Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tani mne sa prave na nom pacilo aj to ze nefrflal na to ze chcem na svadbe vela slovenskej a ceskej hudby, vela repete, ludoviek a vela oldies. Uz som sa stretla aj z machrikom co mi povedal ze on ludovky ani na cdcku nemam a ze ked ich budem chciet tak mu musim doniest cd, tak som ho po jednej sprave statocne zrusila. My zivu hudbu nechceme, lebo neviem ako by zvladali spievat takych beattles, abbu a vzapati na to gladiator. Uzivej hudby my chybala aj ta moznost namixovat pesnicky, ze odohraje ti kusok tej a kusok tej a kusok tej. Neviem ci si to uz pocula ale ked vrie zabava tak pri takych repete hitoch to posobi super :-) Bojim sa ale ze v okoli trencina nikoho nezozeniem, ved fotografa mame z BA, kameramana z Hnúšte a tortu budeme mať z Unina
Odpovedať
miska, tak pokial je to takto a ty myslis ze by to mohol byt super dj, tak niet nad cim uvazovat.. ale skus sa ho spytat kde najblizsie hra, aby si si ho prisla pozriet ;-) simi, aj moje topanky su uz na ceste :-D :-D sice skoro, ale nemohla som odolat.. hehe.. mas ich v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
Tani no na jeho pristupe sa mi zdalo divne ze nejako nechce hovorit cenu dokedy ho na sto percent nebudem chciet. To mi prislo take akoze ja mu poviem ano a on mi da potom cenu 350ecok( ja cchem Dja do 200eur)
Odpovedať
ale ved v pohode.. pokial nemas podpisanu zmluvu, nic sa nedeje, aj keby si mu povedala ano :-) kym nemas vsetko tip top na papieri s podpismi, tak ti nemoze nic :-)
Odpovedať
ahoj tak anoo aj ja planujem na buduci rok ale ta neviem sa rozhodnut v akej sale by to malo byt co sa tyka snv
Odpovedať
lubca, vitaj medzi nami ;-) tanicka, tu sú tie topky vyhliadnuté: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... vie, že si asi odpadla z opätku, ale ja musím mať min. 6-7 cm, lebo drahý je o 20 cm vyšší, tak aby som nebola ako škriatoček pri ňom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Simi ja som taky skriatok ja mam 158cm a drahy ma cca 180cm, takze som od neho ovela nizsia ale take vysoke opatky by som si len kvoli tomuto nedavala, ja planujem pekne krasne balerinky, naj by boli cisto biele tenisky, aj ked len platenky, co si ich troska dozdobim a budem mat svadobne platenky :) Mne osobne kazdy vravi ze je to zlate ked som pri nom taka malicka, lebo ja som nielen vyskou ale aj postavou taka mensia ;-)
Odpovedať
miška, ja mám 160 a on 180, čiže to isté :-) my neplánujeme mať žiadnu zábavu, čiže v topánkach MUSÍM vydržať len tak cca 3-5 hodín, čo sa dá :-) na večeri sa už prezujem ak to bude neúnosné... ale tie topánky sú krásne.. :-)
Odpovedať
=-) no to je teda podpatok.. ja by som to nezvladla.. obdivujem. mam 160 cm a priatel 183 ale nie je chudy kedze cvici dlhe roky, tak ma vypracovane svaly a preto nejak ten vyskovy rozdiel medzi nami zanika.. akuraz ze ja pri nom vyzeram ako palica do fazule :-D nevadi mi ze som od neho nizsia, priatelovi sa to paci a vyslovene ziada aby som nenosila podpatky :-) no ale kazdemu podla svojho.. moje topanky maju max 3 cm podpatok, kedze nie som zvyknuta :-N
Odpovedať
simi tak to mame rovnaku vysku :-D
Odpovedať
dobrého veľa nebýva ;-)
Odpovedať
:-p tak tak, pravda svata :-D uz si si tie topanocky objednala? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, to baba bude predávať po svadbe..
Odpovedať
jaj ja vas nestiham ani docitat :-| dneska nas caka mega prijemna navsteva svokrovcov... dopadne to a) odideme od nich nasranejsi nez prideme b) odideme nasraty a poriadne im vynadame c) nasereme sa vsetci a vzajomne si ponadavame d) pozabijame sa
Odpovedať
e) bude to prijemne stretnutie pri vzajomnej a rozumnej diskusii ;-) drzim palce rora
Odpovedať
rora, držím ti palce, aby to nebolo až tak strašne nepríjemné ;-)
Odpovedať
tanicka e v tomto pripade neexistuje. no neprijemne to bude, lebo si ide od nich priatel vymahat kluce, 4 mesiace mu odopierali vstup do jeho trvaleho pobytu. tak im vcera pohrozil mestskymi polismi |-| a ta stara striga to argumentovala tym, ze mu ich neda, lebo ze za nho plati poplatok odpadky. chapete? ja nie.
Odpovedať
oprava: poplatok za odpadky (komunal)
Odpovedať
8-( ehm tak asi fakt to e) neexistuje.. tak hlavne aby nebolo to tvoje d)
Odpovedať
bože, to je na nervy mať takéto nezhody.. a ešte s vlastnými rodičmi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja som našla ďalšie aké prenádherné botky.. ale že 145€ :-p :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
holky ked sa tu uz spomenuli pohare, vy si ich kupujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :) rada sa k vám pripájam :)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik...aky rozkosny nik odkial si?
Odpovedať
rora Asi som nieco zaspala ... Dnes sa chystate ku svokrovcom? Kvoli comu? Uz ste asi tam tak myslim na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z TN .. to mi vymyslel môj zlatúšik ... lebo vraj občas púšťam sliny keď spím :-N ..neverím 8-)
Odpovedať
slintacik Vitaj medzi nami. A zdravim ta obzvlast kedze mate svadbu tiez v auguste ako my :-) michala.s Cudujes sa aky ma nick? Pozri na foto a pochopis :-D :-D :-D
Odpovedať
tak sme tu uz tri, ktore maju tyzden po sebe.. prva hainy, potom ja a tak slintacik :-D snad nam to aj tak pekne vyjde :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?