Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no super dakujem srdiecka nacvičene vobec to neni tazke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katuskqa no tak to som rada :) Dobre ranko babule, ja som este doma, za chvilku sa pojdem chystat a do prace... ale uz len dneska, zajtra mame s drahym volno a ideme do Cardiffu a zostavame do soboty :) x-)
Odpovedať
Ahojte! @angieska ja chudnem len teoreticky - recami... :-D :-D @bybi Uzite si vylet! Videla som tvoju vyzdobu na auto - krasa, sikulka si!! Baby kedy budete ozdobovat saly? Ak v piatok pred, to uz budete davat aj zive kvety na stoly?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche jej dakujem bero, som rada ze sa paci, len dufam ze nam neodleti za auta :) A vylet si uzijeme dufam, len hlasia prsat, tak mozno skoncime v shopping centre, co mi teda velmi neprekaza aj tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Cauko bero, ja som chcela salu zdobit sama, ale nakoniec som sa dala prehovorit na kvetinarku. Ta to chce zdobit vecer pred.
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche @ladyjh my budeme mat aranzerku, takze salu bude robit ona sama... Ale neviem, kvety by som na noc asi nenechavala... Teda ja neviem, nevyznam sa v tom, ale neviem, myslis ze by vydrzali pekne do dalsieho vecera? Asi zalezi aj ake kvety :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi Cauko bibi, ja budem mat kaly vo vode - vo vnutri vazi, asi takto - tak by to malo vydrzat, a budu svietniky tiez.............
Odpovedať
@ladyjh jej pekne to vyzera... @bybi presne toho sa bojim, ze mi kyticky povadnu cez noc.... Ty budes mat ake kvety? Inak myslite, ze kytica z cervenych ruzi bude velmi kriklava? Celkom sa mi zapacil ten napad, ale ma doma prehovaraju, ze cisto cervena bude velmi "kricat"...Tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero, aka je sala? Co takto cerveno-biele ruze?
Odpovedať
@ladyjh Aku salu myslis? Ta nasa je biela s plavajucou podlahou, tak si priam ziada vyrazne farby. Cize vyzdoba bude cerveno-biela.... Akurat sa mi nejako nepaci kombinacia cervene-biele ruze v svad. kytici... Asi skor nejake drobne biele kvietky... Strasne sa mi paci tato kytica, keby tak bola v cervenej farbe... A ty ako? Uz mas zavoj? Si chcela sama usit, nie?
Odpovedať
Mam novu favoritku!! Akurat s bielou stuhou a bez tej zelenej rastlinky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ja budem mať určite červeno-biele ruže...nemyslím si, že to bude nejaké krikľavé, v podstate všetko budem mať ladené do červeno-biela
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
http://www.vimeo.com/23524645 vierkine video pre tie co ho este nevideli x-) je nadherne,prekrasne,uzasne,uuuuujuj x-)
Odpovedať
@angieska ked ja menim nazor kazdy den... povodne som aj chcela bielo-cervene ruze, potom cervene ruze + biele kvietky, potom cisto cervene ruze a teraz neviem.... moj problem je, ze si ulozim foto a potom na to stale cumim, az sa mi to okuka a uz sa mi nepaci.... :-N Ake budes mat kvietky v sale?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ešte to nemám kompletne doriešené, ale uvažujem, že v tescu alebo nejakom hypermarkete nakúpim tie kytičky ruží červené a biele, niečo zelené zo záhrady natrhám a to nejak naaranžujem do sály...to je moja prvotná predstava, uvidím, čo z toho vznikne, keď už naostro začnem uvažovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska super naaapad kupit tie lacne kyticky bielych ruziciek !! dakujeeem x-) mozno pouzijem :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 nemáš za čo ;-) v podstate je zbytočné kupovať strašne drahé kvety v kvetinárstve, možno vydržia dlhšie o nejaký deň, ale na tú jednu noc postačia aj tieto maličké a lacné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska to hej len ja co mam aranzerku do saly tak ona ma dodavatelku kvetin a asi uz objednala ona ma vsetko pod palcom nech nemaju nevesty stresy staci sa len dohodnut s nou to je cele ... takze sice horuca hlava som sa potesila ale je to zbytocne,a do kostolika kvetinky sa riesia zase tak ze zenska co ma na starosti kostolik-upratovanie aj vyzdobu tej sa dava nejaka dobrovolna suma co ja viem 30 eur a ona to uz pouzije na kvety a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 aha, no hej, keď máš na to ľudí, tam to riešiť netreba :-) ja si budem robiť sálu sama a kostol ešte budem musieť dohodnúť...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero tak som myslela - ja som zladila moju vyzdobu so salou, takze vsetko co budem mat, bude ladit spolu. Moja predstava je taka, ze ked ludia vojdu do saly, bude to mat waw faktor. Zavoj robim ked mame bank holiday, ked mi nebude moj za patami. Stale sa snazim zistit, kedy nebude doma dlhsie ako 4-5 hodin.......... lebo nevie, ze si ho robim sama. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero toto je moja miestnost - a aj to bude presne tak vyzerat ako na obrazku - kremova vyzdoba s kremovymi stenami, budeme mat 8 stolov gulatych - 4 s velkymi vsietnikmi a 4 s kalami vo vazach. Tak som si to vybrala, aby som mala aj klasiku - kvety a aj romantiku - sviecky. Ja som chcela kedysi fialovu vyzdobu, ale by to nevyzeralo dobre......... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj s fotkou.
Odpovedať
@ladyjh waw krasnu mate salu!!!! Take nieco som aj ja chcela, len na spisi nic take nie je... aspon o tom neviem.... :-N
Odpovedať
Caute baby, aj ja sa vydavam v roku 2011 :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero ja budem may biele kaly s chrizantenkami (tusim tak sa to pise :)) Taku chcem aj kyticu :) Ikebana na stol bude tiez taka a taketo sviecky ako na obrazku, ale s chrizantenkami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh lady ta sala je nadherna x-) To budes naozaj ako princezna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vieri86 ahoj, vitaj medzi nami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @beronsche diky bero a bybi! Uz sa tesim, :-D Aj vy budete princezne, jednoznacne! Pozerali ste kralovsku svadbu? Ten farar mas supis kazen - ze kazdy par ma kralovsku svadbu, lebo zenich je kral a nevesta kralovna tych svojich tuzob, snov, predstav a predsavzati do manzelstva............. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi takze aj ty budes mat kaly :-D Paci sa mi ta tvoja sviecka, bude romantika! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vieri86 kedy mas svadbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?