Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@oskvarka neviem popozeraj si stranky a hlavne cennik...stalo sa aj mojim kamoskam co isli na stuzkovu kopec penazi ich to stalo a take boli vymachlene a nadavali museli si to spravit doma same....ako ja osbne neverim tomu a ja radcej sa sama namalujem...mam take poukazky na drogeriu tak nemam problem si kupit vsetko co potrebujem...este to musim doma vyskusat ake tiene budem mat....
Odpovedať
@nellygirl akeho fotografa si mala?
Odpovedať
@petkaa28 hej ale dvakrat tolko by si mala lebo aj za skusku ak chces nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nasla som babu co ma svadobne licenie za 30 uz aj s cestou...15 berie za skusku
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 dá moja, dá :-) nájdi si v mojich priateľoch na FB Zdenku Kanovú, ona je veľmi šikovná a myslím že berie 30€ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 prípadne jej napíš, že máš odomňa kontakt a koľko berie, myslím, že to bolo tých 30€ ale za skúšku netuším koľko - v albumoch má aj ukážku prác, čo líčila, tak uvidíš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte kočky, tak manžela dneska konečne pustili domov z nemocnice, tak ho budem mať konečne pri sebe a dúfam, že v domácom ošetrení sa mi zotaví rýchlejšie :) @wera.g Weruška ty sa nám už tento víkend vydávaš, tak nech ti to všetko dobre dopadne moja :) aj počasie nech vám dobré výjde... budem na teba myslieť, rada by som prišla aj osobne ku kostolu zablahoželať, ale mám službu tak mi to nevýjde... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka krásne topánočky, kde si zohnala? :) ozaj čítam že zhánaš vizážistku, najlepšie zo Senca - skúšala si aj Denisu Hvorkovú? ale neviem koľko berie, ale je vraj dobrá... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ja som tiez chcela aby ma kamoska malovala ona to vie pekne a bavi ju to .. ako sa spoliehat ze za tazke prachy skoncim jak opica... hlavne ked ja vobec neviem co mi pristane lebo sa nemalujem.. ale ona mi odporucila z vlastnej skusenosti zase odbornicku lebo ze maju kvalitnejsie tie pripravky ze sa budem menej lesknut a ze mi to vydrzi na tvari do rana tak uz neviem teda...
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g poklad dakujem :)) @lucia3006 neskusala, ma nejaku stranku alebo nieco???
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 viem že je na fb určite, či má aj inú stránku netuším, skús googliť, ale ak chceš, viem, ti na ňu zohnať aj číslo... býva kúsok odo mňa ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nasla som :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petkaa28 už som ti poslala IP s linkou jej webstránky, je tam na ňu aj kontakt... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 supeeeer :) ju ti môžem odporučiť, je to mladá baba a dosť šikovná... :) skús jej zavolať, lebo neviem koľko berie za make up nevesty...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucinka dakujem moc, si zlaticko :-) jooj no to by bolo super, keby si prisla, skoda ze akurat smena vysla :-( ale urcite sa uz potom musime stretnut, uz budem mat viac casu a aj budem lepsi spolocnik-nevolnosti mi uz trosku ustupuju :-) A coze bol tvoj manzel v nemocnici? :-((( drzim moc palce, prajem skore uzdravenie!
Odpovedať
@petkaa28 Ahoj, mna malovali v La Famme v Sc pod Heliosom, za skusku, obocko, cistenie, svadobny makeup a umele trsy mihalnic som platila 23 Eur. Najprv som bola zo skusky trosku vyplasena, no s ucesom to bolo perfektne.
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 jeeej, krasne topanocky, kde si rosim ta take zohnala, aj mne by sa nieco take siklo k popolnocnym satam ;-) inak mate nadherne obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak super, ze uz ho mas domka :) v domacom prostredi bude ztatovanie o 100% rychlejsie, vravim z vlastnej skusenosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fpjj Dominika dakujem, si poklad :)) ze ma hned nenapadlo ti napisat :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 dakujem:) maju ich v auparku na prvom poschodi v maxime (vedla tatrabanky)
Odpovedať
mali by sme si ist objednat uz tortu ale stale neviem aku....a mala som vybrane ale drahy zamietol....tak uz neviem kde mam hladat :-( vy ake budete mat:????????? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babulky :) @dracica6663 draci ja mam nasu tortu v albume :)
Odpovedať
@bybi :-) to je taka smiesna...ale fajn... :-)
Odpovedať
@dracica6663 ja mám tiež obrázok v albume - mala by to byť tá s mašličkami :-)
Odpovedať
@simcab pekne torticky mas v albume pacia sa mi ale neviem ...videla som vela tort a myslim ze svadobna by mala byt asi zo zenichom a nevestou. Mne svokra povedala ze nam da tortu s postavickami ale zase aby boli dve torty podobne ??? vsak nebude nikto vediet ktora je svadobna... mne drahy povedall ze vsak vsetky su svadbne ale to ja tak nemyslim.....to su darovane....a svadbna je len ta nasa!
Odpovedať
@dracica6663 jasné, myslíš hlavnú tortu.. však ale na každú tortu môžeš dať postavičky, nie?? :-N
Odpovedať
@simcab hej ale ako budu viediet hostia ze ktora je hlavna...ked aj svkra nam da s postavickami ? :-|
Odpovedať
@dracica6663 no a to nie je jedno?? :-N prípadne dáš tú od svokry na iné miesto a bude..
Odpovedať
@simcab vsak ano je :-D
Odpovedať
@dracica6663 ja som bola na svadbe cca pred 2 týždňami a všetky torty boli na jednom stole, no podľa farby sme hneď vedeli všetci, ktorá je tá hlavná.. bola totiž ladená do farieb svadby ;-) tak ty si daj urobiť nejakú bielo-modrú a svokra nech dá napr. žltú a je..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?