Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@bybi ďakujem veľmi pekne mojka.. x-) ja mám dnes 25 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ahoooj Martinka, no veru pracovne a bol dosť náročný ... dneska ešte nočná a potom mám 1 deň voľna... ale už som si zvykla na takéto pracovné tempo... len nemáme s manželíkom teraz veľa času na seba a to ma mrzí lebo sa míňame... :( a ty si ako víkendovala?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak supeeer, som rada, že ste sa skvelo zabavili :) vytancovali :) a tvoja rozlúčka bude kedy? asi až tesne pred svadbičkou čoo? a nemáš zač, aj plánuješ dneska oslavovať, či už je oslava za tebou? :)
Odpovedať
@lucia3006 no veru som si nôžky dobre nacvičila na sobotňajšiu svadbičku.. ja opätky nenosím vôbec, no v sobotu sme boli za "dámy", a na svadbu beriem 11cm opätky, tak hádam prežijem.. :-) my budeme mať s drahým spoločnú rozlúčkovú chatu pravdepodobne.. :-) oslava sa nechystá, teda ja žiadnu neplánujem, ale možno bude prekvapko x-) baby, a aký darček som dostala! ráno sa zobudím, idem sa osprchovať a keď otvorím dvere, tam je položená veľká škatuľa.. a tak si ešte v polospánku myslím, že čo to sem zas dodko dal.. ale všimla som si, že je tam lístok a na lístku napísané: "všetko najlepšie, láska :-) " no tak otváram škatuľu a v škatuli bicykel! x-) ja som chcela taký pekný biely so zelenými rúčkami, tak ho dodko zháňal, no povedal, že ho už nikde nemajú.. tak ja že nevadí, že zoženieme iný.. no a on mi ho kúpil x-) ach, úžasný je ten môj chlap.. milujem ho! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to znie super Simi :) A to mas polookruhle, tak krasne oslav :) @lucia3006 Ja som mala super vikendik, v piatok sme boli pozriet kamarata a zaroven ho aj pozvat na svadbu, kedze bol na SK v okolo vianoc dost dlho a potom vela pracoval, tak sme sa nevideli uz dlho :) V sobotu sme trosku doma popratali a vecer sme boli v Londyne, kamarat ma kapelu a mali koncert, tak sme boli tam :) Prvy krat som bola v Londyne autom a som bola prekvapena, ze neni rozdiel medzi dnom a nocou, taka je tam premavka ako cez den stale. Ale mala som zazitok, vracali sme sa mostom hned vedla Big Benu a London Eye a krasne bolo vsetko vysvietene, uz som to sice videla, ale nie z auta, tak som bola ako mala ze som autom v Londyne a vidim Big ben a Westminster vysvieteny :-D A vcera sme boli u kamaratov a grilovali sme, bolo nas asi 15, boli tam aj ine deticky, tak sa Zarka vybehala, my sme super pokecali, bolo krasne teplucko, takze fajny vikendik v spolocnosti super ludi :) A ked sme prisli domov, boli este deti venku, tak Zarka este s nimi zostala, nechcela ist domov, sa vozili na kolobezkach, tak sme ju o 8-mej konecne dostali domov aby som ju mohla okupat a dat spat :-D A dnes sa mi vobec nechcelo do prace... Stale je vonku krasne slnecno, ze skoda takeho dna v praci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to je ozaj krasny darcek Simi x-)
Odpovedať
@bybi veru je, veľmi som šťastná.. a že ho ešte takto utajil predo mnou! super to bolo x-)
Odpovedať
@bybi no tak vy ste mali fakt úžasný víkend! :-) aj tu by už mohlo byť teplejšie, čo by sme doma urobili gril párty x-) a zarka si dosť dobre predĺžila párty :-) zlatá je veľmi.. som si pozerala video ako skáče na posteli opička malá x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeeeej tak to je krásneeee... máš supeeeer muža :) tak ste sa poriadne vytancovali, zabavili, to je dobré, treba sa aj odreagovať... takže si si zvykla na vysoké opätky? ... jaaaj to by som si chcela aj ja, ale stále sa mi to akosi nedarí...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeeeej tak ste mali krásny víkend :) supeeeer, ja by som sa tiež dakedy chceli ísť kuknúť do Londýna ale najviac asi na Aljašku ... to je môj sen, len neviem kedy si ho splním... teraz snívam o svadobnej ceste na Liptov alebo konkrétne do Zuberca, tak uvidíme či sa nám v máji podarí konečne vypadnúť s manželom, lebo stále akosi nemáme času kvôli práci... :( ani mne sa nechce dneska do práce po dvoch ťažkých službách...
Odpovedať
@lucia3006 veru je úžasný pán čakateľ :-D no vieš čo, luci, ja som sa strašne divila, že tancujem v nich.. a to sú nejaké 7cm opätky =-) uvidím, čo nôžky povedia v sobotu.. ale beriem balerínky do auta..
Odpovedať
@simcab Aj ja ti prajem vsetko len to najlepsie aby si mala cely zivot stastie a aby Vam to manzelstvo vydrzalo az do smrti a mali kopec deticiek, ktore Vam budu robit vela radosti :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dracica6663 ďakujem ti, mojka, veľmi krásne! bodaj by si mala pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasnééé treba sa poistiť keby náhodou :)
Odpovedať
@simcab treba len tomu verit ;-) a nemas za co
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeej simi, aj ja ti prajem všeeetko najlepšie k narodeninkám
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dokelu, no nič, ten panáčik mal akože zdvíhať tú tortičku nad hlavu, skúsim niečo iné....
Odpovedať
@z.junasova jeeeej, zuzka, si strašne zlatá :-) :-) veľmi krásne ti ďakujem!!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab krasne narodeninky ti prajem aby sa ti vsetko vsetunko co si prajes splnilo x-) my mame za seboz "plodny vikend" kupili sme oblek,dneska som obvolala kadernicky takze 21.4.mam skusku ucesu aj make-upu,volala som dalsej kadernicke priamo na mieste svadby aby robila 3 spolocenske ucesy,prisiel mi postou zavoj-sklamanie :-/ ale nebudem predbiehat mozno ked budem mat saty oblecene bude dobry ten zavoj uvidime ... len ked som ho prirovnala k satam tak ee .. a ked nie budem bez zavoja aj bez bolerka nakolko to som nezohnala a uz ani nezhanam len co by som sa rozculovala ked by som ho nezohnala 8-( dnes to mame rovno za 2 mesiace :-) :-)
Odpovedať
@trdielko149 ďakujem ti veľmi pekne, livi :-) no super, že vám to ide takto pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab keby to tak stale islo pekne :-) este sme aj krstny list vybavili vcera to som aj zabudla moj ..samozrejme ze nas dekanko 83 rocny nezabudol a neodpustil si ustipacnu poznamku ale za tych 19 rokov co som tam zila som si zvykla a vytvorila imunitu ale drahy bol trosku "nasrdeny" ze to co je za pristup ale tak je to ok ... :-D pozerala som fotku v ktorej je odfotena nevesta ktora ten zavoj predavala a bol tiez inej farby ako jej saty ale nejak to nekricalo tak sa modlim nech to nekrici ani na mne :-D a ked tak farar bude musiet "prehltnut" ze mam nezakryte plecia :-p este musim kupit krepovy papier na branu domu na ozdobu alebo to spravim z organzy??a nejake kvietky biele umele ruzicky a tak do toho ... baloniky uz mam :-) :-) musela som ich sakramentsky dobre ukryt pred mojou Emmuškou lebo by hned bolo po nich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi všetko najlepšie želám :-) krásne prekvapko si mala, nech ťa manžel potom takto prekvapuje aj o 50 rokov ;-) síce bicykel už vtedy asi nebudeš chcieť, ale niečo sa isto nájde ;-)
Odpovedať
@angieska ďakujem veľmi kráááásne :-) x-) no tak také motorové vozidlo by nebolo zlé na nejakú tridsiatku - tridsaťpäťku dostať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab úúúúplne nenáročná manželka budeš ;-)
Odpovedať
@angieska dúfajme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, este mam tak 15 min :D
Odpovedať
@bybi tu som tu som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab kedy sa ides bicyklovat? :-D super mas supermuzicka, ja zboznujem prekvapka x-)
Odpovedať
@bybi no dnes ideme na náučenstvo na faru, no večer ho zložíme a pôjdem dať okružnú jazdu :-) chcela som ísť zajtra do práce na ňom, no má pršať.. :-( ale tak však on počká.. ešte si kúpim taký košík dopredu.. sice sa naň nebude hodiť, ale tak do roboty si ho len budem dávať :-) no veru je úžasný môj drahúš.. pred 3 rokmi som na meniny zas dostala lístky na jamesa blunta :-) v sobotu sme boli niekde hýriť, tak sme spali u našich a ráno keď sme sa zobudili, tak on vytasil na mňa lístky.. a o 2 hodiny sme už boli na ceste.. vtedy som tiež išla z kože vyskočiť :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Aj ja mam rada Jamesa Blunta :) teda ten prvy album mam a teraz uz moc neviem co je s nim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?