Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi, šaty sú krásne, ty si krásna, žiadne dilemy, keď sa v ten svoj deň pozrieš do zrkadla, nespoznáš tú princeznú, uvidíš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak konečne mi kamoška dokončila návrh svadobného oznámenia, poslala mi to mailom a zistila som, že nemám nainštalovaný photshop, v ktorom je to robené a uložené :-S takže teraz čakať do zajtra večera, kým sa dostanem ku inštalačke a konečne si to pozriem :-S ale keď ja som taaaaaaak zvedavááááá :-N
Odpovedať
@angieska :-D to je smola...ale vsak ked uz si tolko cakala tak to uz chvilu vydrzis nie?? ja som mama vcera zly den este som bola u zubara mala som injedciu tam ma to nebolelo ale vecer uz ano a musiela som si dat lieky od bolesti...a stale ma boli krk uz dva tyzdne :-(
Odpovedať
@angieska ďakujem ti, si veľmi zlatá.. no bodaj by si mala pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, konecne je piatok, uz sa tesim na vikend aj ked neviem aky bude, kedze sme s mojim rozhadani... :-|
Odpovedať
@bybi este stale?? to nepreslo behom toho dna? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 draci to si ma asi mylis so Simi, ona pisala ze sa s drahym pohadali :)
Odpovedať
@bybi ale neboj moja.. ako prišlo, tak odíde.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dufam, ale mam z toho zly pocit... ale to pri kazdej hadke, tak snad bude dobre...
Odpovedať
@bybi jaaj asi je to mozne...si myslim ze to nie je nic vazne neboj...to prejde :-)
Odpovedať
@bybi tak to ja mám tiež vždy zlý pocit.. po tejto našej poslednej som s drahým nejak nebola, lebo teraz chodí domov z práce okolo 22,30, čiže sme to nemali kedy prediskutovať, tak sme to nechali tak.. no asi 2 dni na to som mu začala hovoriť niečo o svadbe, a tak som dodala "teda ak svadba bude.." :-( normálne som mala pocit, že idem všetko zrušiť :-( ach, ešte že on je kľuďas, inak by už bolo dávno po všetkom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 dakujem draci :) no dufam, lebo nemam rada ked sme na vikend rohadani...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab hej aj ja tak niekedy rozmyslam :-( a tiez niekedy nieco nechame len tak, ale ja to nemam rada, lebo ja sa potom sama k tomu stale vraciam, ja potrebujem veci vyriesit aby som sa pohla dalej... ale chlapi su uplne inak naprogramovani... oni nepotrebuju nic riesit a nechapu, ze my hej ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) @bybi - a čo sa stalo? :-( ale určite sa hneď udobríte, a vďaka udobrovaniu aj zabudneš, že ste sa pohadali ;-)
Odpovedať
@bybi predne ako pises je to tak, ja mi ked sa pohadame nevyriasime si to lebo to nepotrebuje....len pride ako by sa nic nestalo....a ked sa k tomu vraciam tak potom hadka zase pokracuje...Niekedy by sme to moc nemali riesit a brat to z nadhladom ako chlapi je to niekedy lepsie....pre oboch...ALE bohuzila my zeny to nevieme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weri napisem IP, nechcem to tu riesit :) @dracica6663 presne, lenze nech sa snazim kolko chcem to necht len tak, tak to nejako neviem a skor ci neskor sa to vrati, proste to len v sebe dusim... a pritom ani vela netreba z ich strany, len sa proste porozpravat...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @bybi - ale nooo baby, zrušiť svadbu len kvôli 1 hádke? nieee, to niee :-) aj mňa drahý hnevá sem tam, týždeň pred svadbou sme sa chytili (čo my sa inak vôbec nehádame), ale ono to bolo z mojej strany, už som toho mala dosť, všetky veci ohľadom svadby všetci riešili len so mnou, drahý sa o nič nestaral, veď nejako bude, neriešil zasadací, prvú pieseň, harmonogramy, vôbec nič... všetci ma zavalovali otázkami, či už to a to je vybavené a pripravené a ja som už vybuchla.. Ale vzápätí sme si to s drahým vysvetlili a potom ste ho mali vidieť - pýtal sa na všetko, či mi pomôže, čo nám ešte chýba... :-) Zlatíčko moje.. Ale ani na sekundu ma nenapadlo, že by sme svadbu zrušili, to nieee... Nemôžeme rátať, že bude všetko ružové, ale môžeme rátať jeden s druhým, že sme tu pre seba, nech sa deje čokoľvek, ľúbime sa a to je najdôležitejšie x-) A takisto aj vy, ľúbite svojich mužov, oni ľúbia nás a to že sa niekedy nezdodnete v názoroch, alebo sa pohádate, to k tomu sem tam patrí - aby ste sa mohli udobrovať :-)
Odpovedať
@bybi vsak ja tomu rozumiem aj ja som taka...preste to nejde a stale sa vypytujem a chcem odpoved na nieco a on nechce sa rozpravat a potom to vyusti do hadky a potom jedne z nas odide do inej miestnosti....a nerozpravame sa....je to niekedy strasne a vtedy tiez mam taky pocit ako simi.... :-(
Odpovedať
@wera.g ale najlepsie je ked sa vobec clovek nehada so svojou polovickou :-) ...ja tiez nemam rada hadky ako kazdy....
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g @dracica6663 My sme sa prvych 5 rokov vooobec nehadali, ale cim sme spolu dlhsie, tym sa viac hadame :-D Ale nie, nie je to az take strasne...
Odpovedať
@bybi drzim palce, aby ste sa udobili co najskor! ;-) Nebud smutna, prehrmi to a bude dobre! @dracica6663 veru nikto ich nema rad, ale asi je lepsie sa pohadat, ako dusit napatie v sebe.... Draci a dlho sa potom nerozpravate? Poznam par, kde to trva aj tyzden.... ja by som sa zblaznila, keby sa so mnou drahy po hadke nerozpraval.... na stastie je v tomto ako ja a tak ked sa povadime, po 10 min jeden z nas stale urobi prvy krok...
Odpovedať
@bybi nehadali?? no mi sme mali taku krizu ze sme sa po 3 r. rozisli uz sa to nedalo vydrzat ked sme sa kazdy den hadali...a potom sme boli od seba 4 mesiace a ozval sa vsetko olutoval a povedal ze sa zmenil tak sme sa stretli porozpravali o vsetkom...a zacali sme spolu zase chodit....a je pravda ze sa zmenil k lepsiemu a uz sme zase spolu rok a pol :-D x-)
Odpovedať
@beronsche zavisi to od toho o co islo v hadke ale tak vedcinou par minut, max. hodinu...a minule sme sa pohadali povedal ze odide na vikend k mame a to sme sa nebavili den...ale neodpisiel prec...sme si to potom vysvetlili...a bolo dobre
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak baby, najlepšie vôbec sa nehádať :-) ale to je skôr také sci-fi, môže byť pár akokoľvek ideálny, nie vždy je všetko ružové :-)
Odpovedať
@dracica6663 ja sa neviem hnevat, ked sa pohadame, tak predtym ako jeden z nas kdekolvek odide ja sa musim udobrit... Ja by som ho asi nepustila z domu, ak by sme boli pohadani.. :-D :-D
Odpovedať
@bybi maťka, my sme sa nehádali tiež asi prvé 4 roky.. a potom sme začali spolu bývať :-D :-D :-D
Odpovedať
@beronsche no vsak on ale neodpisel z domu ale chcel potom si to rozmyslel nastastie :-) ja sa viem hnevat a poriadne .....so sestrou sme sa nebavili rok ale uz sa bavime ako tak...
Odpovedať
nam vraveli na kurze pripravy na manzelstvo, ze ak mame nejaky konflikt, tak namiesto hadky, sa mame porozpravat a to tak, ze si vezmeme nejaky predmet - hocico malicke, prkotinu a ten, co to ma v ruke, tak ten rozprava, ten druhy musi cusat, potom podate ten predmet tomu druhemu a on rozprava... samozrejme nie 30 min monolog... :-D ale ja ked sa hadam, tak by som ten predmet asi po nom hodila..... :-D :-D
Odpovedať
@beronsche :-D asi tak....teoria je pekna vec ale v praxi to tak nefunguje ako je to popisane v nejakych knihach, clankoch
Odpovedať
jej a odkedy mame "paci sa mi to" ? som si ani nevsimla.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?