Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, nemala som dnes vobec cas, strasne mame vela toho v praci. Ale uz zajtra by sa to malo ukludnit :) A konecne je zajtra piatok a potom v sobotu ideme ku kamaratovi a nasa Weruska sa vydava :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja sa musím pochváliť, že dnes som začala chodiť na aerobic a nebolo to so mnu až také zlé, ako som myslela :-) takže teraz je na pláne 2krát týždenne aerobic, inak doma rotoped a posilovanie bruška...som zvedavá, či do svadby dačo na postave sa prejaví, alebo ani nie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aj ja by som sa mala dokopat a nieco so sebou robit... v poslednej dobe na seba nejako kaslem a potom si budem nadavat ze som mala cas a nic som nerobila... ale ako sa donutit???
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no ja mám momentálne z pohybu aj radosť celkom, lebo dosť dlho som nemohla nič robiť poriadne... ale sama by som nešla, náhodou som stretla sesternicu s dcérou, tak som sa hneď pridružila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no to ano... ja pridem domov unavena z prace, potom varit, este Zarku popri tom mam... a vecer padnem do postele taka unavena, ze ma ani nenapadne sa hybat.. A pritom drahy je teraz v posilovni, mohla som aj ja cvicit zatial :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no, myslím, že pri Zarke máš pohybu dosť aj bez nejakého cvičenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :) @angieska to ano, ale keby som este pridala, tak som za chvilku jak modelka :-D mozno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) @bybi noooo, taká modelka nie je zlá, možno sa ti to podarí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no to pochybujem :-D ale potesilo by... Idem sa uz chystat do prace, dneska drahy zobral Zarku, tak mam veget... a ked nebudem mat vela roboty, tak sa ozvem aj z prace :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi oki príjemný deň :-) ja sa budem ozývať menej, idem k lekárke a poobede už cestujem do BA :-) takže predbežne prajem pekný víkend, keď sa tu už nedostanem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, kde ste vsetky?? :))) my uz len 22 dni, sranda :)))) vcera sme s tomim vyrobili prve menovky - sranda :)))) co poviete??
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahooooj Peťka, krásne menovky :) originálne... ja som tuuuuuuuuuu.... po dnešnom doobednom tréningu budem už len ležať a sedieť dneska... :) noooo tak si dneska spievaj už len 22 dní prosím nezabudni, čas sa kráti... chichi... a Weruška sa nám zajtra vydáva... jupíííí :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vy to mate tak vsetky po sebe ze zachvilku bbudete vydate vsetky :-) tych 22 dni ale rychlo ubehne...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska krásny víkend aj tebe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahoj moja, tak ako dopadla skúška? už máš výsledky? :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky čo plánujete cez víkend? ja som zase v práci :( celý víkend...
Odpovedať
@lucia3006 vtedy som mala sve skusky a jedna super a druha- neviem vysledok ale viem ze som presla... este ma cakaju 2 a uz mam prazdniny :-D
Odpovedať
@petkaa28 pekne menovky! Z coho je to srdiecko? Veru, uz len 22 dni... Nechce sa mi verit... :-) Inak vcera sa mi podaril celkom pekny ulovok.. kupila som si krasne biele krajkove balerinky. Tak budem mat na fotenie, aby ma nohy neboleli, ked tam budeme hodinu pobehovat... :-D A konecne sa mi podarilo zohnat bielu korzetovu podprsenku pod saty.. ale bol to boj... 8-( Aj vy s tym mate taky problem? Tie bezramienkove podprsenky tak blbo sedia az strach...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska určite áno moja, pohybom sa chudne najlepšie, a nemusíš sa pritom nejako obmedzovať v strave... a budeš aj štastnejšia a energickejšia... lebo pri športe sa uvoľnujú endorfíny - hormóny štastia... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no supeeer, tak potom sa môžeš naplno venovať už len prípravam svadby a nechať mozog trošku oddychovať :)
Odpovedať
baby, pamätáte si ešte na "našu" roru?? minulý rok sme si s ňou písali, a nedávno som ju objavila tu: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ror... x-)
Odpovedať
@lucia3006 dik, budem ho potom zase potrebovat to je pravda :-) ja tiez by som mohla uz cvicit...od utorka mam zaseknuty nerv v chrbte a nemozem sa poriadne hybat...az do krku mi to ide :-( ale davam si tam gel a teplo sa obliekam....asi mi tam nafukal...stale vsade su prievany hroza ]-( a vcera sme chceli ist niekam na vylet a teraz...hm asi budem doma...dufam ze mi to do pondelka prejde
Odpovedať
@simcab aaaaaaaaaa ]-( mne to nejde v praci otvorit....a co tam je???
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no, to mas uplne super, ze mas zachvilku po skuskach. Mne este len zacinaju o 2 tyzdne a prazdniny budem mat az od 1.7:(
Odpovedať
@dracica6663 tam je rora s bruškom x-)
Odpovedať
@kacennnka a dúfam, že na 30. už máš dovolenku! ;-) :-D
Odpovedať
@kacennnka no tak vela stastia....a tie statnice zvladnes :-)
Odpovedať
@simcab je tam jej fotka naozaj??? musim si to doma pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no weruska ma dnes asi perny den chudatko nase :))))) ja som dnes samkovi kupila kocik, tak sa velmi tesim:)) - len taky obycajny, ked ho mame cez vikend u nas, tak nech si nemusim brat od nich velky kocik... http://www.bertoni-sk.sk/index.php?ar... - ten flower green - fialovo zeleny :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab moja, neviem... tie dva prelomove tyzdne maju dovolenku sefovci, ohlasenu uz skoro rok...takze budem musiet robit. Cez vikend sice budem mat volno... ale ked skocim v praci v piatok vecerm to mi uz nejde ziadny spoj domov, pridem v dootu poobede a v nedelu naobed budem musiet ist spat... takze to nevidim nadejne...rada by som ta videla ako nevesticku... ale ta cesta je strasne dlha, ubijajuca a aj draha:(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?