Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s cyklamenove ti mozem pozicat aj ja ak chces a jablckovo zelene nebude az taky problem. Take maju skor. Ja som mala tiez problem zohnat, tak som ich nakoniec objednala z USA.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s a organzove masle sa nepacia ani mne. Nevyzera to tak elegantne ako saten:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka Dakujem este cakam na odpoved z jednej firmy, ale ak mi do tyzdna neodpisu tak ich pojdem vlastnorucne do zvolena uskrtit a potom ti dam vediet. Dakujem moc si zlata
Odpovedať
Profilova fotka
Babule tak uz sedim u doktora v cakarni :) Dufam ze mi da antibiotika a nepovie mi ze mam vela pit a brat ibuprofen..
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak nech tá návšteva u lekára dopadne len čo najlepšie... :) a rýchle uzdravenie prajem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak sa nam rychlo uzdrav
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to držím palce, nech ti to rýchlo prejde a po víkende už budeš fit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 @michala.s @angieska dakujem kocky, dostala som antibiotika, uz som aj doma :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak šup do postele a liečiť sa, nech si čím skôr fit :)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja som úúúúúúplne nadšenááááááááááááááááááááááááááááá :-))) skúška dopadla viac než dobre, úúúúplne úúúúžasne mi vlásky spravila - nie je to také isté ako to čo som chcela, ale čo je na tom najlepšie - JE TO OMNOHO LEPŠIE :-) ževraj vyzerám ako afrodita, ako nejaká grécka bohyňa a poviem vám, že keď som sa videla, zamilovala som sa :-D :-D :-D a budú aj živé kvietky (také isté ako sú na účese v mojom albume, ktorý som chcela) a aj závoj tam vyzerá skvelo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jooj moja, prajem skoré uzdravenie :-) pekne šup pod paplónik a čajíky aby si bola čím skôr fit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som pridala naše obrúčky do albumu :-) ja sa taaaaak teším, sú krásne, ešte krajšie, ako som si predstavovala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@angieska sú krásnučkééé :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ďakujem, už sa neviem dočkať, kedy ich budeme nosiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to verím, ja som si sem tam pred svadbou skúšala svoju obrúčku... teraz ju nosím stále, teda doma nie, aby som si ju pri upratovaní nepoškodila... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no snúbenec už uvažuje, že si ich vezme k sebe domov, aby som každú chvíľu nevyťahovala a neskúšala tú svoju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska chichi :) musíš povedať, že si ich skúšať, či sú ti stále dobre, ja som sa na to vyhovárala... ale aj pravdu som povedala, že už sa neviem dočkať až ju budem nosiť ... :) a teraz ju nosím rada a s hrdosťou ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hej musím sa nejak vyhovoriť, nedám mu ich predsa tak ďaleko :-D náhodou ich potom zabudneme a nebudeme si mať čo navliecť v kostole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska presne tak, takéto veci musí mať žena pod palcom chichi :) ako sa chystáš víkendovať?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hm...keďže som až do Veľkej noci sama, tak bude víkend taký pomalší, skôr s rodinou a na skype :-) zajtra pozriem nejaké návrhy na svadobné oznámenia, lebo bratranec si ide vyberať a inak....opravím písomky a budem leňošiť a pre istotu veľmi nevychádzať z domu, hlásia nám tu divoklý vietor :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jaaaj tak taká domáca pohodička :) ja budem mať zase celý víkend pracovný... ale tak dúfam, že budú kľudné služby... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak snáď hej, u vás nehlásia nejaké vetrisko extrémne, tak snáď nebudete mať veľa výjazdov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dneska toho bolo vraj dosť, do nášho kraja patrí aj časť Karpát a tam to bolo trošku silnejšie... aj v meste vraj bolo dosť výjazdov... tak uvidíme...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hm, tak snáď sa to ukľudní do zajtra... ty robíš 8hodinovky alebo 12 hodinovky alebo ako to máte?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ja robím 12hodinovky a manžel robí 24hodinovky... ale mne tieto smeny vyhovujú viacej ako chodiť každý deň na 7,5hodinovky...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 uuuf, ale musí to byť dobrý zaberák...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska práveže v pohode, ani mi to nepríde že je to 12hodín... :) mám mooc rada svoju prácu aj keď v budúcnosti by som si možno rada otvorila popri tejto práci aj advokátsku kanceláriu... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 je super, keď ťa práca baví :-) takže advokátka? to budeš potom dosť vyťažená, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no to by som chcela až potom keď nám dieťatko vyrastie ... takže dosť veľký časový horizont ... tak 10 až 15rokov... :) teraz sa nechcem tak preťažovať, plánujeme s manželom potomko, tak sa chcem naplno venovať svojej rodinke... :) no chcem si zarobiť peniažky, aby som si raz mohla splniť svoj veľký sen... a to ísť pozrieť na Aljašku na najväčšie preteky psích záprahov... a možno si taký záprah aj zaobstarať... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jeeeeeej, tak to máš krásne ciele do budúcnosti :-) pekne pomaličky sa každý sen splní, len treba byť trpezlivý :-) a jasné, teraz sa treba zamerať na rodinku, kariéra a peniaze počkajú, deti nie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?