Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 ja predpokladám, že tetky budú volať keď oznamko dostanú, čiže naše mamky dostanú pokyny, aby im oznámili, že je to len malilinká svadba.. emoticon
26. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 od hnevu by nam namiesto kvetov asi len nejaku pupavu doniesli emoticon emoticon
26. apr 2010 o 15:21  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. apr 2010 o 15:22 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 tak my robime velku svadbu.. okolo stovecky bude urcite. mozno aj nieco nad emoticon
26. apr 2010 o 15:22  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. apr 2010 o 15:24 • kacennnka
26. apr 2010 o 15:24 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 no no.. tak nejak to budeme mat aj my.. hudbu ma vybavit teraz niekedy svokrik, neviem presne ci su styria alebo piati.. ale to uz je v podstate jedno. jeden clovek hore dole.. fotograf, kamera, rodina a kamarati.. a to vsetko s partnermi.. emoticon no veselo bude
26. apr 2010 o 15:26  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 no tak my budeme mať, čo sa hudby týka, magič a pár cd-čiek emoticon emoticon emoticon
26. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2010 o 16:44 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 ak by sme mali normálnu veľkú svadbu so zábavou, tak by sme si určite zavolali hrať cigáňov z očovej emoticon hrali na svadbe švagrinej a bola fakt úžasná zábava!
26. apr 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 rora prepac ze tak oneskorene ale az ted citam...to s tou sportkou sa ti fakt vydarilo emoticon emoticon emoticon a s tym oznamkom, sak rory neposielaj ani oznamko ked tam nebudu,sak na co???

inak ja rozmyslam na julom emoticon emoticon emoticon

a rory poznam to s tym facebookom, teda ja som si tam dala styatus zasnubena uz pred 2 rokmi a okamzite vsetci sa spytovali co to? a ked nahodou nejaky link si tam hodim ohladne siat, tak stale sa niekto ozve ze nejak dlho planujem tu svadbu...sak hrozneeee, ti co sa nevydavaju, ani nevedia jak skoro to treba planovat, a to mam este malu svadbu, ale ja im to uz radsej ani nevysvetlujem emoticon emoticon emoticon emoticon
26. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 hm ja si dam oznamko asi na svoju stranku FB pre vsetkych, spoluziako v apod..a ostatnym posielam tlacene, ved ich neni moc vela emoticon emoticon emoticon
26. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2010 o 17:08 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
 tak ja budem posielat hlavne postou ale to len rodine a kamaratkam co su pozvane a ostatok e mailom. a co sa tyka hudby tak mi mame mat zivu hudbu zajtra idem ich volat kedy podpiseme zmluvu
26. apr 2010 o 17:10  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 katka, my nebudeme mať ani kameru emoticon zainvestujeme len do fotografa.. ja sa aj tak nerada vidím na akomkoľvek videu emoticon
26. apr 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 simcab uplne s tebou suhlasim ani ja sa nerada vidim na videu a tiez budeme mat len fotografa a radsej si budem stale prezerat kvalitne fotky ako pozerat video na ktorom som trapna emoticon emoticon
26. apr 2010 o 17:34  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 holky, s tym videom s vami suhlasim emoticon emoticon stale ked sa vratim k dvd zo stuzkovej, tak placem.. ale od smiechu emoticon emoticon ale ved zabavit sa treba, tak nech sa na nas pobavia aj nase deti.. pre nich budu moje saty vykopavkou a uces rokom 70-siatym emoticon

inak, mam dilemu.. nakolko sme objednali salu s ktorou som nepocitala, zmenili sme farbu vyzdoby, aby sme ladili s priestorom.. nebude bielo fialova ale bielo zlata.. a teraz neviem aku kyticu si dat urobit emoticon z akych kvetov? nechcem bielo zlte ruze emoticon emoticon poradte holky.. ake kvety zvyknu byt v auguste.. a pekne na kyticku emoticon
26. apr 2010 o 17:39  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sobicatko6
10
Registrovala sa 6. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 475 príspevkov. Má 27 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sobicatko6
10
Registrovala sa 6. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 475 príspevkov. Má 27 priateľov.
 caute baby, my sme mali mat zivu hudbu , ale rozhodli sme sa nakoniec pre super dj-a...ved budeme mat viac mladých tak sa snazim najmä im vyjsť v ustrety a robi skvelu zabavu emoticon a vnukli ste mi fajn napad dat oznamko na FB , urcite zrealizujem emoticon
26. apr 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 biela ruza ale my sme sa vazne spoliehali na to ze nam to s tou sportkou vyjde emoticon aj sme do toho vrazili dost, ale tak nezadarilo sa. len "horsie" by bolo keby sa zadari asi tak tyzden pred terminom ktory sa mi tento rok paci (21.8.), lebo to by sme uz asi nestihli vybavit emoticon

baby vy tu riesite hudbu,salu... a mne dnes mamina povedala ze na just nepozveme nikoho a bude emoticon emoticon emoticon
26. apr 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 tani vidis mne by sa zlata lubila, pretoze milujem zlte ruze emoticon tak ale zlte su hocjake ine kvietky, keby ma tak aspon ted napadlo nejake meno emoticon ...co tak slnecnice????

inak ani ja nexcem video,povazujem to za zbytocnost..aj tak neviem pozovat...iba tak sama pred sebou a pred mojou naj kamoskou, ktrej zverim urcite fotak, praveze rozmyslam ci si dat i profesionalneho..hmm...lebo viete, ja proste mam problem s tremou a neviem si predstavit ze pred toho cudzieho sa postavim a mam robit tie grimasy a pozy, mne to urcite nepojde emoticon

rora maminka ma dobry napad...tiez som raz o takej svadbe uvazovala, ja ze len so svedkami, ale viacero ludi by mi to neodpustilo emoticon
26. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 slnecnice som videla tu v jednom albume, mala jedna kočka na svadbe, vyzeralo to pekne.. ale budu v aguste take malicke slnecnice?? emoticon mi natrhaju z pola tie velke urcene na oranie emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. apr 2010 o 19:32  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 a preco vlastne sa ti nelubia zlte ruze? emoticon
26. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 keby sa zmiesali biele ruze so zltymi, kytica by vyzerala nevyrazne emoticon a cisto zltu kyticu z ruzi nechcem.. emoticon jaaaj.. musim zhanat znova na nete nieco pekne emoticon ale tie slnecnice su asi dobry napad.. ale fakt ich zozeniem aj v auguste? emoticon
26. apr 2010 o 19:37  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 este ozaj baby co sa tyka fotiek...vazne xcete take umelecke? lebo ked si budem po rokoch pozerat take umelecke, v roznych pozach, co mi to da? teda ja a taka poza, v ktorej sa nebudem citit dobre? emoticon emoticon emoticon ze ake som mala stresy?? nestaci obycajna fotka i ked pekna? emoticon i obycajne sa daju spravit zaujimavo emoticon
26. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 biela.ruza to vsetko sa da dohodnut s fotografom emoticon neboj sa foteniaaaa emoticon to je sranda
26. apr 2010 o 19:42  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 slnecnice v auguste si myslim ze by nemal byt problem, hlavne take mensie kvietky, nie tie s tymi semienkami emoticon minuly rok som totiz jednu pestovala na balkone, cele leto mala puk a vykvitla az zaciatkom septembra emoticon tot moja skusenost so slnecnicou emoticon emoticon emoticon
26. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 wow ale teraz som nasla krasnu kyticku - kombinacia zltych ruzi s hnedymi kalami.. je to taky visiaca kyticka. ale krasna.. emoticon
26. apr 2010 o 20:27  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte. K tym oznamkam a nezelanym hostom: ved k oznameniu sa predsa priklada aj Srdecne Vas pozyvame k svadobnemu stolu a ten kto toto oznamenie nedostane tak to znamena ze na hostinu pozvany nie je. A ked pride tak to znamena ze sa asi sam pozval na svadbu a nepochopil to .. ale to uz je jeho problem emoticon emoticon emoticon
26. apr 2010 o 20:31  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 tanicka, si mi dala s tou tvojou kyticou!!! emoticon som si to čítala tesne pred spaním a jasné, že sen bol na svete! emoticon išla som do kostola (šaty boli prekrásne aj topánky vysnívané, účes tiež..) a zistila som, že ja idem bez kytice! a v tom mi moja maminka šupla do ruky otrasnú kyticu z tmavobordových tulipánov. boože, to bola hrôza emoticon tak som ešte pred kostolom z kytice vydriapala kadejaké "zelene" a išla som len s holými kvetmi.. emoticon emoticon emoticon
27. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon emoticon haha simi si ma teraz pobavila.. mne ked sa sniva o svadbe, tak bud tancujem s priatelom prvy tanec a zistim ze na hostine nikto nie je len my dvaja emoticon emoticon emoticon emoticon alebo v den svadby zistim ze nic nemame zorganizovaneee emoticon emoticon emoticon a to este rok a nieco do svadby a uz mame taketo mory emoticon emoticon
27. apr 2010 o 10:18  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš