Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny sobotnajšie ránko kočky, tak dneska sa nám vydáva Andrejka, možno ju aj uvidím, hostinu majú v jednom hoteli oproti našej bytovky :) počasie majú krásne.... nás čaká dneska tiež krásny dník - prídu švagrovci s našim krstniatkom - tak sa moooc tešíme :)
Odpovedať
@angieska budem myslieť na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky tak tieto šatky ma dostali, keby som mohla vrátiť čas - tak si určite vyberiem tieto :)
Odpovedať
@lucia3006 áno áno, tieto sú krásne.. mala ich kamarátova manželka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jaaaaaj keby som si ich mohla dať hehe :) hneď by som si obliekla :) a s dlhým španielským závojom... zase by bola zo mňa iná nevesta... :)
Odpovedať
Ahojte! Ja idem na poslednu skusku siat v pondelok, tak dufam, ze budem spokojna... A strasne som zvedava na zavoj, ma porazi, ak nebude pekny... Budem hlasit, ako som dopadla... :-D Teraz by som sa mala balit a namiesto toho saskujem na internete... huraa dnes smer Slovenskoooo... :-)
Odpovedať
@beronsche ahoj maji.. no tak teda šťastnú cestu vám prajem!!! kedy odchádzate?? ako idete??
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ahooooj Majka, tak štastnú cestu a uži si ten posledný týžden pred svadbičkou a už sa moooc teším na vaše fotečky, budúcu sobotu sa vydááááávaš - aj naša Peťka :) v nedeľu čakáme potom podrobný opis vašich svadbičiek :)
Odpovedať
@simcab @lucia3006 Dakujem! ;-) Simi letime do Blavy, tam prespime u kamarata a zajtra rano vlakom domov.... Pekny vikend prajem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak sme už doma :-) celkom fajn bolo, ďalšie stretnutie budeme mať súkromné až 11.6, keďže budúci víkend nemôžeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche tak ty to máš už za pár :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, ja len narcyhlo ze uz sme s drahym ok x-) to je super pocit :) ale prvy krok som zase musela spravit ja ]-( no nevadi, hlavne ze je vsetko ok :) My akurat ideme ranajkovat :-D a potom von s havom a"obed" uvarit :-D dako sme dneska pozadu :-D Inak som bola vcera s kamoskou v kine na Something borrowed (Nieco pozicane - myslim ze by mohol byt preklad doma :-D) a bolo to dost zabavne, take babske ale presne nieco take som potrebovala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@beronsche peknu cestu a uz sa tesim ako budes referovat, asi na nas nebudes mat velmi cas buduci tyzden, tak si na nas najdi chvilku v nedelu a aspon narychlo nam napis ako bolo ;-) Krasne si vas den uzite a uz aj ja sa tesim na fotecky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :D :D :D viem, si si prechadzala roznymi satmi pacei a nepacenia svojich saticiek...a mne sa tie moje akoze pacia, to len vcera ma dake pochybnosti chytili a zapacili sa mi ine, co som si skusala...na fotkach totiz vyzeraju super, ale viem, ze ked som si ich skusala, tam mi robili bruchooo :D tak teraz neviem, co ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to je super, tesim sa s tebou :) aspon budete mat pekny vikendik :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche tak stastnu cestu, davajte pozor na seba a tesim sa uz na foteckyyy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ked sa k tomu dostanem, dam sem fotky a poviete mi vase nazory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simiii, uz sme ta urcite presvedciliii ;-) ved si v satach fakt krasna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 jasneee, už čakám a potom zhodnotíme :-)
Odpovedať
Dievcata tie co budete mat svadbu v kostole tak budete mat iba obrad alebo aj omsu?
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mat bez omse neviem si predstavit byt len v kostole nejake dve hodiny tak nejak to trva aj s omsou...
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahojky :-) my sme mali aj s omšou - chceli sme to tak, pre nás to znamená, keď v kostole, tak aj s omšou :-) a trvalo to necelú hodinku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, v tejto teme som prvykrat, tento rok v novembri sa chystame s drahym konecne zobrat, no mam taky problem, nasla som krasne saty cez ebay UK za velmi dobru cenu o dvakrat mensiu nez keby som si saty pozicala, no bojim sa, ze ak si objednam moju velkost a nahodou sa mi podari do novembra schudnut o jedno cislo ci mi budu aj vtedy saty sediet, citala som, ze ak su snurovacie tak by to nemalo vadit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea_stella vitaj u nas :) ak maju saty snurovacku,tak jedno cislo hore dole by nemal byt problem..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby predpoved na buducu sobotu: 22 stupnov,jasno...plati pre ba a okolie, budem kazdy den refreshovat :))
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahoj dakujem za info, cez tyzden ale pre istou vybehnem do salonu konecne si vyskusat par siat a sa rozhodnem :-) ide aj o to, ze my uz mame krpca a nemam tolko casu behat po salonoch a skusat saty od vymyslu sveta :-D som si povedala, ze nech mi vyberu trojo najkrajsich co v salone budu mat, ja si vyberiem jedny a do novembra uz na druhe ani nepozrem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea_stella ono to ma nieco do seba, potom clovek zacne moc vymyslat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ja budem mať určite s omšou, sobášiť ma bude kamarát, takže to mám jednoznačné :-) @emili42 2 hodiny???? ja som bola už na veľa sobášoch s omšou, ale nikdy to hodinu nepresiahlo....
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 super, dúfam, že ti to tak vyjde, vyzerá to na krásne počasie :-) @andrea_stella no, pozri na internete, čo by sa ti páčilo, v salóne vyskúšaj, či ti to aj sedí a je rozhodnuté ;-) a potom už nepozeraj po žiadnych šatách, aby si nedostala pochybnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 tak to je super,aspon nebudete mat velmi horuco :-) a co predsvadobna nervozita,uz ta chyta?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?