Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@dracica6663 áno áno, to je jej album.. však si ju nájdi na koníkovi ;-)
Odpovedať
@petkaa28 no veru aj ja dnes na werku myslím od rána.. aj som jej ešte včera večer volala, ale nedvíhala mi :-(
Odpovedať
@kacennnka jasné, ja to chápem.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche dakujem:) z polystyrenu - to sa nam este minuly rok podarilo kupit v kaufladne po 50 centov 10 kusov :D ja som si podprsenku kupila v cr, ale maju ju aj u nas...super sedi, krasna, presne vo farbe siat :)) dnes som bola v byvalej praci odniest oznamenia a moj byvaly sef ma svadbu tyzden predomnou a povedal, ze sa pride na mna pozriet:)) ma to potesilo, lebo ako cloveka ho mam rada :)))
Odpovedať
@lucia3006 co sa stalo po svadbe s tvojou kytickou? davala si ju vysusit na pamiatku ??
Odpovedať
Profilova fotka
jej na roru si veru pamatam predvcerom akurat sa mi podarilo otvorit nejaku 122.stranu tohto nasho pokecu a teda som sa pousmiala a trosku este tam "polovila" a teda vela bab si s nami pisalo a "zabudli" na nas uz nepisu ani nic skoda
Odpovedať
@trdielko149 ja som si tak dávnejšie čítala veľa veľa strán dozadu o "lulu" - to bola tá, čo si vymyslela celú svoju existenciu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi tak lulu si tu asi kazda pamata :-D to sa len tak nezabuda... :-p
Odpovedať
@bybi bože, to sa človeku rozum zastavuje.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab veru zastavuje... budem si to musiet niekedy zase precitat, ked sa budem nudit :-D
Odpovedať
@bybi od strany 454.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak nech si čím skôr fit :) a bolesti nech prejdú, skúšala si už ten výhrevné náplaste? tuším fastum presne neviem názov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 nie nedala, nemala by som ju aj tak kam dať... vydržala ešte asi týždne po svadbe a potom už povädla, tak som ju vyhodila ...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 jeeeeeej aký krásny, a za dobrú cenu... teda neviem koľko stoja takéto kočíky ale viem že tie klasické sa pohybujú od 300euro vyššie... a ty čo plánuješ cez víkend? dneska večer fandíme nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky a kto bola tá lulu? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Drahy ide dneska asi vecer von, tak budem mat program :) @lucia3006 lucka to bola jedna kocka ktora si uplne vymyslela vlastnu existenciu... pozri od strany co simi dala, ale uz tam je asi pod nickom mata a nejake cislo, viem ze si zmenila nick neskor... Bola tehotna (to si tiez vymyslela, kazdy druhy tyzden v nemocnici lebo skoro potratila - to si tiez vymyslela, my sme ju tu lutovali a snazili sa ju podporit, dokonca niektore aj do nemocnice za nou chceli ist a nakoniec vyslo najavo, ze je smutna a priatel (ak aj ten nebol vymysleny) si ju nevsima a tak si vymyslala kadeco aby uputala pozornost... no proste total drama tu vtedy bola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi to vážne? no pekne teda... no musím si to poprečítať tie staršie stránky... ja som tu vtedy nechodila, tak som ju vôbec nepoznala, neregistrovala... ďakujeeeeem, už som trošku v obraze chichi :) kočky inak všimli ste si koľko nových svadobných albumov tu pribudlo za posledný týžden? konečne nie stále tie isté :) sa to teraz rozbehlo s tými svadbičkami :) sa vždy teším aké nové albumy tu nájdem, ale najviac sa teším na vás všetky, ktoré to máte ešte pred sebou :)
Odpovedať
@simcab ja som tiez raz tak z nudy citala starsie prispevky.. :-D :-D Veru ta lulu/ mata to bolo cislo... 8-( Ta osoba ale musi mat ale smutny zivot.... @bybi ved to sa jej aj podarilo, celu pozornost na seba strhnut... 8-(
Odpovedať
dobré ránko, dievčatá, ak tu ste niekto :-D x-) ja som už v práci, strašne zle sa mi vstávalo, lebo som sa v noci zobudila na to, že ma veľmi bolí brucho :-( a bolí ma aj teraz a vôbec neviem prečo.. :-( ach, nech som už doma, a švihnem sa ešte do postele..
Odpovedať
@h.a.i.n.y ahoj moja.. pokročila si nejako s tými oznámeniami?? ja som akurát včera vytiahla papiere, čo som si pokúpila na "vzorky".. ale stále neviem ako to spravím :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab lulu si teda zivo pamataaam! najviac som sa asi nasmiala na tom ze ja som pisala prispevky a nikto mi na ne neodpovedal na niektore teda ste ma prehliadali ale na luline prispevky kazdy hned zahoruca co tu bola oblubena :-D :-D ako taktiez od nas odisla kvetinka -biela ruza ale to koli tomu ze tu bolo prezdradene jej meno na fb vlastne a ona to nechcela ja si s nou pisem na fb je to zlata baba :-) ale tiez som objavila vselijake ine mena resp.nicky a tiez nikto nic @lucia3006 ja s drahym sme si zas vcera pozerali tvoj album je taky krasny,spontanny,uprimny,zalaskovany,stastny juj! x-)
Odpovedať
@trdielko149 no tak keď sa tu vyskytovala lulu, ja som vôbec neprispievala.. teda v tom období som si povedala, že nebudem svadbu riešiť, lebo mi to išlo na nervy, čo sa tu na stránke riešili kraviny.. ale občas som nazrela sem do témy, tak som cca vedela čo sa deje..
Odpovedať
ahojte. nemáte, alebo nemali ste niekto na svadbu skupinu excellent z považskej? neviete mi poradiť akí sú? či robia dobrú zábavu, hrajú dobre, atď. bola by som veľmi rada za pomoc. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 jeeeeej ďakujeeeem : ) no ja si ich tiež stále pozerám, vždy sa v spomienkach vrátim na ten krásny dník... kočky nepoznáte dobrého fotografa z Donovalov alebo okolia? chcem si dať urobiť profi fotky so psím záprahom...jaaaj kočky, myslím na našu Werušku, dneska je jej veľký deň ... teraz sa už určite chystá alebo sa už presúvajú na fotenie :) som na ňu veľmi zvedavá... aká bude krásna... :)
Odpovedať
@lucia3006 luci, mne sa s werkou snívalo v noci :-) že už pridala fotky sem na ms, a bola strašne krásna x-) len som sa tak kukala na ňu a pomyslela som si: veď tá má zas nejaké iné šaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ona je určite krásna - teším sa už veľmi na foto :) aj počasie jej vyšlo krásne...
Odpovedať
@simcab Ahoj Simi. Nie zatial som nikaj nepokrocila s oznamkami. Zasa to len odkladam. Takze ty tiez este nevies ako ich spravis?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja myslim na werusku pocasie jej teda krasne vyslo dufam ze aj nam tak krasne vyde slniecko x-) dneska som hadam cely svet obvolala chcela som si pred svadbou dat spravit ten tanline nastrek pistolou na telo och ale nijako casovo to nevychadza :-/ tak som solarko nechcela ale asi mi nic ine neostane + samoopalovaci krem som velmi bleda lebo 2 roky som sa neskvarila na slnku-ked som bola tehu a minuly rok ked bola Emminka malinka a kedze mam farbu siat vraj "alabaster ivory" tak to vyzera desne na tu moju bledulu pokozku no uvidime ... a kazda z nas bola nadherna,je nadherna a bude nadherna nevesta lebo nevesta je vo svoj den vzdy ta "najnadhernejsia" x-)
Odpovedať
@trdielko149 aj ja som planovala tan spay pred svadbou, ale stratila som odvahu, ked som zistila, ze niekedy ti to moze spravit flaky... Radsej neriskujem, asi by ma slak trafil, keby som bola na svadbe flakata... :-D A tak som si povedala, ze ked som cely zivot bledula, tak budem aj nevesta-bledula.. :-D Inak ja som myslela, ze kvetinka/biela ruza s nami skoncila.... ked nas vyblokovala aj z FB.... :-D :-D Werus sa asi foti teraz... :-) Dufam, ze im slniecko svieti.. Ja by som sa mala na skusku ucit, ale asi radsej zacnem menovky robit.... :-D :-D Toto je moja inspiracia, akurat, ze budeme len rovno vyrezavat, nie obluciky a nas papier ma jemnejsi vzor:
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ona si vyblokovala tie s ktorymi zrejme nechce byt v kontakte menovky su pekne inak :-) a dufam ze tak pekne budete mysliet na kazdu z nas ked budeme mat den D lebo dneska uz werus preberame chuda tolko ze sa jej isto stikuta :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?