Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka jeeeej, tak toto isto vyskúšam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka no tak to som este nepocula, ale znie to zaujimavo, skusim, len musim mletu skoricu teraz niekde kupit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja som uz kupila 3 balicky:D Mali po 1,5 Kc v akcii.
Odpovedať
no veru to vyskúšam aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
budeme všetky škoricovo voňať v najbližšom čase :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tu je par info o tom: http://www.llb.cz/eshop/lazenske-proc... inac ak nemate krem, tak je vraj mozne pouzit aj plnotucny jogurt biely.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka no super, urcite vyskusam... A vidis nejake vysledky??? A kolko sa potom nemozes kupat?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi skusala som to zatial iba dva krat ale trosku vysledky vidim. Samozrejme zo sameho zabalu nikto neschudne, treba k tomu aj pitny rezim, zdravu stravu a sport... ale pomaha to. Srchovat by sa nemalo hned po tom kvoli tomu, ze aj ked uz nemate na sebe tu foliu tak to este posobi, mozno nejake 2 hodinky by bolo idealne. Proste kym je to este cervene. Len davajte pozor ak ste alergicky, aby sa vam z toho nenarobili vyrazky.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka Super, vyskusam :) No pitny rezim ja mam dobry, na to si davam pozor a aj na jedlo a cvicim obcas, tak ak mi to pomoze este trosku stratit cm, tak super :) A inak ti prajem vsetko najlepsie k narodeninam x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dakujem. A este poradim, vyborny typ cvicenia na spevnenie postavy je kalanetika. Nieje to az tak narocne a je to fakt super:) Musim uz fakt zacat makat aby som do svadby pekne spevnila postavu a zhodila aspon 3-4 kg
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka aj ja chcem este tak 3-4 kg zhodit :) Ja mam doma zumbu, Davinu DVD, wii fit aj crosstrainer (neviem ako sa to po slovensky vola) a tak to vsetko kombinuje dokopy, podla nalady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja zase kombinujem ten orbitrek, kalanetiku, korcule a este chcem chodit do fitka a na plavanie. Je toho vela, len casu je moc maaalo. Hlavne teraz, ked o 3 mesiace mam statnice a este nemam nai polku bakalarky hotovu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kacennnka co je orbitrek??? Idem vygooglit :) Ja uz aj keby som neschudla, tak sa nic nedeje, hlavne aby som nepribrala :) Ale tak pre seba by som este tie 3 - 4kg chcela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka tak ten orbitrek je ten crasstrainer co som pisala ze neviem ako sa vola po slovensky :D tak uz viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no, ono sa to vola sprvne magneticky eliptical ale je to v podstate to iste ako orbitrek. Hlavne, ze sa na tom da namakat. Tak ja tiez v podstate az tak nepotrebujem schudnut, mam nejakych 50 kg, ale hlavne spevnit zadok a stehna. Vela k tomu netreba, keby som sa furt nenapchavala sladkym, kludne aj o 10 vecer zjem kolac tak by to bolo ovela lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @kacennnka vy dve ste kočky, chudnúť vám netreba ;-) ja som po hormonálnej liečbe, ktorá ešte neskončila úplne, nikdy som nebola štíhlučká, ale ani tučná, len teraz sa na mňa nalepilo pár kíl, takže budem trošku musieť makať :-) ale aj keď nezhodím, hlavne zdravá byť a môcť na bábätku pracovať ako byť ako modelka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ja som bola "ako modelka" pred tehotenstvom, som mala 46 kg :) Ale velmi vela som pribrala a strasne dlho sa to na mne drzalo, az za posledneho pol roka sa mi podarilo to skoro vsetko zhodit... Je mi jasne ze 46 kg mat uz nebudem, ale aspon tych 48 by som sa veeelmi tesila. Ale ja som aj nizucka, tu upozornujem dopredu, ze ja som taka mini :)
Odpovedať
@bybi koľko meriaš??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi 158cm :) a ty?
Odpovedať
@bybi ja 160 a vôbec nie som nejaká mini :-D :-D a katka má tiež nejako tak..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no tak moj ma 186cm, tak pri nom som ozaj mini :-D To bude asi tym ze mam pocit ze som mini, ze som najmensia v rodine, mam 2 mladsie sestry a obe su vyssie :) A aj na telesnej som vzdy bola na konci :-D
Odpovedať
@bybi ale jasnééé, však aj ja som vždy bola z tých najmenších :-) a môj drahý má 180, tak sme nejak tak podobne ako vy..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja som to napisala ze som mini hlavne preto, ze je rozdiel ci vazim 48kg (teda chcela by som) pri mojej vyske a ine keby som mala 170cm napriklad :D
Odpovedať
@bybi ach, ja som mala 48kg hádam na základnej :-N ja by som chcela zhodiť aspoň na 55kg, čo je u mňa taká optimálna váha, kedy sa cítim v pohode..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a kolko ti do tych 55 chyba??? To je hlavne, ze sa citis v pohode :)
Odpovedať
@bybi tak mne treba tie 4kg zhodiť.. nie je to nejak veľa, ale ja som leňochod.. aspoň, že som sa už prinútila ísť pešo do práce.. a keďže svieti slniečko, tak pôjdem aj z práce..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab No aj mne tie 4 este, ale dako sa to zastavilo a nie a nie to ist dole :) Ale kg ma ani tak netrapia, hlavne nech cm zliezaju :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak ja som si v piatok konecne vybrala satky, uz som aj podpisala zmluvu so salonom, ale hocikedy si saty mozem zmenit, ale velmi by som nechcela, pokial to nebude nutne, milerada by som vam ich aj ukazala, ale moj mily tu chodieva sem tam pozriet a aj do mojho albumu, tak nechcem aby ma v nich videl, lebo som poverciva ;-) a vy ako uz tiez mate saticky ;-)
Odpovedať
@barborabilinova ahoj barborka.. však na 10 minút ich sem môžeš hodiť.. my sme zvedavéééééé
Odpovedať
@bybi no však toto.. tie cm.. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?