Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Aj moja svagrina je tehotna a termin ma v juli.Ja mam svadbu v septembri. Ked sa vydvala sestra bola tiez tehotna a mala termin v juli a sestra mala svadbu v maji.Teraz uz budu mat druhe babo.Tak dufam ze vsetko bude dobre a nic sa nepokazi....
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 výzdoba bude bielo-červená... počas jari mali renovovať sálu našu, tak som zvedavá, ako to tam bude vyzerať, niekedy v júni tam skočím, že sa dohodneme aj na menu a podrobnostiach
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jeeee, to je pekné :-) keby som mala žltú výzdobu-ako som pôvodne aj uvažovala, okamžite realizujem :-) červené si tam neviem predstaviť, teda viem, ale jahody zbožňujem a tie by sa do nádoby nedostali ani, skončili by u mňa v brušku :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no tak potom som veľmi zvedavá na fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte kočky, tak už máme profi fotky, už som ich sem pridala.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jooooj moja, tak to sa načakáš ešte, do augusta ešte veeeeľa času uplynie a potom chceme hneď na svadobnú cestu ísť, po nej začať prerábať byt, mením robotu....takže fotky asi až dakedy v septembri budú tu, alebo koncom augusta možno :-) inak kráááásne máš fotky, nádherná nevesta z teba bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 krasne fotocky mate, blahozelam:)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ďakujeeem :) nevadí, ja si počkám, budem sa tešiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka ďakujeeem veľmi pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak jedine červený grapfruit alebo červené pomaranče :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 aj ja sa už teším, keď budem fotky riešiť :-) ale zase aj toto je krásne obdobie.... asi každé ma svoje čaro ;-) hm..... noooo, tak červené ovocie je najčervenejšie jahody a čerešne, ale oboje sú v auguste problém už :-| ale nápad je to fajný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :) Mne tak strasne uz druhy den boli hrdlo a nic mi nepomaha, ani tabletky od bolesti... Ked to takto pojde dalej, budem musiet zajst dnes alebo zajtra k doktorovi :( Tak stale dufam, ze t prejde same :( A to mame este tolko planov na vikend, tak ho nechcem stravit v posteli :-( @lucia3006 Lucka krasne mate fotecky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bybi hm....skúsila si alpový obklad na hrdlo? mne to väšinou pomôže
Odpovedať
@bybi dobré ránko.. mojka, ak máš nejaký zápal, tak tabletky od bolesti nepomôžu.. iba antibiotiká.. tak bež čo najskôr k lekárovi!
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to som neskusila, ani som o tom nepocula este... ale skusim urcite... @simcab Simi no tu ti tiez vascinou daju ibuprofen alebo paracetamol, tak chcem pockat 2-3 dni a ked to neprejde, potom ist doktorovi. Ale ked to neprejde, pojdem asi zajtra rano :) A ake mate plany na vikend babulky?
Odpovedať
@bybi my máme zajtra rozlúčku so slobodou :-) teda kamoška má, už sa teším x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no ja som to naučila aj môjho drahého a tiež mu to zaberá :-) a potom cmúľať strepsils a podobné blbosti, plus kloktať slanou vodou alebo stopanginom :-) bolesti hrdla mám zmaknuté :-D keď toto všetko nezaberie, tak už len lekár a antibiotiká.... ja dnes čakám na sms, mali by nám prísť obrúčky, v sobotu sa chystám k bratrancovi, mal by mať vzorkovník svadobných oznámení a síce my chceme úplne iné, aspoň pozriem, či náááhodou sa mi niečo veľmi nezapáči - hlavne nejaký text....
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a svoju rozlúčku kedy plánuješ? ja asi ani nebudem mať žiadnu.....
Odpovedať
@angieska no my keďže nebudeme mať normálnu svadbu so zábavou a s kamarátmi, spravíme im "rozlúčkovú" chatu týždeň alebo asi dva pred svadbou.. budeme to mať spolu s drahým a celou partiou.. :-) bude sa guľáš variť, grilovať.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab my máme 2 svadby teraz v rodine v priebehu 2 mesiacov a uvažujeme, že spolu by sme aspoň grilovačku u bratranca na záhrade urobili, takú kvázi rozlúčku so slobodou aj rodinou, keďže obaja sa sťahujeme preč (ja úplne na opačný koniec republiky, on trošku bližšie), ale či to vyjde netuším, pretože zladiť, aby v levoči bol naraz aj môj snúbenec aj jeho snúbenica je doooosť ťažké....
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi Ďakujeeeeeem Ti moja :) tak sa nám rýchlo vylieč... a skúšala si kloktať slanú vodu? a ako ťa bolí hrdlo, nevieš prehltať alebo? ak Ti to neprechádza radšej choď k lekárovi, môže to byť aj meningitída...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska hej ma to napadlo, lebo aj kamoška mala v lete svadbu pod stanom a mali tam toto vo výzdobe a vyzeralo to úžasne... :) ale ty budeš mať krásnučkú výzdobu určite... :) no fotenie je supeer, ja som sa z neho vyžívala, bolo to také uvoľnujúce pred obradom... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka ďakujeeeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko kočky, ďakujeeem Vám :) tak s fotečkami som aj ja s manželom maximálne spokojná :) presne takto sme si ich predstavovali... :) ako sa dneska máte? vonku nám ale riadne fúka, takže z korčulovania dneska nič nebude :( ako pokračujete s prípravami? weruške sa to už riadne blíži... :)
Odpovedať
@lucia3006 ahoj luci.. nemáš ešte žiadne info pre mňa??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahooj moja, práve som ti poslala správičku :)
Odpovedať
@lucia3006 joj, zlatá si.. ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 my tiež plánujeme fotenie pred obradom, preto chcem obrad neskôr, uvidím, ako to časovo zladíme :-) celkovo svadba bude zaujímavá, lebo vyzerá, že v tom čase bude u nás v meste "Magická Levoča" - stánky, vystúpenia, kopec ľudí.... a chcela by som aj nejaké fotky na námestí, tak uvidím, čo z toho :-D
Odpovedať
@angieska tak to budeš hlavná atrakcia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab njn, toho sa začínam obávať :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?