Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak aky bol/je vikend? My sme sa mali fajne, vcera cestou ku mne domov sme si zasli na moravu a urobili si maly vyletik do Lednice, kde je krasny zamocek a park a dnes sme mali na navsteve moju malu (2-rocnu) sesternicku, tak nam tu robila zabavu. Este trosku pobudneme s nasimi a hor sa spat do BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ďakujem :-) bol krásny, ale už zase návrat do reality, už cestuje do Blavy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahoooj, nesmúť... veď bude ďalší - už o 5dní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 njn...ale spoločný až pred Veľkou nocou :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jaaaaj :( ale uvidíš ubehne aj to... ten čas strašne rýchlo letí... však zachvíľu je Veľká noc... a to boli iba nedávno Vianoce... a ako pokračujú prípravy na svadbičku?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nooooo, momentálne sú prípravy také lenivé :-) ja pomaličky vyrábam pierka, polovička budúci týždeň má obvolať vinárov a zohnať víno, v sobotu by mali byť obrúčky konečne hotové... musíme nejak poriešiť ešte náuky, ale to až po Veľkej noci a oznamko....chceme sa ísť niekde pofotiť-asi na Štrbské pleso a potom výber zo všetkých spoločných a kamarátka nám urobí návrh, ktorý potom dám sesternici a tá nám nejak v tlačiarni vybaví tlač :-) no a mne treba popolnočky, drahému všetko na oblečenie :-D ale toto kedy vyriešime, fakt netuším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska a tak ešte máte stále dosť času aby ste všetko postíhali :) všetko stihnete, neboj... to je prirodzené, že máš stále pocit, že nestíhate a tak... jeeeej to budú krásne fotky na Štrbskom plese... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no dúfam, že máš pravdu ;-) nejaké fotky zo Štrbského mám aj na FB :-) ale to sme sa sami fotili, takže nič extra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska pozriem :) určite áno, aj ja som mala také obavy a všetko vyšlo presne podľa predstáv, nič nechýbalo, na nič sa nezabudlo... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 oki, o 4,5 mesiaca poviem, či si mala pravdu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska oki :) ale všetko dobre dopadne :) ja to viem :)
Odpovedať
=-) =-) =-) :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab simi, čo sa deje?
Odpovedať
@angieska no práveže sa tu nič nedeje celý deň, tak som prekvapená..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab njn, ticho je tu riadne....ja som doteraz makala, teraz máme o druhej poradu, takže chvíľka voľna dovtedy :-) ako si na tom so šatkami, už spokojnejšia? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no, dneska je tu teda riadne ticho. Ako sa mate? Ja mam za chvilku vnutrosemestralku, takze sa tesim... a v stredu dalsiu. Clovek popri tej skole a praci nema na nic cas:(
Odpovedať
@angieska ale už áno (a dúfam, že už natrvalo) :-) bola doma cez víkend drahého sestra a bola nadšená, tak som spokojnejšia..
Odpovedať
@kacennnka ahoj kati.. ja sa dnes poflakujem, lebo mám málo zákazníkov.. ale inak sa mám fajn, dnes ideme na ďalšiu náuku :-) čiže už budeme mať 3 za sebou..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no vidíš, super :-) už neuvažuj, sú krásne a basta :-D
Odpovedať
@angieska ale sú.. a už som odrapila tie kvietky, čo sú na fotkách vpredu také dva, tak hneď sú krajšie :-D a bude mi ich treba skrátiť a nechcem z nich strihať, dám si porobiť ešte viac tých "bubliniek".. a hádam budú ok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :) Ozaj je tu dneska ticho :) Ja mam prestavku, tlacim hrozno teraz a chcem ist uz domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe, nakoniec budeš mať úúúplne iné šatky, ale jednoznačne budú super :-) ja budem mať len jednoduché, ale chvíľku som uvažovala aj nad takými so zložitou sukňou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dobrú chuť, ja som akurát pomaranč a banán dojedla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja sa zase napchavak keksami aj ked som uz so sebou chcela zacat nieco robit:( :D
Odpovedať
@bybi aaaaaaaaach, ja som si zabudla hrozno vziať :-( som mala doma prichystané a úplne som naň zabudla :-(
Odpovedať
@kacennnka kati, ja som dnes išla konečne do práce pešo, tak veľký pokrok.. :-) a ak nebude pršať, tak pôjdem aj z práce.. dá to veru zabrať tých 20min. rýchlej chôdze do kopca.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no to teda verim, ked som bola este na gympli tak som zvykla chodit peso hore ku starkej, bolo to fajn. Teraz mam moc malo pohybu. Ale kupila som si pernamentku do fitka aj ked budem musiet asi chodit sama:( A posledne dva dni som sa donutila cvicit po polhodinke na orbitreku. Vcera som si robila skoricovy zabal, odporucam, riadne to prekrvi problemove partie a ma to spalovat tuk - dokonca po 2 razoch vidim vysledok (snad si to len nenamyslam)
Odpovedať
@kacennnka áno?? napíš postup! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka to co je ten skoricovy zabal???
Odpovedať
Profilova fotka
no, mozes pouzit akykolvek telovy krem, najlepsie neparfumovany ale je to v podstate jedno. Do nejakeho kelinka si ho odlejes, pridas par kvapiek olivoveho oleja a mletu skoricu tak ze z toho vznikne husty hnedy krem. To si rozmasirujes po problemovych partiach - boky, stehna,brucho, zadok atd... a obalis si ich do potravinarskej folie (znie to vtipne ale je to kvoli tepelnej izolacii a urcitemu tlaku) takto si lahnes a prelozis cez seba este deku alebo perinu a oddychujes 20-30 minut. Potom to zo seba das dole, co sa nevpilo tak utries (nesmie sa kupat este nejaky cas). Dolezite je este dodriazavat pitny rezim, pred a po zabale vela pit. Pocas toho zabalu ta to bude trosku palit a budes citit prijemne teplo. A ked to das zo seba dole budes to mat nejaky cas cervene a horuce- prekrvene, tak zistis ze to funguje. Ked sme boli na tom wellnes pobyte tak mi to pani v salone odporucila a citala som o tom aj na nete. Je to lepsie ako vsetky yie gely proti celulitide a na chudnutie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?