Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab simi zase si smutna? Neblbni, krasne saty mas. Som porovnavala tvoju fotku bez a so spodnickou a zlepsenie o 500% so spodnickou. A este ked ich das vycistit a vyzehlit, uvidis, zase to bude ine!! ;-) A aky korzet si chces kupit? Ja mam odskusane take tie stahovacie nohavicky - od podprsenky az po stehna, teda funguje to -aspon pocitovo, ale horuco je v tom a tiez som mala pri tancovani pocit, ze sa mi to smyka dole. Ak sa so satami nevies zmierit, nemohla by si ich skusit predat? Viem si predstavit, ake to je - aj ked sa kazdemu saty pacia, ked z nich raz nevesta nema ten spravny pocit, asi sa nebude citit, ako by chcela.... Skus sa este raz poriadne zasnurovat a pofotit v satach, ale s usmevom a modelkovskou pozou - mozno si ich nakoniec zamilujes... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to netuším ani ja ako dlho to trvá, spýtam sa sesternici, ale zase všade to môže byť inak :) a kde v TT budete mať hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 jasné, vidíš to je dobrý nápad, ja som mala napríklad závoj iba pri fotení, aj to nie stále a potom na obrade a potom až na odčepčení... tiež by mi asi zavadzal pri tancovaní... a ak sa s ním necítiš dobre, tak si ho nedávaj, ty sa musíš predovšetkým cítiť fajn... :)
Odpovedať
poztite si strankuuuuuuuuuuuuuuuuuuu www.bonprinx.sk super ceny a vecicky rozne....ja si tam objednam popolnocne saticky jupiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 majú tam krásne šatičky a za supeer ceny, ja som si tam tiež jedny vyhliadla, keď pôjdeme na svadbu kamoške...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab - simiii mojaaa, zase sa so satkami nekamaratis? :-( mojka, to ma mrzi, ze sa v nich necitis dobre...a keby si si ich dala do cistiarne a ze podla toho uvidis? Vies, ze podla mna si v satkach uplne nadherna, prenadherna.. Podla mna nevadi, ze nie su uplne rovnake, su krasne aj tak..nechcem ta ovplyvnovat, ty najlepsie vies, ako sa v nich citis a ako sa sama sebe pacis, ale ja si myslim, ze ked sa vycistia a vyzelhlia, hned budes opat stastna a zamilovana do nich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaj a baby vtip dnesneho dna - aby toho nebolo malo a ja som nemala co vsetko zhanat, riesit a platit pred svadbou, tak mam dalsiu novinku :-D nezapnem uz ani popolnocky, paraaaaaaada, tesim moc, sak mam kedy a kam ist zhanat ine... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g :-D noooo, máš ešte kooopec času, tak aký problém :-D drobec sa rozhodol, že chce pre maminu čo najviac šiat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g moja to fakt? skús popozerať na bonprix alebo neckermann... tam majú peknúčké a také voľnejšie aj na brušku... tak vidím, že drobec sa má dobre, keď tak pekne rastie... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no jasneeee, ved 37 dni to je casu a casuuuuuu..... Co ja tu vlastne stresujem :-D :-D nase mimi bude asi baba a uz teraz je drahsie ju obliekat nez zivit, tak sa mame na co tesit ked pride do puberty :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hej hej mojka, dnes som si ich skusala a mamina ma nemohla ani zapnut.. :-( nakoniec ma sice zapla, ale nevydrzala som v nich ani 5 minut, strasne zle som sa v nich citila :-/ ja sa moooooc tesim, ze mimi rastie a ze sa gulatim v brusku, ale kurnik 2 saty kupovat 2x?ach joooo :-) s bonprixom nemam dobre skusenosti, objednavam casto a vzdy mi polovica vobec nepride..v januari som si objednala letne saticky a asi 2 tyzdne dozadu sa mi uracili dat vediet, ze nie su ani nebudu (hlavne, ze ich trtli zase do katalogu)..a nestalo sa to 1x.. Teda sa na nich spoliehat nemozem a ani ma tam ako popolnocky nic neoslovilo :-) ale zajtra ideme mrk do eurovei, tak snad cosi bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g vyskúšaj aj na Obchodnej, tam je kopec obchodíkov, aj jeden je tam krásny tam majú obrovský výber aj takých tých antických, kde máš voľné na brušku :) a tie vyzerajú krásne... a nemusíš sa báť, aj keby ti bruško ešte viacej narástlo... :) ja som si ešte cez bonprix neobjednávala, tak nemám skúsenosti, ale dobre že vravíš, tak si radšej pôjdem pokukať aj ja osobne po obchodoch... a ako sa cítiš? ... už máš svadbičku predo dverami... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kočky prosím vás treba nejaké povolenie od našich úradov ak chce mať Slovenka sobáš v Anglicku? neviete mi poradiť? kamoška bude mať svadbičku v UK a je zo SR... díky... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hej hej aj na obchodnu sa chystam :-) presne take nejake ako vravis zhanam, idealne biele, alebo jemnucko ruzove by som chcela :-) jaaaj a ako takto pred svadbickou, ze ako? Hehe no hekticky, zacinam si uvedomovat, ze to je zachvilololocku tu a nestiiiham :-D ale super super, moc sa tesim, ze drahy bude moj manzel, ze budeme rodinka :-) moooc tesiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g neboooj moja, určite všetko postíhate :) potom si užiješ krásny dník a potom už budeš mať kľud od príprav... aj keď mne je sem tam aj smutno že je už potom, aj po tých prípravách ale zase ten božský kľud je tiež fajn... potom sa budeš už pripravovať na drobčeka... :) tam také šatičky určite zoženieš, bola som tam nedávno... mali tam také a všelijaké farby... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 luci a cenovo tam vychadzali ako?
Odpovedať
@wera.g ach, weuška moja, ďakujem ti veľmi pekne za povzbudenie.. aj vám ostatným všetkým ďakujem, že ma utešujete.. som vám za to nesmierne vďačná, dievčatá!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s asi záleží od toho či krátke alebo dlhé ... ale cenovo tak od 60euro aj do 300 alebo vyššie, ale mávajú tam aj nejaké výpredaje alebo zľavy... ale výber naozaj obrovský - veľmi krásne šatičky tam majú... mňa odtiaľ manžel nevedel dostať... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jeeej,ty cakas babatko? To je super. Moc blahozelam :-) tak aj maly drobcek sa s vami bude zabavat na svadbicke. Nic sa ty neboj o saty, uz som zazila aj nevesticku,ktora sa po polnoci obliekla do tehotenskych nohavic a bluzky,lebo sa v tom citila lepsie. Dolezite je aby ste mali s miminkom pohodlie :-) ale verim,ze do svadby nieco najdes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jeeeeej Lucinka aké to je krásne, keď píšeš manžel :-) čochvíľa aj ja budem mať môjho milovaného za manžela, už sa neviem dočkať :-) Myslíš ten obchodík úplne dole, na konci obchodnej, na tej strane ako je MC? veeeeľa šatičiek nádherných tam majú - ak je to ten, tak odtiaľ ani ja nikdy neviem odísť len tak... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky,ako sa dnes mate? Ja som dnes v praci sama...tak je tu take nezvycajne ticho,inak sa vacsinu casu s kolegynkami stale na niecom rehoceme :-D ale uz sa tesim,ze je piatok a vikend pred nami,snad bude svietit slniecko a moj chlap bude mat konecne na mna viac casu,kedze do vcera mal najvacsi naval prace :-) a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Prajem prijemne ranko :-) ja doma na PN-kde vonku pod mrakom,,,vcera bolo velmi teplo....aj dnes a vikend ma byt 20 aj slniecko,.. a ja musim doma sediet :-( ale zase aspon mam cas na spisanie zoznamu, ze co este chyba... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 hej hej, čakáme bábätko :-) ďakujem ti moc moc :-) nooo, možno to nakoniec aj tak dopadne, že skončím v legínach a košeli :-D ale tak verím, že niečo sa mi podarí nájsť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin joj tak to mi je luto,dufam,ze nejde o nic vazne :-) ja som si za posledny rok "uzila" PN-ky az az takze viem aky to je pocit kukat von oknom a chciet ist von :-( ale tak stale lepsie byt na pn doma ako v nemocnici. Doma sa clovek aspon zabavi ;-) tak dufam,ze sa rychlo vyliecis nech mozes vybehnut na jarne slniecko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no ved hlavne aby vam bolo dobre :-) a po polnoci bude vacsina hosti aj tak trosku spolocensky unavena,ze im to bude jedno :-D hlavne aby ste sa dobre zabavili. Ozaj a kde budete mat svadbicku? To uz mate za chvilku,tak sa budem tesit na nejake fotecky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g @lucia3006 baby caute :) ten obchod je naaadherny :) ale pre nas zirafy tam toho moc nemaju :/ a maju teraz akciu, ze jedny kupis a druhe mas zdarma :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :) posledny den volna na dlhu dobu, tak si uzivam :) v pondelok rano mi ide vlacik motoracik :) do prahy, tak som zvedava, ako bude moje zaucanie prebiehat :) co mate nove?? my sme vycihli mineralky za 0,29 €, tak mame doma sklad :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Dakujem, no zapal nosnych dutin,,,dnes idem na kontrolu... najhorsie je ze aj syncek sa musi pozerat von len z okna, lebo priatel chodi neskor domov.. ale zajtra ho dedo vezme na bicykel :-) ale aspon ze v skolke sa zabavi..
Odpovedať
@wera.g moja mama od nich kupovala cez net spolocenske saty a otcovi oblek a sadol mu ako uliaty... aj mamina kolegyna u nich objednava...hm...tak neviem...vyskusam aj ja objednat aj sestra bude objednavat tak snad to pride
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 aj ja si odtiaľ objednávam, majú tam pekné veci, ale ako som písala už sa mi x krát stalo, že to čo som si objednala neprišlo a čakala som na to mesiace... :-S ako také že tričká a tak, to si odtiaľ objednám, ale šaty už nie, posledne ma naťahovali skoro 3 mesiace a potom poslali mail, že bohužiaľ nie sú a ani nebudú - hlavne, že ich zase dali do katalógu... a stalo sa to už x krát aj mojej kamarátke, ktorá odtiaľ objednáva, takže viem, že sa nemôžem na nich nikdy 100% spoľahnúť, že čo si objednáš, to ti dodajú... :-( nechcem ťa odrádzať, to vôbec nie, len som písala moje skúsenosti :-N každopádne držím palčeky, nech ti šatky dorazia a nech ti sadnú ako uliate ;-) @petkaa28 hej hej tá akcia tam bola už niekedy vo februári či kedy, ale kamoška si tam nič nenašla, tak sme nevyužili - a ešte som si aj myslela, že moje s kľudom oblečiem :-D A vy baby nechcete využiť akciu? - kúpime šatky a potom dáme tie jedny na polovicu - sa oplatí, nie? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?