Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hm, no myslela som, že to tam každý pozná :-D čo už, budeš mať niečo iné :-) a btw aj v Levoči v divadle je niečo podobné :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no to je super napad, aj som to mala v plane, len neterka mi nestastnou nahodou zlikvidovala fotak, tak snad nejaky splasim :-D no ja som prave doupratovala a unavena som ako pes :-( teraz uz len sprska, vylozit nohy a niiic nerobit :-D inak svadbicka bola nadherna, taka akurat dlha a este pani starostka tam trosku srandy zakamuflovala, plus tym, ze bol vietor, tak papiere, z ktorych citala mali tendenciu ulietat :-) aspon to odlahcilo napatie neveste a zenichovi :-D
Odpovedať
@nikol18 no ja idem akurát do sprchy a do postele.. riadne sa mi drieme.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
prisli nam obrucky :)) tesiiiiiime :))))))
Odpovedať
@petkaa28 jeeej, super, peti! a aké sú?? spokojní ste??
Odpovedať
Ahojte babenky :-) Nepoznate niektora vône Bvlgari - damske?
Odpovedať
Joj, a zabudla som este....dala som do albumu dalsie topanky...Mam ich uz doma a su velmi pohodlne ;-) Ale teraz neviem, ktore si obujem... :-| Poradte.
Odpovedať
@bambula27 Mne sa pacia tie ruzickove viac, tie su nadherne!! :-)
Odpovedať
@beronsche hm....to ano, tie vyzeraju krasne, len trosku sa bojim, ze ma budu tie pasiky tlacit na malickoch ;-( Dakujem bero :-) Ked budem doma, musim obut obe naraz a uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
baby nemate niektora nejaky vtipny prihovor pre zenichovho svedka????? durin15@azet.sk budem vam vdacna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab kde si nakoniec kupila ten fotoalbum? Dostali ho tam alebo mas ten kremovy?
Odpovedať
@kacennnka nie, kúpila som ten svetlý z mimibazáru..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab ten nalepovaci ano? Uz ti prisiel? potom sprav prosim foto aky je od vnutra:)
Odpovedať
@kacennnka áno áno, ten.. mal by prísť na budúci týždeň, tak pofotím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nadherne :) poslem foto..spokojni sme
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahooooj Peťka, aj ja som zvedavá na obrúčky :) dneska som videla dve svadby v Senci, jednu hasičskú :) ozaj Weruška sa nám kde stratila nevieš? stihneme dať ešte nejaké to stretko pred tvojou svadbičkou?
Odpovedať
Profilova fotka
Joj ja som mala vcera rozlucku zo slobodou, boli sme oslavovat do stvrtej do rana. Som rada ze som sa bola dakde von zabavit. Bolo to prvy krat od vianoc. Baby inak mate tu niektora starejsieho a nechcete odobierku?
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s supeeer, tak už máš rozlúčku za sebou, budú aj fotky? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucka foto su, ale tu urcite nie, to je len do domaceho archivu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s jaaaaj jasné, ale už sa veľmi teším na fotky zo svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 veru na tie sa tesim aj ja bo sa ideme fotit na druzstvo, ku zvieratkam a starym strojom. Ale do dvoch tyzdnov od svadby by sme ich mali mat doma
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s jeeeej tak to budú určite supeer fotečky :) som zvedavá :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby co mame svadbu 28.5. - budeme mat krasne pocasie : ) prave mi drahy ukazal,ze na mobile mam aplikaciu,co ukazuje pocasie na 15 dni dopredu a na 28. Hlasi pre bratislavu a okolie 28 stupnov,vietor 11 m za sekundu, slnecno :) tesiim...od 29. Zacinaju tropy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka supeeer, tak budete mať krásne teplúčko a slnečno :) veru, teraz by malo byť už konečne oteplenie... čo sa týka toho stretka, predbežne sme s Weruškou dohodnuté na 25.eho v stredu v BA... kočky, prajem krásne ráno v novom týždni... :) a všetkým pracujúcim nevestičkám, nech to rýchlo ubieha... :)
Odpovedať
dobré ránko želám, ako sa máte? ako pokračujú prípravy? :) my sme mali celkom úspešný víkend, pomaly finišujeme so samovýrobou oznamka, dohodli sme sa s cukrárkou, podarilo sa nám zohnať peknú bižutériu (náhrdelník a náušničky) a balerínky na prezutie a ako bonus sme našli aj koliesko na behanie pre našu škrečku :-D
Odpovedať
ahojte dievčatá.. ja mám dnes hrozný deň.. večer sme sa povadili s drahým (nič extra vážne), no spať som išla sama, a bolo mi hrozne smutno.. a s takým istým pocitom som aj vstala, čiže paráda :-( dúfam, že mi trochu pomôžete prísť na iné myšlienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj no, s drahým sa isto poobede pomeríte, hoď na neho psie oči, zvykne to pomáhať :-N ja mám také rozbehané dni teraz, že tu nestíham ani prispievať... vybavujem novú robotu, v starej to musím nejak ukončiť, začíname uvažovať intenzívnejšie o prerábke, vybavujem záležitosti okolo kostola a okrem toho ma aj nejaké kontroly u lekárov čakajú a to nemám rada :-S takže som ako na hojdačke s náladou :-|
Odpovedať
@angieska ahoj.. no ja skôr čakám, že by mal oči hodiť on, no toho sa nedočkám.. :-S takže to budem musieť prekusnúť.. a ako s novou robotou?? prijali ťa??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no do zajtra majú termín, že sa mi ozvú, ale veľmi nepredpokladám, že ma zoberú, už reagovali tak divne, že z východu som a trúfam si na bratislavské decká....akoby sme tu na východe boli v nejakej rezervácii 8-( ale čaká ma ďalší pohovor, takže uvidím, ako tam dopadnem a pozerám ďalšie ponuky....
Odpovedať
@angieska no tak ti aj tak silno držím palce!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?