Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche nakoniec som sa rozhodla ze pojdem na skusku, dneska mu napisem nech si ma zapise :) Aj tak som tam chcela ist aby ma podstrihol ak treba a mozno sa aj nafarbim u neho, uvidim :) Tak ma moze rovno aj ucesat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby citam len zbezne po vikende sme nakupili cez vikend nealko nakomplet a objednali vino svokra nas oboch nasrala az strach ... zase :-| co uz s nou ...vecne stresovana,nervozna a prenasa to aj na mna aj na malu a ta je potom uplakana chudatko :-S len nakolko som necitala vsetko som nepochopila tych par prispevkov o ohovarani @simcab a ten link :-N stalo sa tu nieco? 8-(
Odpovedať
weri gratulujem :o)) nejak sem nestíham chodiť, ale dúfam, že Vaše prípravy pokračujú tak ako majú ;-)
Odpovedať
halo halo je tu niekto?? :-)
Odpovedať
@simcab asi nikto tu nie je, ja som tu od rana a nikto nepise :-(
Odpovedať
@dracica6663 no mne doteraz nešla stránka asi tak od nejakej desiatej..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @dracica6663 aj ja som tu, len sa mi nejako nedala načítať táto stránka, neviem či mali nejakú poruchu alebo to len ja, ale normálne som už bola nervózna a začali sa u mňa prejavovať abstinenčné príznaky :-D
Odpovedať
@z.junasova keď sa začali prejavovať u mňa, začala som pracovať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dobrý nápad, len keď sa mi nechceeeeee, ale prekonám sa , lebo bude zo mňa lemra lemravá :-D
Odpovedať
@z.junasova ja pevne dúfam, že po svadbe moja pracovná aktivita narastie aspoň o 300% :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Tak to aj ja, len aby sme neskončili tak, že sa plynule, čo už sa vlastne deje, presunieme na modrú strechu a potom na modrého koníka :-N
Odpovedať
@z.junasova na koníka, na koníka!!!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja mne nesla stranka nacitat tak som sa zacala venovat uceniu :-)
Odpovedať
porazi ma z nasho farara zase som mu volala a nie je doma...stale nikde lieta ]-( my tusim na nauku nikdy ani nepojdeme ]-( vcera sme mali ist prvykrat a on nebol doma....to co uz toto je? ]-( :-S 8-(
Odpovedať
@dracica6663 tak to je ale fakt vrchol!!! ]-( porazilo by ma..
Odpovedať
@simcab aj mna zachvilu...ze mu mam vecer zavolat mozno bude doma...to som zvedava na aky datum sa zase dohodneme a ci vlastne bude aj potom doma ....to uz nemozes verit nikomu ked sa na niecom dohodnes ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, aj ja som tu teraz na chviilku, uz mi bude koncit prestavka, bola som v meste, ale obcas aspon nakuknem :)
Odpovedať
@dracica6663 no však ale nech sa uvedomí, že vy si musíte kvôli tomu robiť čas, dajme tomu aj na úkor práce alebo tak ]-( napr. môj musel 2-krát kvôli tomu odísť skôr z práce o 4 hodiny ]-(
Odpovedať
@simcab no nastastie som vcera bola doma a to sme mali ist o 17 h. to ja uz byvam sprace doma...ale aj tak mas pravdu...keby sme solu nebyvali tak on by musel cestovat....a kvoli tomu by mohol prist vlastne zbytocne ked ho tam nenajdeme....to som zvedava co nam povie ako sa bde vyhovoarat alebo ci sa ospravedlni :-|
Odpovedať
dievčatá, potrebujem od vás radu.. keďže máme iba maličkú svadbu, pozvaná je iba tá úplne najbližšia rodina.. môj brat si teraz našiel novú priateľku, s ktorou fungujú viac-menej len cez mobil/internet, pretože sú od seba ďaleko.. bola raz u našich na návšteve a aj u nás boli spolu raz na grilovačke. vyzerá byť zlatá, no nejak sme veľa nedebatili.. no a v nedeľu sme s maminou mojou debatili ohľadom svadby, a tá to vzala ako hotovú vec, že pozveme aj zuzanu, keďže je to bratova priateľka.. neviem teraz čo mám robiť.. či ju pozvať, či nie.. ako keby sme mali normálnu svadbu s tancovačkou a tak, tak je to automatické, že by išla aj ona, ale takto sa mi to nezdá vhodné.. ani nie že vhodné, ale proste nemala som v pláne ju pozývať.. čo vy na to??
Odpovedať
@simcab hm tazko...je to pravda ze je to tvoj brat...skus sa s nim porozpravat ale asi by ju tam chcel mat...i ked je pravda ze to je take na pochybach ci ano alebo nie...ked sa moc ani nepoznaju/nechodia spolu dlho/...... porozpravaj sa este z drahym co na to on hovori
Odpovedať
@simcab a vies co ja mam podobny problem moja sestra 18r. chodi s chalanom 3 mesiace...a chce aby isiel na svadbu ale mne osobne to este nepovedala, boji sa co poviem.... no a osobne ja ho tam nechcem a ani drahy lebo sa moc ani nepoznaju nie je to este vazny vztah keby spolu chodili rok tak budis...ale takto....No a mama hovori ze bude sklamana ked tam nebude a bude jej to luto...a co ja viem....vsak este nemze vediet ci budu do augusta spolu, no nie?? a to uz by zase bolo o jedneho cloveka viacej.... ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no, zalezi od toho ako dlho spolu chodia a ci to myslia vazne. Ja by som ju asi pozvala, je to bratova priatelka. Skus sa porozpravat s nim o tom, co si on mysli.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, Veruska uz ma video na FB:) Bola krasna. Tymto ti este raz blahozelam moja a prajem vela stastia do spolocneho zivota.
Odpovedať
@kacennnka no však to ja neviem ako to myslia, ale asi vážne keď spolu "chodia" :-D vieš, len tam bude fakt len tá najbližšia rodina, tak sa mi veľmi nezdá, že by tam mala byť aj ona, keďže ju ani nepoznám poriadne.. :-S brat povedal, že by chcel, aby išla.. a dodko sa nevyjadril, len sa zatváril tak, že skôr nie ako áno.. zas vieš, tá naša svadba to bude v podstate len obrad a večera - ako nejaká oslava päťdesiatky napr. .. a tam tiež neviem či by ju brat vzal.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi ty si dobra ze porovnavas vasu svadbu k oslave 50-tky :-D Ja ti neviem poradiet tiez, ono aj tak aj tak to je aj ano aj nie... Ja som surodencov automaticky pozyvala +1 ci niekoho maju alebo nie... Ale zase my mame aj tancovacku, takze to je ine. Ak by to bola len vecera a nie su spolu dlho, tak asi tych par hodin bez seba vydrzia :) Ja chcem vidiet Weruskine video a nemam tu pristup na FB ;-( fnuk
Odpovedať
@kacennnka kati, pošli mi, prosím ťa, odkaz na to ich video, lebo nemám prístup na fb, a cez mobil mi to strašne dllllho naťahuje..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak u nas aj oslava patdesiatky vyzera skoro ako svadba. Zabava do nejakej 1 rana s hudbou a podobne. Ale jasne, chcapem ta. Zalezi len na tebe ci ju tam chces alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi dakujem, pozrela som, sice s 15 prestavkami lebo som v praci, ale krasna bola a aj video maju prenadherne... Krasny suhrn celej svadby :) A vidiet na nej aka je velmi stastna x-)
Odpovedať
@simcab kedze budete mat malicku svadbu, asi by som ju pozvala len v pripade, ze by bol brat straaasne sklamany... Ak ju tam chce, ale chape tvoje dovody, teda, ze ide iba o najblizsiu rodinu, tak by som ju nevolala.. Cize by som sa viac menej zariadila podla bratovej reakcie.... hmm asi som ti nepomohla... :-N @bybi aj ja som vsetkych automaticky pozyvala + 1, rodinu aj kamaratov, ale tiez len preto, ze to bude velka svadba.... :-) A par kamaratov a sesterka sa dokonca rozhodli nebrat svoje polovicky, lebo nejde o vazne vztahy... teda este je skoro hovorit... :-D Pocer hosti sa nam vysplhal na 110 + 10 deti.... asi ma trafi slak, nejako sme sa preratali.... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?