Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simik uz si zmierena so svojimi satickami?? ja na svoje stale pozeram a uistujem sa, ze su krasne :))))
Odpovedať
@petkaa28 áno, aj moje sú krásne prekrásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 sluzobne - zaucat sa do novej prace :) keby ste nieco chceli z prahy, tak len piste :)) presne, ten pomarancovy :) mnamiiii
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ale v prahe som nasla obchod s asi 1000 svadobnymi topankami, tak som zvedava :) dufam, ze si tam aj popolnocne saty kupim
Odpovedať
@petkaa28 juuuuj, toľko topánok, to by som sa zbláznila :-p :-) ja som aj na veľtrhu mala dosť, keď som videla 20 párov pokope..
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka máš krásnučké šatičky a už si sa rozhodla aký závoj? a aký účes? k tvojim šatičkám sa bude skvelo hodiť španielsky závoj... juuuuj budeš krásnučká... aj simi aj weruš, všetky budete... a už sa na vás moooc moooc teším aká budete krásnučké ... jaaaj tak zaúčať... ale tak po školení si uži Prahu, je tam čo vidieť... ja som tam síce nikdy nebola, ale raz tam určite chcem ísť... :) ten pomarančový džúsik z kauflandu pijem už dlhé roky, je fakt dobrý...
Odpovedať
Profilova fotka
baby nechapem - dala som na modrehokonika inzerat, ze predame kocik - za 140 €, v ten isty den pridali ten isty kocik este 2 baby. my mame cerveny, jedna dala zlty za 200 a jedna zeleny za 190 - zltej sa ozvali 2 zaujemcovia, zelenej 8 a mne nikto....normalne tomu nerozumiem...:/
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 rozmyslam, ci dlhy alebo kratky zavoj...neviem sa rozhodnut..uces na styl sisi urcite... tomi za mnou pride na vikend, tak sa tesime, dufam, ze bude teplucko a budeme mat romanticky vikendik :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 tak to nechápem, ešte keď ste dali aj nižšiu cenu... :( určite sa ešte ozvú... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nechapem ani ja... a naozaj viem, ze kocik je v super stave, este je v zaruke...len nam je uz zbytocne velky, ked maleho stale prenasame v autach...je nam pohodlnejsie vziat si buginku..a bracho nema kde mat vajicko ani vanicku, mu to zavadzia doma...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 nech sa rozhodneš akokoľvek, budeš krásnučká :) jeeej ten sisiovský? tak ten je nádherný... tak už sa to blíži hm? čoskoro je tu veľká noc a potom už svadbička :) tak to budete mať takú malú predsvadobnú cestu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 skúsim sa popýtať, či niekto známy by nemal záujem :) lebo je to za veľmi dobrú cenu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucia3006 velmi sa tesim:) a stale viac lubim svojho skoro muza :))) cez vikend sme mali Samka, taky bol uzasny :))) svokra sa na neho smiala, pozeral na nu a potom po nej zacal vsetko opakovat..uzasne dieta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dakujem si poklad :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 akurat som si pozrela tvoje fotky zo svadby, bola si krasna nevesta :)
Odpovedať
@nellygirl to meno som nikdy nepocula a ani nevidela tu....ak nema fotky na nete vela tak sa s nim stretni a povedz mu nech donesie aj fotky ukazat, ak sa ti nebude pacit nemusis ho zobrat, len sa stretnut a porozpravat
Odpovedať
@lucia3006 v akom salone si si saty kupila alebo upravila?? teraz neviem v PK si spominala, ake tam maju popolnocne saty???
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 nemáš začo moja popýtam sa a dám ti vedieť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 šaty som si kupovala cez bazár tu, myslím svadobné, upravovali mi ich v svad. salóne Briliant v Pezinku, bola som spokojná, aj my ich vyčistili... popolnočné som si objednávala tuším zo salónu Michaela niekde v Skalici cez net, mali tam výpredaj...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ďakujeeeeeem veľmi pekne :) vidím, že teba to ešte čaká, aké budeš mať šatičky a farbu výzdoby? :) a kde máte hostinu, koľko hostí? :)
Odpovedať
dobré ránko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dobré ráno :) dneska som tu tu tuším prvá :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to len preto, lebo mne nesiel doteraz net :-D
Odpovedať
@lucia3006 ja som tu bola už skôr, len som nemala čas písať.. nejaká som dnes zase aktívna :-D ak to pôjde takto ďalej, tak do konca týždňa budú aj okná umyté :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab teda na teba to slniečko a teplo veľmi dobre vplýva :) asi ako na mňa :) ja teraz oddychujem lebo zachvíľu aj do roboty musím...
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak ja bezím na danový urad :-( , ked prídem domov, v schránke uz bude lístok z pošty. Prišli obrúčky. :-) :-) :-) jupíííí
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 saty som si vybrala maggie sottero - summer. Velmi sa mi pacili uz na obrazku a ked som si ich vyskusala, hned som sa do nich zalubila :-) ostatne saty v porovnani s nimi nemali sancu :) co sa tyka hostiny aj obradu, bude v hoteli kamila...vyzdobou som si este neni ista, lebo som velmi chcela fialovu, ale ta sa tam velmi nehodi, tak dame asi kremovu, tu som tam videla a vyzerala krasne, tak elegantne :) planujeme mat okolo 60 hosti a k tomu este 8-9 deticiek :)
Odpovedať
@lucia3006 ach, veru sa mi inak vstáva aj celkovo funguje keď je takto krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 k tým šatičkám - skvelý výber, videla som ich na nete, sú naozaj krásneeee.... my sme tiež mali tak 60ľudí a večer prišlo ešte tak 20ľudí... aj na hotel kamila som počula samé dobré odporúčania... nech vám potom aj počasie výjde, ale v októbri býva ešte pekné jesenné počasie ... :) a popolnočné budeš mať aké?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no mne tiež, v zime som spala aj do 9ej, teraz som hore už aj o 7ej... a aj večer vydržím oveľa dlhšie hore ako v zime, a po nočnej spím tak 5hodín a som vyspatá, v zime som prespala celý deň aj celú noc... nech žije teploooo a letoooo... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?