Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Dakujem no na svadbe ho budeme este troska upravovat, pojde viac do cyklamenovej a chcem aby bol menej leskly ten ocny tien
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s misi ja budem mat len satku na hlavu - kamaratka mi ide na hodvadbu satku namalovat kvety, peta a tomi a den svadby :) aby nam ostala na pamiatku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 sú krásne aj tie, už som pozerala :) ja som mala tiež kytičku z ruží ... dlho vydržala, ešte takmer týžden po svadbe... :) a budeš mať aj závoj či bez?
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miška ja som mala tiež iba šatku a úplne to stačilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 mozno si skusim nieco sama usit, sak niesom uplne drevo. Uvidim ako budem mat casu, pripadne to dam usit susede.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s no skús, to je dobrý nápad, ušetríš si tým kopec peniažkov... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 snazim sa takto riesit vela veci aby som usetrila co najviac ako to len pojde.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 teda tiež budeš mať biele podväzky a telové pančušky? :-) aj ja som taký, ako vravíš "smrťák", ale biele pančušky som chcela, tak mi to nejako k neveste ide :-) ale čo keď všetky sú s pre mňa nepeknou čipkou, ja by som chcela také total hladké no a to som našla jediné a doosť drahé, teda nič :-) @lucia3006 Lucinka, keby si vedela koľko obchodov kde by mohli mať pančušky som už prešla - vyslovene ma to už ani nebaví :-N v piatok ideme ešte drahému košeľu a opasok kúpiť, tak ja sa ešte popozerám po pančuškách, snáď niečo nájdem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) k odčepčovaniu - akurát včera som dávala drahému za úlohu (kedže odčepčovací súbor má na starosti vybaviť on) zistiť, či tí čo prídu ma odčepčiť majú aj taký krásny čepiec - lebo ževraj majú všetko, obliekajú nevesty do krojov, do všetkého, tak možno aj krásny čepiec by mohli mať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ahooooj wery, to vážne? tak potom chápem, že sa ti už nechce zháňať... ale vraj máj má byť horúci, tak možno ani pančušky nakoniec nebudeš potrebovať... ako sa ti inak darí? drobček v brušku poslúcha? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s my sme sa tiež snažili šetriť, aj tak je to nákladná záležitosť... ale veď vydávame sa iba raz za život... :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som včera konečne vybavila kostol, mám schválený kostol, ktorý som chcela :-) tak sa z toho teším od včera, konečne môžem na oznamku pracovať viac a začať si vybavovať náuky :-) inak som včera konečne na ebay objavila bižutériu, ktorá sa mi páčila a zistila som, že ju možno objednať len v rámci kanady a usa :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
@angieska super ze uuz mate kostol....to je smola s tou bizuteriou skus este popozerat mozno ich najdes aj na SR
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hej moja, všade som bola... aj v rakúsku som už zháňala, keď sme boli, tam som aj jedny našla, ale mali tam umelé osvetlenie a až doma som si všima, že sú krémové, nie biele, a ešte že sú mi krátke, hoci som ešte brala o číslo väčšie pre istotu =-) fakt už na to nemám nervy, tak si nakoniec možno tie telové kúpim, hoci neviem ten biely podväzkový pás k tomu bude asik divný potom... ale bez siloniek nechcem, botičky ma potom oderú určite :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jeeej super, teším sa s tebou z kostola :-) a o koľkej ste si dali obrad? :-) a nemáš nejakého známeho niekde tam, že by si to na ňho objednala? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g obrad sme si dali o 16.00 zatial, chceme sa fotit este pred nim, tak by nam to malo vychadzat no praveze tam nemam nikoho :-( @dracica6663 no zatial chodim po slovenskych bizuteriach a nic..ale je pravda, ze nejak intenzivne som este nehladala... v maji nabehnem asi v blave do obchodnych centier a budem snorit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ja myslím, že vôbec nebude vadiť ak budeš mať krémové, lebo to bude vyzerať prirodzene, ako farba pokožky... a pod šatičky sa Ti aj tak nikto okrem tvojho manželíka pozerať nebude :) tak si s tým nerob starosti moja... :) jaaaaaj už sa nemôžem dočkať - teším sa potom veľmi na fotečky... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak ja som včera pred službou stihla obehať celú Obchodnú a nakúpila som toho dosť, dve tričká, jedno tielko a dve letné košielky ... :) večer som si bola ešte zobrať nejaké veci na leto, čo mi zostali u našich, tak som si to všetko už zkompletizovala v skrini... teraz keď ju otvorím a vidím tie jarné a letné vecičky, hneď som veseljšia, že už je konečneee jar ... :) a ako sa mávate vy? ako pokračujete s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko nevesticky, ako sa dnes mate? Ja planujem dneska cely den sediet v skole a pisat konecne tu bakalarku lebo to fakt nestihnem takymto tempom. Vcera sme boli na prvej nauke, teda skor to bolo len take zoznamovacie stretko s panom fararom. Ale je mily, taky ukecany. A dal nam uz aj domacu ulohu:D Ze si mame stiahnut taky 40 stranovy text priprava na manzelstvo a prestudovat si ho:) Ale celkom sa nato tesim, ked sa do toho pustim. Ja som este nezistovala kolko u nas stoji kroj a cepiec a nebudem mat ani subor na zacepcovanie, spievat mi budu hostia, ktori su hudobne nadani a zvysok bude mat na starosti starejsi. A kroj a cepiec si z niekade poziciam snad.
Odpovedať
ahojte :-) celý deň som tu, no riešim obrúčky, šaty, pančušky.. :-N tak ani nemám na vás čas.. ešteže ideme zase zajtra na náučenstvo, hádam mi zas dajú rozumu do hlavy, že čo je v ten deň také dôležité, lebo mi zas hrabe.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tak som tu na pol hodku :-D
Odpovedať
@bybi tak chytro píš ako sa máš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D no dneska lepsie :) Vcera ma cely den strasne bolela hlava, dneska uz lepsie :) nemam ani robotu, nejako je ticho, tak som si triedila maily, som uz mala strasne vela toho, tak som archivovala :) a ty?
Odpovedať
@bybi a ja celkom dobre.. ľudí málo, tak len sedím za počítačom.. ale veľmi mi to neprospieva, lebo len vymýšľam, keď nemám hlavu zaujatú prácou..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe a co vymyslas??? Nakupujes?? Ja som sa teraz zastavila chvilu s nakupovanim, musim ten ucet uz trosku setrit :D
Odpovedať
@bybi nie nie, nariekala som kvôli šatám.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a preco??? Som myslela ze uz ste kamaratky??? :-D
Odpovedať
@bybi ale boli sme.. trochu pochybujem..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A preco Simi?? =-) Neni si si nimi ista? Rozmyslas ze si pozicias alebo co rozmyslas ze spravis? :-|
Odpovedať
@bybi na požičanie nemám peniaze.. :-( ja by som ich najradšej zbalila a poslala ich naspäť. ale potom neviem čo by som robila.. kurnik, že som si ja nedala šaty ušiť v tej číne :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?