Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab no jasne dam bielo modra bude urcite...len neviem ako bude este vyzerat :-D drahy chce gulatu a mne to je jedno mne sa pacia aj ine tvary
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja viem, ja som nechcela taku klasicku prezdobenu :) Ja som chcela nieco ine a toto je presne to :) Ale je mi jasne ze kazdemu sa to pacit nemusi, alebo sa mu to nehodi :) Ja zas nemam rada tie precackane :-)
Odpovedať
@dracica6663 no tak keď ti je to jedno, tak nech vyberie drahý, nie?
Odpovedať
@bybi ani ja nechcem precackane....nechcem ani klasicku ...vsak uvidim ak nejako dokopem draheho k tomu aby vybral :-) lebo mame to teraz ist objednat lebo cukrarka bude mat potom v lete toho vela...tak aby vedela ci ma s nami ratat alebo nie...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahojček :-) ja mám našu tortu v albume, len budeme ju mať s tými malými tortičkami, veľmi sa nám to páči, tak sa už nevieme dočkať :-) Veď torty od hostí môžeš dať na iný stôl než bude tá vaša, všetci budú vedieť, že je vaša :-) Alebo sa dohodni so svokrou akú chcete, môžete ju mať od nej - aj ušetríte a aj nemusíš riešiť ty ;-)
Odpovedať
@wera.g hm dik za napad skusim to povedat drahemu co na to povie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ahoooj moja no to určite ... dáme stretko, ja budem mať koncom mesiaca dovolenku, tak by sme sa už určite mohli stretnúť... manžel mal škaredý úraz, prepadla sa pod ním strecha, spadol zo 4m výšky, mal otras mozgu, prasknutú lebku, zašívali mu hlavu... ale už je v pohode domka, včera ho prepustili z nemocnice... teraz sa o neho pekne doma starám ja... ale mal štastie, bude v poriadku... ale ty sa pochváľ - ako sa cítiš pár dní pred svadbou? budem na teba v sobotu silno myslieť, nech všetko dobre dopadne... :) a moooc sa teším na fotečky potom ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 tak to áno, som hneď spokojnejšia keď je domka a aj on je radšej ako v nemocničnom prostredí... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucuska,to je super,ze ho uz mas doma:) @dracica6663 tak som nasla svadobne licenie za 9,90 u nas v senci,v salone kam chodievam :) takze ak aj.skuska,tak ma to.vyjde 20 eur..a pekne licia
Odpovedať
dobré ránko dievčatá.. x-)
Odpovedať
@simcab dobre ranko zase je tu nejako prazdno...to asi pretoze uz je teplo vonku tak nemaju cas tu vysedavat...sa mi zda ze v zime tu bolo nas viacej :-|
Odpovedať
@dracica6663 mne sa zdá, že viac rečí sme mali kým to bolo len tak teoreticky že "vydávam sa" :-N teraz je to už naozaj, tak treba viac skutkov ako slov :-D ja sa odhodlávam od rána volať krajčírke, či mi upraví a vyčistí šaty.. no neviem sa dokopať, ja neznášam telefonovať.. vždy chcem všetko povedať rýchlo rýchlo a väčšinou sa zakokcem :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simcab :-D a preco rychlo chces povedat?? a stretnut sa s nou nemozes? je lepsie sa stretnut osobne lebo po telefone to vzdy inak clovek pochopi aspon mne sa to tak zda Mozno mas pravdu ale tak ja sa ani necinim stale :-D no uz mame vybranu tortu a tento tyzden pojdeme ju objednat som zvedava kolko bude stat....No kvetinarku mam len tak po mailoch ale este som za nou nebola...este nemam rozmyslene ci budeme objednavat aj rodicom kytice... no a vino tiez uz mame rozmyslene ze kde a kolko ale neboli sme tam :-D mame este stale casu
Odpovedať
@dracica6663 no tak už som jej zavolala :-N dopadlo to v pohode, na budúci štvrtok pôjdem k nej aj so šatami :-) teraz po telefóne som sa len chcela spýtať, či upravuje aj svadobné šaty, nakoľko ona má požičovňu iba spoločenských šiat.. juuuj ale zlatá bola, len som jej asi v nevhodnej chvíli zavolala, nejaké dieťatko tam vykrikovalo :-D ešte zavolám dnes aj kaderníčke, nech to mám z krku.. juuuj, veru by som ja tiež mohla kvety poriešiť.. ale väčšinou mi vravia, že tak 3 týždne pred svadbou stačí ísť do kvetinárstva.. tak neviem..
Odpovedať
@simcab tak super sikulka ;-) Ano to je pravda skor netreba len som ja chcela vediet ci mi spravi taku kyticu aku chcem a sa dohodnut priblizne na cene..viem ze presne nebude viediet kolko to bude stat ale aspon trocha nech mam prehlad...a mozno mi poradi nieco vymysli v tej kytice ine ako mam na obrazku...tak kvoli tomu som chcela...a zase treba aj skor aby nemala si mohl rezervovat cas aby nemala toho vela na ten den...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence, ja som bola včera doma u rodičov zobrať si pár vecí do bytu a to som asi nemala robiť. :-( Len mi zase pokazili náladu svojimi rečami ohľadom svadby, najmä z toho dôvodu, že môj nastávajúci sa nemusí s našimi, ani sa nerozprávajú, jednoducho je to obojstranné. Bol tam jeden konflikt, ktorý spôsobil, že sme odtiaľ odišli a samozrejme že naši majú svoju vlastnú verziu ako to bolo, ktorá z nás robí nevďačných, arogantných ľudí. Normálne mi povedali, že by bolo lepšie keď sa vezmeme len s dvomi svedkami. ]-( Prečo ja nemôžem mať normálnu, skromnú, jednoduchú svadbu. ;-(
Odpovedať
@z.junasova jeeejda to ma mrzi...to je strasne keby to aspon boli nejaky vzdialanejsi pribuzny...tak ich nepozves na svadbu ale rodicia ach ;-( :-S Mali by ste to nejako vyriesit a udobrit sa lebo nie len kvoli svadbe ale aj do buducna...takto sa navzdy odcudzite... :-(
Odpovedať
@z.junasova ahoj zuzi moja, to ma strašne mrzí.. :-( s niektorými ľuďmi fakt nepohneš, a horšie je to, ak sú to vlastní rodičia.. snaž sa to neriešiť, nerozoberať, aj keď viem, že je to ťažké..
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 To je to najhoršie, všetci sú tvrdohlavci. Najviac ma hnevá, že mama to všetko opisuje doslova tak, že sme v podstate odmietli stavať na pozemku, ktorý nám ponúkli zadarmo - oproti našim - dovtedy sme chceli prerábať podkrovie, ktoré nám nakoniec nedovolili, pritom bolo postavené tak, že tam bude niekto v budúcnosti bývať. Ale bolo to oveľa komplikovanejšie, ale vyšli sme z toho ako nevďačníci. Môj drahý je zas taký že keď sa ublíži jeho najbližším, tak nemá zľutovanie a je jedno či je to rodič, brat, teta. To tiež nie je dobré. Jednoducho nepohnem ani s jedným ani s druhým. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi práveže to neriešim, toto sa nevyrieši len tak zo dňa na deň. Len sa bojím ako to bude vyzerať na svadbe, budú sa ignorovať alebo to v ten deň nejak prekusnú?????
Odpovedať
@z.junasova tak to je zle..tak ale ked su to tvoji rodicia tak ti mas k nim lepsi vztah ako tvoj drahy to je normalne...Tak by si im mohla vysvetlit ze im dakujes za pozemok ale nechces ho.....z toho a toho dovodu....ze radcej budete vo svojom...a ze chces aby ste boli normalna rodina a nehadali sa kvoli ,,malickostiam,,....v tom zmysle ze vsak zivot je kratky a nevie nikdo do kym tu budu oni alebo vy...a potom to jedneho dna moze jedna strana alebo druha lutovat... Ties za niekedy hadam za blbosti a potom si uvedomim ze su dolezitejsie veci v zivote....a nemali by sa ludia hadat za kazdu blbost....ja som sa tiez s mamou minule pohadala a potom sme si to vysvetlili a bolo dobre....je to jednoduche napisane ja viem....skutosnost je ina....
Odpovedať
@z.junasova ja viem moja ako sa cítiš :-(
Odpovedať
@z.junasova no moze to praveze v ten den svadby...vyvrcholit....moji rodicia tiez namali dobru svadbu lebo tiez tam bola hadka medzi ich svagrom....na to by som sa nespoliehala ze saa budu ignorovat...lepsie je to vyriesit cim skor...cim viac sa to odialuje tym je to horsie....ja som sa so sestrou nebavila rok a zijeme pod jednou strechou....a pre blbost...a potom sa mi ONA ospravedlnila a uz sa ,,bavime,, ale tak ze sa pozdravime Ahoj...inak vobec uz neviem o com sa mam s nou bavit...chapes co myslim??? cim neskor sa to vyriesi tym to bude horsie...uz nebudete mat dobre vztahy...a nebudete si ani prist na meno...moze sa to stat ale aj nemusi...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 s mojimi rodičmi je to veľmi komplikované, ani sami medzi sebou nevedia vychádzať. Ani ja s nimi nemám dobrý vzťah, ale sanžím sa, lebo sú to moji rodičia, tých si človek nevyberie. Najviac ma dostal mamin výrok, že išli raz z práce na služobku cez Slažany, kde budeme mať svadbu a povedala, že je strašný zapadákov. Alebo, že robím svadbu len pre ženíchovu rodinu, pritom ani od nich nepozývame všetkých. Ono je to asi preto, že svadbu máme v úplne inej dedine ako obaja bývame, obrad aj hostinu, a všetko si organizujem a vybavujem úplne sama.
Odpovedať
@z.junasova moje nervy taketo veci sa nehovoria....aj mi si robime svadbu sami...ale rodicia obcas pomozu ze sa napr. pitali kolko stoji vino jedneho uja..odvoz zabezpecili...a take drobnosti...ale inak mi vsetko ostatne... hm to je strasne takychto ludi by som asi ani na svadbe nechela mat lenze ZASE su to tv.rodicia...to je strasna situacia...a to ste nemali nikdy dobre vztahy medzi sebou?? Je pravda ze su take typy ludi co robia konflikty a trvdohlavy nepriznaju si chybu ani keby ich mucili ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova je mi to luto moja suhlasim s @dracica6663 ja mam s mojou mamou podla mna zly vztah ale su aj horsie je to take moja mama sa nikdy nevedela somnou otvorene rozpravat o veciach,zakazovala mi vsetko na zemi prvykrat vonka na ihrisko vonka som sla ked som mala 12 rokov !!nemohla som sa ani na ulici pred domom hrat s detmi a samozrejme na dvor mi ich nedovolila doniest moje detstvo bolo smutne,bez priatelov,bez hier s nimi len doma,telka a doma sa hrat,sama na dvore ...a ked som konecne mohla ist von v tych 12 rokoch zacala pit lebo stratila robotu a kto uz len sa chcel s takou rozpravat co nema otca,kamaratov a mama pije ...smutne je to ze nemam ani jednu peknu spomienku spominam len na to zle,aj mam fotky kde sa smejem a kde vidno nejaku tu detsku radost len zivo si na to nespominam ... a navzdy to tak aj ostane velmi mi ublizila a naublizovala mi az az a kamaratka aj drahy mi povedali ze sa cuduju ze sa s nou este vobec rozpravam a idem tam ...moja mama ked sa rozviedli s otcom zakazala akykolvek styk s mojimi starymi rodicmi,tetami,bratrancami,a aj s otcom a otec to respektoval a tak ho nepoznam vobec a preto ja tam chodim lebo ja predsa neurobim mojej dcere to iste ze jej zakazem styk s babkou! a je jedno ze mi ublizila a ako velmi som clovek co odpusta a "zabuda" nechcem byt ta co v tom bude pokracovat chcem byt ta ktora to napravi a ktora da rodinu dokopy! dokonca som volala s otcom a pride nas navstivit moja dcera nech ma oboch starych rodicov ja som ich nemala ...aj preto sme nezrusili svadbu i ked sme mali na male na velku noc budeme ti co daju rodinu dokopy nie ti co ju rozvratia este viac ;-)
Odpovedať
@trdielko149 obdiv mas velke srdca a si velmi dobry clovek.... @z.junasova vidis...su aj horsie situacie...a tu je zivi priklad toho ze vzdy musi jedne ustupit ak nechce robit napriek a len to zhorsovat..nemozme byt vsetci zly ....ak nie su tv. rodicia taky aky by si chcela aby boli....tak ty bud taka ( prikladom pre ostatnych _pre svoje buduce deti a pod.)
Odpovedať
@trdielko149 @dracica6663 viete baby, len s niektorými ľuďmi sa fakt nedá.. aj na hlavu sa môžete postaviť a s nimi nehne.. čiže ťažko zuzke radiť čo má urobiť, lebo nevieme ako to v skutočnosti je, čo si myslia jej rodičia, jej priateľ.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 @dracica6663 veď ja sa snažím, len asi s mojim drahým je problém, že on nechápe, že keď sú to moji rodičia, tak ich nemôžem ignorovať, nech spravia čokoľvek. ja som zase detstvo mala dobré, ale ani neviem kedy, asi tak v puberte ale najviac od vysokej školy to bolo hrozné a vyplynulo to z toho, že naši sa tále hádali, nehovorili spolu, potom sa udobrili, potom zase pohnevali a takto sa to vystriedalo toľko krát že by som to už ani nespočítala. Momentálne s znova "nemusia". A viete si predstaviť čo to robí so mnou a s bratom. Aj včera som nepočula iné len od mamy šťažnosti na otca a od otca zas na mamu. Dokonca vraj aj my s bratom máme na našej rodinnej situácii podiel, tak neviem, asi som mala pracovať ako mediátor, to by mi stačili naši ako klienti a uživili by ma do konca života.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi presne si to vystihla, teraz ani nejde o to prečo sa nemusia, ale o to že naši aj drahý sú natoľko tvrdohlaví, že neusútpi ani jeden z nich. Čo by som dala za to, keby aspoň jeden z nich si povedal, že múdrejší ustúpi.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?