Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dlho si uz tu v tejto praci?
Odpovedať
@bybi nejaké 3 roky.. nie je to veľa, ale už mi to lezie na mozog.. som tu 180 hodín mesačne, v podstate nič nezarobím, a je to len o tom istom..
Odpovedať
je mozne ze u navrharky su saty dahsie ako v obchodoch alebo salonoch?? jednej som napisala a poslala fotku som zvedava co mi odpise...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to je dost dlho :-) Ale viem ako sa citis... Ja mam moju robotu rada, ale tiez je to stale o tom istom :-|
Odpovedať
@bybi ako táto robota nie je zlá, ale fakt som tu strašne veľa.. keby som mala aspoň kolegyňu, že sa prestriedame.. takto mám nervy byť aj na maródke, alebo keď idem na vyšetrenie, tak len zovšadiaľ bežím do roboty, pretože ma nemá kto zastúpiť.. to isté je aj keď idem na obed, alebo keď si odbehnem do obchodu.. a najhoršie je keď si potrebujem niečo vybaviť.. vždy sa len musím niekomu prosiť.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to je ozaj strasne zle... preco ti tam nedaju este niekoho? Aj tebe by cas cez den lepsie isiel ako tam byt cely den sama...
Odpovedať
@bybi no lebo na to nemajú.. údajne.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no tak potom orezat tvoje pracovne hodiny...
Odpovedať
@bybi vieš ako, maťka, kde nie je vôľa, tam nie je cesta.. a je ľahšie nájsť dôvod prečo a ako sa nedá.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dakujem :) mne sa na nich paci aj to, ze ked budem chciet, to ramienko si mozem potom odopnut :) popolnocne saty som si tiez vybrala v tom istom salone, teraz neviem presne to ich cislo, ale ked si das stranku salon diamond a spolocenske saty, tak su hned medzi prvymi, take fialove :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeej dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa musim pochvalit, dnes som si kupila papierovy dazdnik, presne taky aky som chcela a este aj papierovy vejar. My to hned zlepsilo naladu
Odpovedať
Článok sa načítava...
@michala.s tak to je super, miška.. a prezradíš aké si si kúpila??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Nafotim a hodim si do albumu. Teraz som sa dozvedela ze jedna kamaratka je tehu, tak sa vytesujem dvojnasobne.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 oki skúsim pozrieť :) hej to ramienko sa mi na nich veľmi páči, teraz je to moderné ... vraj tohtoročná kolekcia má tieto ramienka... :) a veru, môžeš si to dať potom aj dole, ak to tam nebudeš chcieť... a kytičku budeš mať akú?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby odkial budete mat cepiec na polnocne zacepcenie? Ja ked som bola dnes v uluve tak ma skoro prekotilo ked si za cepiec pytali 120eur
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nááádherné šatky v modrej, kuk sem - http://www.mojasvadba.sk/bazar/spoloc... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s ja budem mať sešte takú klasickú šatku starú, bielu s červenými kvietkami, niekedy to mamka kupovala vo veľkom, tak som si z toho vybrala :-) ale napr v svadobke v spisskej, kde som kupovala zásterku, mali aj šatky vyšívané a myslím, že nejakých 12 eur to stálo len... alebo chceš nejaký extra čepiec?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska No ja som chcela cepiec z nasej oblasti, kedze ten z mojej obce nie je taky krasny, ako napr Myjavsky. Ale radsšej budem mať len niečo klasicke
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no ved prave to je na tom super, inak tie popolnocne saty maju tiez take ramienko ale vysite takymi koralikmi - inak oznacenie tych siat je P2421 ak by si chcela kuknut :) kyticku chcem urcite z ruzi a asi nejaku taku kremovu, pripadne kombinaciu s fialovou, ale to som si este neni ista. Musim pokukat a hlavne sa poobzerat po nejakom kvetinarstve :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s jeeej, to je super. ja mam momentalne tehotnu kolegynku a dnes sme s druhou kolegynkou netrpezlivo cakali, kedy nam da vediet, ze co za cloviecika sa tam schovava :) a je to chlapcek :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 toto vzdy potesi taketo informacie, ja sa sice obcas citim ako tehotna ale tehotna urcite niesom ani este byt nechcem, este mame cas kym budeme byvat vo vlastnom. Potom moze prist na radu babatko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s cozeee? to vazne? to je strasna suma...ja som akurat minule volala s maminou, ze kde si splasim cepiec a povedala mi, ze by sme niekde mali mat este po prababke taky vysivany a po pradedkovi klobuk, tak dufam, ze sa najde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Hej cepce su uplny brutal, ale to som sa zase ja sprosta pytala v uluve, lebo z kazdeho obchodu ma posielali do uluvu.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s no to ano :) ja som si to tiez tak predstavovala, ale zdravotny stav prikazuje otehotniet cim skor, takze hor sa do toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s a aspon bol ten cepiec krasny za taku cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Cepiec bol klasicky, taky myjavsky. No to tehotenstvo tak budem drzat palce, nech sa vam podari. Mne kazdy hovori, ze som mladucka a casu mam dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s dakujem :) ak sa mozem spytat, kolko mas rokov?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 akurat som si kukla tvoj album, ten make up co si mala robeny ti velmi pristal :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s "akurat som si kukla tvoj album, ten make up co si mala robeny ti velmi pristal :) " toto patrilo tebe, neviem akym zazrakom som si to poslala sama sebe :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?