Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
 @simcab ja som tiez raz tak z nudy citala starsie prispevky.. emoticon emoticon Veru ta lulu/ mata to bolo cislo... emoticon Ta osoba ale musi mat ale smutny zivot.... @bybi ved to sa jej aj podarilo, celu pozornost na seba strhnut... emoticon
6. máj 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 dobré ránko, dievčatá, ak tu ste niekto emoticon emoticon
ja som už v práci, strašne zle sa mi vstávalo, lebo som sa v noci zobudila na to, že ma veľmi bolí brucho emoticon a bolí ma aj teraz a vôbec neviem prečo.. emoticon ach, nech som už doma, a švihnem sa ešte do postele..
7. máj 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @h.a.i.n.y ahoj moja.. pokročila si nejako s tými oznámeniami?? ja som akurát včera vytiahla papiere, čo som si pokúpila na "vzorky".. ale stále neviem ako to spravím emoticon
7. máj 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1238 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1238 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
 @simcab lulu si teda zivo pamataaam! najviac som sa asi nasmiala na tom ze ja som pisala prispevky a nikto mi na ne neodpovedal na niektore teda ste ma prehliadali ale na luline prispevky kazdy hned zahoruca co tu bola oblubena emoticon emoticon ako taktiez od nas odisla kvetinka -biela ruza ale to koli tomu ze tu bolo prezdradene jej meno na fb vlastne a ona to nechcela ja si s nou pisem na fb je to zlata baba emoticon ale tiez som objavila vselijake ine mena resp.nicky a tiez nikto nic
@lucia3006 ja s drahym sme si zas vcera pozerali tvoj album je taky krasny,spontanny,uprimny,zalaskovany,stastny juj! emoticon
7. máj 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @trdielko149 no tak keď sa tu vyskytovala lulu, ja som vôbec neprispievala.. teda v tom období som si povedala, že nebudem svadbu riešiť, lebo mi to išlo na nervy, čo sa tu na stránke riešili kraviny.. ale občas som nazrela sem do témy, tak som cca vedela čo sa deje..
7. máj 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niania17
Registrovala sa 18. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
niania17
Registrovala sa 18. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ahojte. nemáte, alebo nemali ste niekto na svadbu skupinu excellent z považskej? neviete mi poradiť akí sú? či robia dobrú zábavu, hrajú dobre, atď. bola by som veľmi rada za pomoc. ďakujem
7. máj 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
Registrovala sa 27. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1430 príspevkov. Má 31 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 11. marca 2011
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
Registrovala sa 27. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1430 príspevkov. Má 31 priateľov. Senec, okres Senec.
    Senec, okres Senec
 @trdielko149 jeeeeej ďakujeeeem : ) no ja si ich tiež stále pozerám, vždy sa v spomienkach vrátim na ten krásny dník... kočky nepoznáte dobrého fotografa z Donovalov alebo okolia? chcem si dať urobiť profi fotky so psím záprahom...jaaaj kočky, myslím na našu Werušku, dneska je jej veľký deň ... teraz sa už určite chystá alebo sa už presúvajú na fotenie emoticon som na ňu veľmi zvedavá... aká bude krásna... emoticon

7. máj 2011 o 10:59  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @lucia3006 luci, mne sa s werkou snívalo v noci emoticon že už pridala fotky sem na ms, a bola strašne krásna emoticon len som sa tak kukala na ňu a pomyslela som si: veď tá má zas nejaké iné šaty emoticon
7. máj 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
 @simcab ona je určite krásna - teším sa už veľmi na foto emoticon aj počasie jej vyšlo krásne...
7. máj 2011 o 12:19  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 @simcab Ahoj Simi. Nie zatial som nikaj nepokrocila s oznamkami. Zasa to len odkladam. Takze ty tiez este nevies ako ich spravis?
7. máj 2011 o 12:34  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 aj ja myslim na werusku pocasie jej teda krasne vyslo dufam ze aj nam tak krasne vyde slniecko emoticon dneska som hadam cely svet obvolala chcela som si pred svadbou dat spravit ten tanline nastrek pistolou na telo och ale nijako casovo to nevychadza :-/ tak som solarko nechcela ale asi mi nic ine neostane + samoopalovaci krem som velmi bleda lebo 2 roky som sa neskvarila na slnku-ked som bola tehu a minuly rok ked bola Emminka malinka a kedze mam farbu siat vraj "alabaster ivory" tak to vyzera desne na tu moju bledulu pokozku no uvidime ...
a kazda z nas bola nadherna,je nadherna a bude nadherna nevesta lebo nevesta je vo svoj den vzdy ta "najnadhernejsia" emoticon
7. máj 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @trdielko149 aj ja som planovala tan spay pred svadbou, ale stratila som odvahu, ked som zistila, ze niekedy ti to moze spravit flaky... Radsej neriskujem, asi by ma slak trafil, keby som bola na svadbe flakata... emoticon A tak som si povedala, ze ked som cely zivot bledula, tak budem aj nevesta-bledula.. emoticon
Inak ja som myslela, ze kvetinka/biela ruza s nami skoncila.... ked nas vyblokovala aj z FB.... emoticon emoticon

Werus sa asi foti teraz... emoticon Dufam, ze im slniecko svieti..

Ja by som sa mala na skusku ucit, ale asi radsej zacnem menovky robit.... emoticon emoticon
Toto je moja inspiracia, akurat, ze budeme len rovno vyrezavat, nie obluciky a nas papier ma jemnejsi vzor:
7. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 @beronsche ona si vyblokovala tie s ktorymi zrejme nechce byt v kontakte menovky su pekne inak emoticon
a dufam ze tak pekne budete mysliet na kazdu z nas ked budeme mat den D lebo dneska uz werus preberame chuda tolko ze sa jej isto stikuta emoticon
7. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
 Cate kocky, tak sa nam dneska podarilo kupit Zarke biele satky na svadbu a za super cenu emoticon Je to ta ista znacka ako ma tie prve satky emoticon

@trdielko149 ona si vyhodila ludi z fab ktori neskakali tak ako ona piskala... ja som si s nou pisala a raz mi trvalo dlhsie odpisat, predsa len chodim do robty, mam Zarku, nesedim cele dni za compom. A potom dala na svoju stenu ze ludia neodpisuju na interne posty ze co toto je za modu a vyhodila ma z priatelov... Dost detinske ale aspon sa ukazala...
7. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @trdielko149 Mas krasne saty!! Podla mna, to ani az tak velmi nevadi, ze si bleda... aspon podla fotiek a sedia ti super... emoticon
7. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 @bybi urcite bude Zarka kraaasna emoticon my sme Emmke kupili bielo-fialkove este pancusky k tomu musime keby nebolo az tak pekne vonku ale sponky som tiez kupila do vlaskov uz emoticon
@bybi to neviem ja jej tiez neodpisujem hned tiez mam Emmusku i ked pracu este nie teraz tu sedim sice uz hodinku na nete ale drobec spi,mam uvarene,upratane nachystane,pobalene k svokre dozajtra emoticon uz som sa aj osprsit stihla,vlasy umyla nalicila som sa oblecena som dneska mi "ide karta,vsetko stiham" emoticon emoticon
7. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 @beronsche jeeejda moja dakujeeem emoticon
7. máj 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @bybi A ake si jej kupila? emoticon S zavojom bude ako princeznicka! emoticon
Inak videla som tu fotku, kde ma Zarka tvoje topanky, ta nema chybu!! Zlatucka je tam!!
Ja som si tiez zvykla s ruzou pisat... asi som jej tiez musela nejako nesadnut.... emoticon emoticon
7. máj 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
Registrovala sa 25. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 1555 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
Registrovala sa 25. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 1555 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov.
 @bybi mna si tiez vymazala z priatelov. Ale ja som si s nou nikdy nejak moc nerozumela. Ma uplne iny vkus ako ja (kazdemu sa paci nieco ine), ale proste sme nemali nic spolocne. Ja som nechapala, ze stale robila z toho take tajnosti aby sa nikto nedozvedel, ze sa vydava... ale tak je to jej vecemoticon)

Veruske drzim palceky, za chvilku uz bude mat aj obrad, snad vsetko dopadne podla predstavemoticon Myslim si, ze ona bude uplne nadherna nevestickaemoticon
7. máj 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @beronsche aha, maji: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kethrinnka/album/7-7-2012/6827491/
7. máj 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte kocky. Koho dnes ohovarame? emoticon
Ty brdo ale to leti ... Ved nasa Wera ma dnes svadbu! emoticon Si pamatam ako pisala ze este rok a pol do svadby ma a dnes je uz jej velky den.
Inak baby vobec Vas nestiham citat lebo sa ucim na statnice, kopeme akurat zaklady na domcek a popri tom este vela veci vybavujeme a tak mam toho strasne vela ... Co mate vy nove? Pochvalte sa ako aj ja emoticon
Vcera sme mali poslednu nauku a co sa svadby tyka tak velmi nestiham teraz riesit nic ale po statniciach sa to uz musi rozbehnut .... nemozem nechavat vsetko na posledny tyzdne pred svadbou emoticon Obrucky by nam mali prist kazdu chvilu. Dali sme si ich vyrobit a dnes nam ma poslat ich fotku tak sa neviem dockat! Dufam ze budu podla predstav ..
7. máj 2011 o 15:23  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @simcab jeje... emoticon Tak sme si pekne urobili, ked sluzi na inspiraciu.... emoticon emoticon emoticon emoticon

A ty ako? Uz ti je lepsie? emoticon
7. máj 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @beronsche jasné, mne to už doobeda prešlo.. teraz sme boli s drahým na bicykloch, takmer dve hodiny sme stále bicyklovali, a to je čo povedať na mňa - lenivca emoticon o chvíľu ideme k strýkovi na guľáš, tak máme celkom akčný deň, ani spať som nestihla emoticon joooj, chcela by som už porobiť oznámenia, ale kamarát, čo mi má dať papiere, je dnes mimo, tak nič z toho..
7. máj 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @h.a.i.n.y hainyyyy, ze koho ohovarame... emoticon emoticon emoticon
Veru leti to leti...
Ja som si "vylepsila" topanky maslickami vcera.
Dnes nam konecne prisiel list potvrdzujuci, ze sme absolvovali nauky, tak som pokojnejsia, lebo ho potrebujeme pre farara. emoticon Medovnicky na redovy uz mame napecene, uz len zabalit do celofanu a vytlacit a nasrihat srdiecka s napisom "dakujeme". emoticon Volala som majitelovy krajcirskej dielne v SNV, tak slubil, ze mam usiju vestu pre draheho aj z nasej latky, ak ked to zvycajne nerobia a aj ked latku prinesieme az v pondelok pred svadbou.
Tak nejako sa to dava dokopy.... emoticon emoticon
A rezervovali sme si markusovsky kastiel na fotenie... tak ak by prsalo, budu fotky odtial...

A mam dilemu ohladom svadobnej bizuterie.... emoticon
Odfotim a pridam fotky, aby ste mi poradili..
7. máj 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 @beronsche Svadobne topanky??? A kde je foto? Chcem vidiet .. aj mna nieco take napadlo ale neviem ako to zrealizovat.
Ty si piekla medovnicky? Lebo ja by som chcela piect aj zdobit .. Takze vy ich nebudete zdobit ale len vytlacite na papier? A tie srdiecka date pod celofan? A co s bizuteriou? Ved si hovorila ze si si ju kupila vtedy v salone nie? Ja nemam este bizu a ani neviem aka sa mi hodi k mojim satam. Nevies mi nieco poradit? Ved aj ty si skusala moje saty koniec koncov emoticon A aj ja tvoje sranda nie?
A kolko ste platili za kastiel? 20 €? Ako to prebieha? Kde ste boli zaplatit? V SNV alebo priamo v kastieli? A v danu sobotu sa tam moze prist fotit aj viac neviest? Nevies ako to je? Na ktoru hodinu sa pojdete fotit? A iba ak bude prsta sa tam pojdete fotit? A ak bude pekne tak kde?
7. máj 2011 o 15:43  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @h.a.i.n.y Odfotim a pridam.. emoticon Ja som na topankach mala take snurky, prevlecene cez dierky, tak som ich vytiahla a cez tie dierky tam pripevnila maslicky... emoticon emoticon Su trosku inej farby, ale ved ich aj tak nebude vidiet pod satami a dala som si ich tam vlastne len pre vlastnu radost.. emoticon
Medovnicky nam piekla znama, su ozdobene a este ich zabalime do celofanu a na celofan sa stuzkou priviaze srdiecko s nasimi menami a s podakovanim..
Bizu mam zo salonu, ale sa mi uz zda privelka... Tak som si kupila nieco ine a teraz neviem... Nechcem vyzerat "lacno".... emoticon
No a do kastiela som poslala sestru s mamkou, nech zistia co a ako. No a ony uz rovno zaplatili 20 za fotenie, vraj nech uz nevymyslam... Musis sa tam objednat na urcity cas - my mame 11:30 - 12:30, cize len na 1 hod. neviem, ci sa da na dlhsie. Spristupnene su len 3 miestnosti, chodba a schodisko... cize nic moc... Pojdeme tam urcite, aspon par fotiek spravit, vo vnutri a v zahrade, ale chcem aj ine fotky, stare domy a tak... Tak este uvidime, kam pojdeme...

K tvojim satkam by som si dala len nausnice a naramok (ale to ja ku kazdym... emoticon ).. Oni su pekne zdobene, tak by som uz nic ine nedavala.... ani korunku.... Ale je to na tebe, skus, co ti najviac pristane!
Budes mat zavoj?
Ja uz som si objednala dlhocizny, dufam, ze do svadby pride...

Kedy mas statnice? Pripravena?? emoticon
7. máj 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
Registrovala sa 2. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 28. mája 2011
    Obrad: Pezinok, hostina: Senec
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
Registrovala sa 2. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 28. mája 2011
    Obrad: Pezinok, hostina: Senec
 caute baby emoticon
nasa weruska uz je pani emoticon) chcela som jej ist blahozelat, kadernicka mi vsak spravila taku depku, ze az...bola som na skuske svadobneho ucesu - trvala 3 hodiny!! a nemam ziadny uces...mam len melir a natocene vlasy...nic viac..hodinu som meskala k vizazistke..tomino pre mna prisiel a jedine na co som sa zmohla boli slzy..ze v stredu mam prist na dalsiu skusku, nech to dokoncime...
tak som sa hned objednala k inej kadernicke...esteze vizazistka nesklamala...nalicena som naozaj naadherne...
7. máj 2011 o 17:18  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
 @petkaa28 Peťka moja takže si nebola? jaaaaj, to ma mrzí, že skúška účesu dopadla zle, ešteže si to zistila takto v predstihu ako vo svadobný deň... :( a aj sa Ti podarilo zohnať lepšiu kaderníčku?
7. máj 2011 o 17:43  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 @beronsche Jaaj takze tak si to myslela s tymi medovnickami. Dobry napad dakujem emoticon
Takze ty nemas nahrdelnik? Inak mne sa nieco take paci ako mas ty (myslim tu bizu zo salonu). Nepoziciac mi ju? emoticon
Takze zaplatit treba priamo v kastieli ano? Lebo ja viem tak ze to trebalo platit normalne v meste v nejakom muzeu ci kde niekto mi hovoril.
Ano zavoj by som chcela len neviem odkial. Asi si ho pojdem kupit do salonu. Len vobec neviem aky a neviem ani kto ma bude cepcit. Ty budes mat tento zvyk? A ak ano tak ako bude prebiehat a kto to bude robit? Ty mas odkial zavoj?
Jooj nepytaj sa ma ci som pripravena lebo vobec nie som. Statnice mam o 2 tyzdne a prave dnes som presla poslednu otazku (prve opakovanie). Takze za 2 tyzdne ma caka dalsie zopakovanie ale mam pocit ze nic neviem z toho prveho opakovanie lebo kopec noviniek som sa dozvedela emoticon emoticon

7. máj 2011 o 18:03  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 @h.a.i.n.y Nahrdelnik nechcem, radsej vyrazne nausnice...
Zavoj mi objednala pani z Jasmine. Dufam, ze bude ok... emoticon Povodne som chcela folklorny subor na cepenie, ale nic som nezistovala, tak sa uz asi na to vykaslem... Asi budem mat len redovy...
Myslim, ze za kastiel sa plati priamo tam...

@petkaa28 a aky si chcela uces? Veru este stastie, ze si to teraz zistila, ze kadernicka je nanic a nie v den svadby... Dufam, ze ta druha bude lepsia.. emoticon
7. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš