dobrý vkus takže tak.. no ja som ešte len v štádiu rozmýšľania čo je lepšie či DJ alebo živá hudba...
Odpovedať
Profilova fotka
Slintacik u mna je to uplne jedno ci Dj alebo ziva hudba na tomto mi az tak nezalezi ale vidim viac vyhod v Djovi ako v zivej hudbe, ale to je len ten moj postih
Odpovedať
ahojte :-( no my sme dnes ale dopadli, pourazani, ponizeni, svokrovci nesetrili ani moju maminu, len co vosla do dveri a slusne pozdravila a predstavila sa, uz aj nabehla svokra s krikom ze co sme si to dovolili, a hned nas svokra poslala do riti ze nech ideme do inej izby a oni sa budu rozpravat s mojou mamou najprv, no nerozpravali, len ju okrikovali a kydali pred nou na nas, potom uz utocili aj na nu, no uz som mala dost treskla som dvermi a sadla si na schodisko, v tom svokra treskla z dvermi, vliezla do vytahu ze ide prec a v tom som jej povedala ze mat mater taku k.rvu tak sa hanbim a ona vyliezla z toho vytahu a a zacala do mna rypat, no mne to bolo jedno, ja som tam len sedela a uskrnala sa provokacne a ona ze nech odtial vypadnem a ja ze si mozem sediet kde chcem tak si tam na truc sadla za mnou... len sedela a drzala hubu, ja som si ju nevsimala, ticho som sedela a cakala kym sa vnutri dovadi svokor, priatel a moja mama, podotykam ze velmi slusna osoba, a oni taketo divadlo pred nou, ziadna ucta, same vulgarizmy. no fuj. a to cele len skrz to, ze drahemu nechcu dat kluce od bytu, lebo vymenili zamky a 4 mesiace mu odopieraju pristup. a este mu povedali ze ked ich chce tak nech sa tam ma u nich zastavit! no a boli sme a oni toto robili!!! no koniec. este tento tyzden vybavujeme pravnika. P.S. ty chudera viem ze toto citas a ze ma hladas po celom internete, takze ti odkazujem, ze sa stretneme na sude, a ja som neni to najhorsie co sa Misovi stalo, ale TY si ta najhorsia mater aku len mohol mat. sorry baby za "kulturnu vsuvku" :-N
Odpovedať
:-. no nemam slov..
Odpovedať
Profilova fotka
Rora nic sa nedeje my ta plne chapeme, teda aspon ja ta plne chapem a v tomto tvojom rozhodnuti ta aj plne podporujem a budem ti drzat palce nech vsetko dopadne tak ako ma a nech sa vsetko v dobre obrati.
Odpovedať
ale na druhu stranu,uz si nemusim robit ziadne starosti o tom aby sa oni nedozvedeli kde a kedy mame svadbu, praveze naopak, len nech z kazdej strany vedia, aj tak tam nepridu, som konecne bez obav :-) a aspon mame jasnejsie v tom kde chceme byvat, kludne aj na tej istej ulici kde oni ked bude dobra ponuka :-) viac sa po tomto obmedzovat nebudeme, len nech vidia ze sme stale spolu a ani oni a ich neprajnosti a nevrazivost nas nerozdeli ;-) a veselo ich budeme ignorovat ked sa v meste zoci voci stretneme a este si aj neodpustim jedno slovo, ktorym ju odteraz budem nazyvat
Odpovedať
rora, potlesk.. ziadne obmedzovanie :-) ocenujem.. a hlavne pevne nervy a sudrznost.. to je hrozne toto
Odpovedať
no tak to fakt nie je ani možné akí môžu byť ľudia debilní :-N
Odpovedať
inac vitam tu naspat misku ;-)
Odpovedať
však je to naša "stará" miška??? sa mi to hneĎ tak zdalo.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simi az tak stara nejsom som tu asi najmladsia :-D Ale dufam ze teraz my prestanu chodit take strasne spravy ako mi chodili na hentom ucte :-(
Odpovedať
však vieš ako som to myslela! ;-) a aké strašné správy????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
michala.s ono s tým DJ máš v podstate asi aj pravdu ten určite zvládne širší repertoár a u nás v rodine aj tak nejak extra nefrčia na cimbálovke :)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik to ano taku cimbalovku nemusi ani nikto u nas v rodine u nas to fici na abbe, beatles, gladiator, miro zbirka, ludovky a repete
Odpovedať
Profilova fotka
jj presne tak resp. ešte taká tá skôr česká klasika spred 2O rokov ako napr. Vondráčková 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak to by som sa bratovi velmi zavdacila :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?