Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s pekne sa zajtra ochladí ... a dneska k večeru tiež .... no čo už... dúfam, že kočkám ale zajtra nebude pršať alebo moc fúkať...
Odpovedať
mne je to tak strašne ľúto, že babám vyšlo škaredé počasie :-( ale tak keby im aspoň doobeda svietilo slniečko,a nepršalo, kým sa budú fotiť..
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahojcek, no vcera som sa sem nakoniec nedostala, ale dnes vecer by som tu mala byt, tak ak mas cas, mozes sem saticky rychlo dat a potom dam rychlo aj ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ja si tuto poslednu cast zo 4 svadieb musim este pozriet, zatial som len videla tie prve tri, tak som zvedava...dnes vecer sa na to chystam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh jeeej, strasne krasne sperky mas :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 @simcab kocky nebojte, kolkokrat predpoved nevyjde...mozno sa podari a budu mat pekny dnik, hlavne aby im neprsalo (mozno az tak vecer ked uz budu tancovat a bude im to jedno :-D ) drzim im velmi palce, nech im to dopadne presne podla ich predstav :-)
Odpovedať
@nikol18 no ja dnes nebudem pozerať, lebo budem na ceste do hlavného mesta :-D ale pozriem si to, dúfam, večer na nete..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, musim vas neskor docitat, bola som dnes u doktora, vyberali mi implant a davali novy, tak budem par dni asi bolava. A bola som v meste a kupila som si podprsenku na svadbu, presne taku aku som chcela, akurat nie je biela ale smotanova a uplne super cenu, Bola z 34 na 8 libier :) A kupila som si aj smotanove samodrzky a bola som aj nohavicky pozriet a maju v tej farbe, tak dokupim neskor :) A prisli mi oboje nausnicky aj nahrdelnik dneska, tak este budem musiet skusit so satami, lebo vobec neviem ze ktore :-N :-D Docitam neskor, idem teraz papat, drahy dnes pride neskoro, tak budem sama :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no bybi, ty si dnes bola riadne uspesna :-D ja som si nasla vcera nausnicky, co by sa mi hodili k satam, no tak zvazujem, ci ich kupit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 kupuj :D ja som včera už druhý set bižutérie kúpila a už sa radšej im budem vyhýbať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aspon si budes moct vybrat podla nalady :) a co saticky, das fotku?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 idem vlozit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikol18 tak môžeš pozrieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, uz som videla :-) bude z teba kocka ;-) kde si ich ozaj vyberala? u vas ci v bratislave?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ďakujem :-) vyberala som ich v Spišskej Novej Vsi, v podstate som vymenila už rezervované šaty, len tieto mi budú musieť upravovať, sú mi široké, ale keď sa upravia, snáď to bude fajn :-) no a teraz chcem teba vidieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 no som spokojna, hlavne z tej podprdy sa tesim, uplne je suprove :) presne aku som chcela a za super cenu :) a navliekla som sa do satov hoci som ich nevedela zasnurovat poriadne a vybrala som nausnicky co budem mat... ten set sa mi k tomu nehodi, nie je taky biely ako by mal :) Tak skusim potom k popolnockam ci sa hodi :) A saty bude treba urcite skratit aj viac ako som pocitala, ale uz mi je to jedno ked mi to v tom salone spravia... Lebo si po nich slapem...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska hihiii :) este si to rozmyslim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 aj ja chcem vidiet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska @bybi uz som dala, tak rychlo rychlo kukajte, potom dam prec, aby muz nevidel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 nikol waw... a ty sa bojis ze sa budes gulat???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ta podprda sa ti fakt super podarila :) to cloveka potesi, ked si najde nieco co chcel a este k tomu za super cenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska inak aj ja som si skusala saty v ciernej podprsenke, vobec ma nenapadlo tie ramienka schovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no super, ty už máš skoro všetko :-) mňa čaká zháňanie spodného prádla, toto ešte nemám absolutne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi :-D :-D no to som si skusala v case, ked som bola asi len 2 mesiace po poslednej operacii, takze som bola este dost schudnuta...teraz sa mi hlavne brusko dost zaoblilo, tak sa bojim, ze sa do nich uz nezmestim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ona je uplne super, dokonca je Calvin Klein, co som ani take nieco nezhanala, ale tak aspon bude kvalitna :) mali k nej aj nohavicky, ale vsetky velke :( najmensie boli L a to by mi bolo velke...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no uz skoro ano... este drahemu topanky a kosele a ja nohavicky... Chcela som aj nejake sexi nocne pradlo, ale rozmyslam ze kaslem na to asi, zoberiem si niektore z tych co mam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja som spodne pradlo este zatial neriesila..casu dost, ale keby ma nieco uputalo, urcite kupim :) ja teraz stale dumam nad tymi nausnicami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ale zmestis, neboj sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ja som chcela a nechcela kupit... vedela som uz ze co chcem a na konci juna mam narodky a v robote dostanem nejake vouchre na nakupy, tak som myslela ze kupim z toho.. A tu co som mala vybratu bola 28 libier a nasla som take teraz v akcii za 8... tak by som bola hlupa, keby som nekupila :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no ved jasne :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?