Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ďakujem :-) dúfam, že dačo nájdem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuleeeeee :-))) taaak konečne som sa sem dostala - ako sa máte, čo máte nového? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 prosim ta a ako bude 21.5 v telke davaju inak a na internete zase inak som stoho zufala!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska moc moc držím palce aby ti to vyšlo s novou prácou :-) nechápem ale ten prístup vôbec, hrôza des :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj to ma mrzí že ste sa pochytili. Mi sa s drahým tiež niekedy pohádame, momentálne len kôli škole štátnice a tak. Dúfam že skončením školy skončia aj hádky :-D ale máme také pravidlo nech sa deje čokoľvek tak do postele si ľahíname vždy spolu a tam hádky netaháme, nerobí to dobrotu. :-) Držím palce.
Odpovedať
@katarinkam ďakujem ti.. no my to tiež máme tak, že večer si ľahneme už udobrení, no poslednú dobu mám môj drahý nejaký prehodený režim, a väčšinou chodí spať až nejakú 1-2 hod. neskôr ako ja.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to sa bežne stáva aj nám :-) ono to prejde. Teray chodím ja spat dokonca neskôr. Drahý začal pracovať a vstáva o 6 00 ráno robí od 8 00-16 00 niekedy aj dlhsie a kým príde je 18 00 večer naje sa a zaspí. Takže super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ďakujem weri, snáď to na iných školách bude lepšie... no chváľ sa novopečená pani, ako si to užívaš? :-)
Odpovedať
@wera.g videla som video Vase ale si bola krasna nevesta x-) x-) x-) rado pozerat sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska držím moc palec, uvidíš určite nájdeš lepšie :-) a hľadáš len v BA? A na základných, či stredných? čo učíš? - možno by sa niečo našlo na gymnáziu, kde som študovala, ale to je v MA nie v BA.. :-N Jááááj užívam si to veeeľmi, úúúplne super, také iné hoci rovnaké, ale iné, takí sme akoby zaláskovanejší, pozornejší na seba, hoci aj predtým sme boli, ale je to také krásne, uvedomiť si, že sme svoji... :-) @dracica6663 joooooooooooooooj moc moc moc ďakujem, teším sa, že sa klip páčil a že som sa aj ja páčila, moooc ďakujem x-) x-) x-) Pre fotočky si ideme v piatok, aj pre DVD čká, tak potom aj fotky šupnem sem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Cauko vieri, gratulujem Pani D! ako bolo? Ako to prebiehalo> Pamatas si cely den? Mimi ako, bola si ustata? :-)
Odpovedať
@wera.g nemas za co, to myslela som vazne vyzeras ako modelka :-) to je super a vsetko dopadlo podla toho ako si chcela? vsak nam nieco napis, mozes sa rozpisovattttt kolko chces..... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby cez vikend sme si boli pre obrucky, a obidvaja sme ich chceli hned mat na prste :-D Mame rovnake, moja je trocha uzsia.
Odpovedať
@ladyjh peknucke aj ja som rozmyslala nad takymito ale bolo ich vela ktore som chcela....co uz ked je taky velky vyber :-D....ale mame ine tiez su peknucke... uz sa svadbicka blizi :-) spomeniem si na vas ked budem narodky oslavovat :-) 3 jula :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no pred chvíľou mi volali z ďalšej školy, vyzerá to, že v pondelok pôjdem na dva pohovory naraz :-) učím matiku a fyziku, a hľadám aj gymnázia aj základky, ale len v Blave, Malacky sú dosť od ruky :-( jeeej, tak na ten posvadobný pocit sa už aj ja teším, pre mňa to bude úúúplne nové, keďže spolu začneme bývať až v júli a aj to budem na východ dosť lietať kvôli svadbe, stretnutiu z výšky a tak....takže po svadbe sa všetko zmení - priezvisko, bydlisko, práca....a dúfam, že sa podarí aj stav zmeniť skoro :-N
Odpovedať
a ten sobasny list kedy dostanem do 3 dni? a kto mi ho da farar alebo musim ist na matriku? Ja ho asi budem potrebovat odniest do skoly.... A nebude vadit ked moje rodne meno budem mat na zapise ( zapis je 30 augusta) a to este nebudem mat vsetky doklady zmenene....to nebudem mat nejake problemy?? lebo budem zacinat 3 rocnik...a uz mam pridelenu bakalarku
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa vám teda rozpíšem :-))) Ráno som trošku zaspala, tak som 5 minút meškala ku mojej úúúžasnej kaderníčke, tam prišla aj moja skvelá vizážistka Radka, odtiaľ som doslova bežala domov (mala som asi 20 minútový sklz), rýchlo som sa napapala, brutálne rýchlo ma poobliekali, toto bol taký mierny zhon, potom som sa nalodila do nášho svadobného afta, letela do Lozorna do kostola, kde sme sa mali s drahým stretnúť... :-) Prvé stretko je aj v našom klipe, drahý bol zo mňa úúúúplne paf, aj ja z neho, taký fešáčisko krásny ma tam čakal s náááádhernou kytičkou :-) Pri odchode z kostola na fotenie sa stal prvý a zároveň posledný prúser dňa - pri nastupovaní do auta sa mi vlečka asi zachytila o spod auta, alebo o čo a na šatách sa mi objavila čierna olejová škvrna asi 25x25cm veľká - aj ruky som od toho mala, no hrôza des :-( Našťastie náš skvelý fotograf Pali vymyslel, že to môžeme benzínom vyčistiť, cestou na fotenie kúpili benzín do fľašky a potom pred zámkom na parkovisku všetci chlapi usilovne držali tylové vrstvy a Pali vrstvu po vrstve čistil, kým čierna farba nezmizla a nezostal tam len taký hnedý fľak, ktorý vyzeral akoby som tam od hliny zašpinené mala - čo bolo o 1000x lepšie než ten otrasný čierny fľak :-)) Tak sme fotili, potom sme šli už do reštiky, tam nás všetci vítali, potom sme do kostola šli - obrad bol náááádhernýýý, speváčky nám nádherne spievali, pri každej piesni som plakala :-D Aj môj drahý, ten plakal so mnou :-D No a potom večera, zábava až do rána - na izbu sme prišli cca o pol 7mej ráno, tak nejako - dovtedy sme boli v reštike, zábava bola riadna - hostia zo mňa nechápali, že tehotná, že toľko tancujem (ale jemnúčko, s prestávkami, krotila som sa aby bol malý v poriadku) a že som vydržala až do rána :-)) A pocity po svadbe? úúúúplne úúúžasné, svadba nám vyšla 100x lepšie než v tajných snoch, veľmi sme si užili každý okamžik, bol to najkrajší deň v mojom živote - ešte aj to počasie nám úúúplne úžasne vyšlo, no náááádhera :-) A teraz, každé ráno sa zobúdzame s mojim úúúžasným manželom slovami dobré ránko manžel môj, dobré ránko manželka moja :-))) a stále si čučíme na obrúčky, také neuveriteľné to je, že 2 roky sme to chystali, plánovali a zrazu už je po... Niekedy si len myslím, že sa mi to sníva, že svadba nás ešte len čaká :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
uz som vydata a som najstasnejsia zena na svete a prezivam najkrajsie chvilky
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh ahoooj moja :-) hehe všetko prebiehalo úúúplne úžasne až na moje šaty, ale aj to sa vyriešilo - tak úplná paráda :-)) Také to je zvláštne, že už je po :-) A drobček? No dúfam, že všetko v poriadku, v štvrtok som bola u lekárky, lebo som sa bála či je všetko ok po tom natriasaní a nespaní, ale všetko bolo ok :-) Počítam že sa mi malý pomstí za to natriasanie po narodení :-D že ty si natriasala mňa, teraz vynatriasam trochu ja teba :-D Juuuj a nádherné obrúčky máte, poznám ten pocit, že by som ho už najradšej dole z prstu nedala :-D a čo, inak ako ste postúpili s prípravami? :-) @dracica6663 fakt moc moc moc ďakujem, až sa červenám x-) x-) už som sa rozpísala, snáď sa to bude dať prečítať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radka1704 gratulujem moc moc ! tiež sa pridávam k najšťastnejším na svete :-)))
Odpovedať
@wera.g skvely fotograf ze takto zachranil situaciu ;-) to bolo stastie v nestasti...ale super ze to dobre dopadlo.... je to smutne ze tolko casu sa na to tesis a rychlo to ubehne...ale budete mat este krajsie chvileeee nie len vy dvaja spolu ale uz budete zachvilu traja a to si este uzijete zabavy.... vcera som pozerala videa s malymi detmi tak som sa nasmiala.... bolo tam napr. take videla kde maly chlapcek sedel a okolo neho stale behal psik....a ten chlacek sa tolko tomu smial... take to bolo smiesne.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jeeej no super, budem na teba myslieť a držať palce :-) Juuuj no tak to budeš mať nahusto, ale zase to sú všetko tak krásne veci, spoločné bývanie, svadba... A ako píšeš, moooc držím palce aby čoskoro do nového domova prišiel aj nový člen, bábätko x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ozaj, sobášny list - odniesť by tie papiere mal farár na matriku (aspoň u nás tak bolo) a my sme už mali v pondelok vystavený sobášny list, prišli sme po ňho v utorok a to už sa nás tetuška vypytovala, že kde sme, že nás čakala už v pondelok :-D Fakt Pali je skvelý, už sa nevieme fotiek dočkať, čo nám náhľady ukazoval, tak boli už aj tie úúúúplne skvelé, tak som zvedavá na piatok, už aby sme ich mali :-) Hehe, tieto videá s detičkami sú úúúplne super, ja som sa minule smiala na takom malom, čo jedol 1x citrón, ako sa tváril, hehe zlaté to je veľmi :-)) Už sa neviem dočkať keď náš malý sa narodí, mooooc sa na ňho tešíme :-)
Odpovedať
@wera.g a bude to chlacek uz to viete? ako sa bude volat?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g vieri supeer ze to tak dobre dopadlo! :-) tesim sa s tebou ze ste mali super dnik na nezabudnutie :-D Malis te aj prvy tanec? Ja mojmu hovorim, ze pre mna je najdolezitejsi ten obrad v kostole a prvy tanec - ze to je cisto len o nas dvoch, a potom uz po tom prvom tanci sa musime venovat vsetkym hostom, nie len jeden druhemu. Ty si to ako vnimala - bola si aj s manzelikom, alebo si sa musela venovat hostom? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nooooo ukázal nám na 3D pinďúra ako svet, teda hej, bude chlapček :-) A voláme ho Tobiasko, uvidíme či sa to nezmení do pôrodu :-D @ladyjh jooooj ty si zlatíčko :-) určite aj vy budete mať náááádherný deň na nezabudnutie a už teraz sa neviem dočkať fotiek ! :-) A drahý je stále v tom že budeš mať modré šaty? :-D Mali sme aj prvý tanec, je vidieť aj v tom našom klipe, čo nám tam srdiečka padajú na nás - mali sme pesničku od Eltona Johna - can you feel the love tonight, ani sme netrénovali, nestihli sme, tak sme sa len tak vlnili a bolo to aj tak krásne :-)) Ono o nás dvoch to bolo hlavne na stretku v kostole pred fotením, na fotení, potom už keď sme prišli do davu ľudí pred obradom, tak sme neboli stále spolu, každý sme sa venovali hosťom, potom obrad, to bolo len o nás, ale potom gratulácie a už to bolo všetko tak, že aj spolu, aj každý zvlášť :-) koľko krát som ani nevedela, kde mi ten môj manžel lieta, keď som sa šla napiť, alebo keď som sa venovala hosťom a tak... :-) Tak vieš, treba všetkých pobehať, pozdraviť, pokecať aspoň chvíľku... :-) Ale tak celý deň a celá noc bola o nás, pre nás, hoci sme neboli stále spolu pri sebe - to sa ani nedá venovať sa len jeden druhému, treba sa všetkým :-) Ale užili sme si to parádne, fakt to bol úúúúúúúúžasnýýýý deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g :-D ja sa budem teda snazis si vychutnat ten sobas v kostole a potom nech sa venuje moj komu len chce, ked uz dube moj :-. :-D Teda maly ma hned takeho velkeho pindura ? :-D :-D Hej hej, stale mu hovorim, ze budu saty modre! ;-) Ked pridu na pytacky, tak budem mat oblecene modre! Potom ked pridem do kostola a on ma bude cakat pri oltari, uvidi ma vo svadobnych prvykrat :-) Taky je plan............ Moj faborit na prvy tanes je Shania Twain - forever and for always. Taka stastna pesnicka....... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@katuskqa hlasi mi to: pod mrakom, 28 stupnov, pocitova teplota 30 stupnov, pravdepodobnost burok: 20%
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..tak nam to 28. kleslo na 24 a dazd :(((((((((((( snad sa to este umudri...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka to sa dovtedy ešte zmení, predpoveď počasia je istá tak maximálne na 3 dni dopredu... lebo ono sa to nejako vždy môže poposúvať... určite budete mať krásne počasie... :) a ak večer bude aj trošku pršať, tak vám bude pršať štastie :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?