Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
Registrovala sa 20. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 849 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
Registrovala sa 20. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 849 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
 @simcab tak to vôbec nerozmýšľaj a hľadaj... zdravie je prvoradé, to si chráň a práca nie je všetko... nájdeš inú, budeš spokojnejšia a uvidíš, že na všetko budeš inak pozerať... zatiaľ len hľadaj, potom šéfstvu dáš jednoducho výpoveď a ideš ďalej
3. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
 babule prisli mi dneska tie slimaciky pre Zarku do vlasov a su nadherne... este krajsie ako na fotke, tak som vytesena emoticon emoticon emoticon
3. jún 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 @bybi super, tešíme sa s tebou emoticon

akurát je tu u nás svadba - žení sa jeden známy.. práve vchádzala nevesta do kostola, tak mi len tak srdiečko podskočilo a žalúdok sa stiahol emoticon viem si predstaviť, čo musí prežívať emoticon tešíííííííííííím sa na tú našu emoticon
3. jún 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 @michala.s @bambula27 Babulky krasne si dnesny dnik uzite, nech je presne taky aky ste si ho vysnivali. Dufam ze mate pekne pocko a tesim sa na reakcie zo svadby a samo ze aj fotecky emoticon
4. jún 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
Registrovala sa 25. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 1555 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
Registrovala sa 25. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 1555 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov.
 @michala.s @bambula27 Taktiez Vam prajem aby Vam dnesny den vysiel presne podla predstavemoticon) Drzim palceky, pocasie vam zrejme vyslo. A tesime sa na Vase ohlasy a fotocky.
4. jún 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1238 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1238 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
 @michala.s a @bambula27 prajeme Vam do spolocneho zivota vsetko vsetko najkrajsie emoticon
5. jún 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
Registrovala sa 29. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 323 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
Registrovala sa 29. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 323 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte kocky, tak ako vikendujete? My sme mali s drahym dost narocny vikend - starali sme sa cely cas o psika, vyzeralo to s nim velmi zle a obavali sme sa, ze onho prideme, no potom sa to trosku zlepsilo. Dnes mal opat krizu...veterinari mu uz velku sancu nedavaju, tak to s nim spolocne vsetko prezivame emoticon
Dufam, ze vy ste sa mali krasne, bolo nadherne pocasie a dalsie nevesticky uz maju svadbu za sebou. Tesim sa na ich zazitky emoticon
5. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 @nikol18 ahoj
no víkend už aj končí a nestihla som ani poriadne oddýchnuť emoticon včera sme boli v Poľsku na nákupy, oba dni vozím mamku do Popradu na rybičky Garra Rufa, nejaké upratovanie, trošku slniečka, kým neprišli búrky....
a konečne som našla nejaký zbytok takej svetlej stužky, čo sa mi hodí k oznamkám, tak sa idem na to vrhnúť emoticon
5. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
 Ahojte nevesticky a manzelky!!
Tak a svadba je za nami, dovolenka na Slovensku tiez... ale ja este stale tak trosku zijem svadbou.. akurat dnes sme pozerali amaterske DVD a fakt sme sa na nom bavili... Clovek si plno veci ani nestihne uvedomit a aj ked sme povodne kameru vobec nechceli, teraz som strasne rada, ze sesterka to cele tocila... emoticon

Kazdopadne sme si to uzastne uzili!!!
Drahy bol cely tyzden strasne nervozny, tak som mala trosku obavy, ako to bude prezivat v den "D",ale bola som prijemne prekvapena, lebo uz rano, pred fotenim bol uplne v pohode.
Fotenie bolo celkom zabavne, len so mnou mal fotograf kopec roboty, lebo som zapana nevedela zapozovat, ako on chcel.. emoticon emoticon Nakoniec sme aj trosku pri tom "zabudli" a meskali, z coho boli nasi rodicia pekne nervozni... emoticon
Drahy isiel domov a ja tiez, medzitym prisli uz jeho rodicia k nam a vypukla taka mierna panika, ze kde je zenich.. emoticon emoticon Kym sme dorazili pred kostol, tak sa spustila prietz mracien, ani dazdniky velmi nepomohli, tak to bolo tiez zaujimave... emoticon
Pocas obradu som mala taky blaznivy pocit stastia... drahy na mna zmurkal, usmieval sa a oci mu svietili od radosti a mne vobec nevadila burka, ani nasrata organistka (ktora na mna pred obradom vystekla, ze ci su uz vsetci tam, tak som sa jej rovnakym tonom spytala, ako to mam akoze vediet, kedze kvoli burke tam bol dokonaly chaos.. ), ani taky nemastny/ neslany knaz a jedine, na com mi v tej chvili zalezalo, bol ten usmiaty muz po mojom boku... emoticon

No a zabava nam vysla dokonale. Dokonca aj prestalo prsat a tak sme porobili nejake tie fotky s hostami, aj ked nie so vsetkymi, co ma teda mrzi....
Jedlo bolo velmi chutne, sala krasna, hostia sa bavili a tancovali o dusu... emoticon Sice okolo 2 v noci na mna strasne dolahla unava, chvilu som aj rozmyslala, ze to budem musiet zabalit, ale potom ma to preslo a vystrajala som do 6.
Vyplatilo sa mi nebazirovat na malickostiach (ako napr, ze sa mi manzel zabudol prezliect po polnoci a tak pocas 2. tanca bol este v bielej veste a tak na profi fotkach ani nebude prezleceny.. ), nechala som sa unasat atmosferou a ta bola nezabudnutelna...
Spat sme isli rano pol 8 a z okolo 2 poobede sa u nas zacali zbierat ludia na "vyzierky". Tak sme mali take druhe kolo... emoticon emoticon Kedze sme zabudli na svadbe krajat tortu, tak sme ju krajali tam... A bavili sa znovu az do noci... Ja som isla s kamoskou, spat posledna, do 3 v noci sme sedeli vonku zakrutene v dekach a kecali sme, lebo pred tym na to akosi ani nebol cas... emoticon

Tak som sa rozpisala riadne.... ja strasne rada citam dojmy inych neviest po svadbe, tak, ak to bavi este niekoho, tak mate, co citat!! emoticon emoticon emoticon

Vsetkym nevestickam, ktore to este iba caka, zelam, aby si to uzili!!! Baby, ten den zbehne ako voda, tak kaslite na veci, ktore sa nedaju ovplyvnit , napr. pocasie a vychutnajte si to, ako sa len da!!!! emoticon emoticon

5. jún 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @beronsche maji, krásne si to napísala.. je z toho evidentné aká si šťastná, a ako si si užila VÁŠ veľký deň.. som za vás oboch veľmi šťastná emoticon emoticon
5. jún 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @simcab Simi dakujem!!! emoticon
6. jún 2011 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 @beronsche jeeeej to Vam ale super dopadlo aj napriek nejakym malickostiam ale aspon ste sa na tom zasmiali... a ako som citala mali ste super zabavu ked tak dlho ste vydrazali hore...to som zvedava kolko ja vydrzim emoticon
6. jún 2011 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 @beronsche jeeeej, úžasné, mali ste nádherný deň, už sa teším na tie fotky emoticon
6. jún 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 ahojte dievčatá..
ja som taká v šoku.. včera som sa dozvedela, že moji skorosvokrovci sa vrátia domov natrvalo už koncom júna.. neviem si to predstaviť ako budeme spolu žiť.. nevravím, že sa bojím, že to bude zlé, však oni sú v pohode, len si to neviem predstaviť, keďže sme cca 4 roky bývali s drahým u nich samí.. fuuu normálne ma žalúdok bolí, čo toľko nad tým rozmýšľam.. emoticon
6. jún 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
 @beronsche jeej,tak gratulujem novomanzelom,hlavne vela lasky zelam emoticon vidiet,ze si si to uzila a to je super emoticon tesim sa na fotky
6. jún 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
 @simcab neboj simi,urcite to zvladnete emoticon my sme tiez s drahym uz byvali sami v prenajme,no po tom mojom zdravotnom kolotoci a castych pn sme od buducich svokrovcov dostali ponuku ist k nim byvat,tak sme to prijali. Nie je to sice take ako ked sme boli sami,ale da sa to zvladnut,aj ked niekedy si musim kusnut do jazyka emoticon ma to vsak aj svoje vyhody-mozme si nasetrit viac koruniek na svadbu emoticon takze neboj,urcite to aj vy zvladnete emoticon
6. jún 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @nikol18 no dúfam, že to bude ok.. chceme si u nich začať prerábať poschodie, ale ktovie kedy to bude.. emoticon dnes som počula, že majú od septembra zdražieť hypotéky, čiže by bolo najlepšie vziať ju ešte v lete, a hneď začať pre pokoj oboch strán..
6. jún 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
 @simcab no my tiez potrebujeme riesit hypoteku na byt,len stale cakame,aby som mala aspon 3 mesiace dozadu normalny prijem emoticon
6. jún 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 @simcab Simi neboj, zvládneš... ty si budeš zvykať, oni si budú zvykať, vytvoríte si hranice a bude to fajn emoticon ja tiež budem mesiac pred svadbou bývať ešte so svokrou, ale do svadby by sa mala odsťahovať, tak som zvedavá, ako to bude...síce som s ňou už viackrát bola, ale to boli len víkendy, teraz to bude na dlhší čas...
6. jún 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @nikol18 u nás to tiež nebude ružové, ale budeme musieť tento rok urobiť minimálne kuchyňu, lebo ja ju jednoducho potrebujem mať podľa svojich predstáv upratanú a rozloženú, inak ma to vytáča emoticon
6. jún 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @angieska u nás to bolo tiež len tak nejak.. 2-krát do roka prišli domov "na návštevu" maximálne na týždeň.. fuuu emoticon
6. jún 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 @simcab zvládneme, budeme sa tu navzájom sťažovať emoticon oni budú s vami bývať celý čas? ja som mala podmienku, že chcem bývať sama, nerobí to dobre, pokiaľ je jedna alebo druhá svokra v domácnosti spoločnej...oni to síce myslia dobre, ale....
6. jún 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 @beronsche Bero aj ja to rada citram, takze si ma potesila. A naozaj sa to super cita, krasne ste si to uzili emoticon A teraz som aj rada, ze nic podrobne neplanujem, aspon nebudem sklamana emoticon

@simcab Simi, uvidite ako si zvyknete emoticon Ale urcite to bude zmena emoticon A dufam ze dobra emoticon

Idem makat, pridem cez prestavku emoticon
6. jún 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @angieska áno, mali by sme byť u nich stále.. hypotéku na byt alebo dom by sme v našej situácii pravdepodobne nedostali, čiže jediným možným riešením je prerábka poschodia.. tam som si dala podmienku, že čo najskôr spraviť vlastnú kuchyňu a samostatný vchod.. nech má každý svoj pokoj.. lebo proste ja som taká, že chcem mať všetko podľa seba, a je mi jasné, že je to dom drahého rodičov, čiže oni majú "hlavné slovo".. čiže ja sa radšej zavriem hore a budem si robiť svoje..
6. jún 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
 @simcab A nevyjde Vam hypoteka zo statneho fondu? Oni maju dost vyhodne tie podmienky, len je s tym kopa papierovaciek a podmienok. Ale zase sa to tusim nevztahuje na prerabku, len na stavbu a tusim pristavbu.
6. jún 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 @simcab no, takže v podstate budete sami, to je dobre emoticon neboj, zvykneš si, a s tou kuchyňou súhlaím, ja tiež chcem podľa seba a už sa neviem dočkať, kedy budem už sama si rozhodovať, pretože hoci tam už budem bývať, "doma" budem stále ešte v Levoči emoticon
6. jún 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @kacennnka pôžiška zo ŠFRB sa vzťahuje len na kúpu pozemku, stavbu domu a kúpu bytu.. čiže nič.. emoticon ale myslím, že nejaká hypo alebo pôžička nám na prerábku vyjde niekde..
6. jún 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @angieska vieš čo, mne doteraz nie je jasné kde som ja doma.. emoticon emoticon
6. jún 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vieri86
2
Registrovala sa 9. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Svadba bola 15. októbra 2011
    BA, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
vieri86
2
Registrovala sa 9. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Svadba bola 15. októbra 2011
    BA, okres Bratislava
 @trdielko149 ahojte, joj dlho som tu nebola. dakujem pekne za zoznamik. teraz to je vsetko take hekticke, ale sustredujem sa momentalne hlavne na saty emoticon. budem Vas informovat, ze ako to dopadlo emoticon))
6. jún 2011 o 10:04  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Bratislava, okres Bratislava
 @simcab k tomu, že majú od septembra zdražieť hypotéky.... Nič nie je väčšia namotávka pre ľudí, ako povedať im, že niečo zdražie..Všetci sa vrhnú si to kupovať / brať. To je na 90% aj s tými hypotékami - klesol zájuem, tak vypustili takýto blábol. Neverím tomu, ani oni tomu neveria, nie je dôvod racionálny, prečo by hypo mali zdražieť. To je to isté, ako keď realitky začnú vypúšťať "azručené" info o tom, že byty pôjdu hore. To vypúšťajú už vyše roka a nič, takže neboj, ani s tými hypo to nebude také horúce emoticon
6. jún 2011 o 10:10  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš