Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@wera.g hm co javiem ja si myslim ze uz skoro vsetko mame :-D vyzdobu budem riesit az mesiac pred svadbou to mi bude majitel robit restiky...tak take detaily doriesime, v juni objednavam zakusky a tortu....vino sme este nekupovali ale uz vieme kde ho kupime...a saty si kupim a neviem uz ma nic ine nenapada... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab mám začať menovať? :-D :-D jeeeeej ale zabudla som sa pochváliť, budeme mať najkrašiu knihu hostí na svete :-))) našla som ju v albume jednej nevestičke tu na ms, tak mi ju v uk kúpila a v stredu mi ju pošle poštou :-) jupiiiiiiiiiiii ale sa mooooc teším, úplne parádna je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jej dakujem weruska :-) Ale trosku este budem musiet spevnit, no aspon mam motivaciu :-) A to ti nezavidim celodenne nevolnosti :-( ja som mavala len ranne, takze potom som uz bola v pohode a aj to som nadavala ze tak dlho... A ty sa chuda trapis cely den :-( Neboj, za chvilku snad pojsu nevolnosti kade tade... @simcab simi vam co este chyba?
Odpovedať
@wera.g no tak to sa veľmi teším s tebou, werka! :-) aká je, aká????
Odpovedať
@bybi no tak nám ešte chýbajú tie obrúčky :-( , ja nemám spodné prádlo, drahému budeme asi kupovať komplet oblek, ak nezoženieme len nohavice k saku (predávali to osobitne keď sme mu kupovali, tak uvidíme).. ja nemám kaderníčku, kozmetičku, nechtárku, krajčírku na úpravu, kvety nie sú objednané.. ale ja nestresujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D a dobre robis, ved este mas cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab táto je to - http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/che... :-) strašne moc sa mi páči, juuuuuj už sa neviem dočkať kedy príde :-) ešte nejaké pekné pero by to chcelo a bude to úúúplne super :-) @bybi aj ja som si stále vravela, že musím začať so spevňovaním ale akosi som to stále odkladala... :D a teraz sa teším z každého cm na brušku :-D si zlatíčko x-) ale sranda je, že ako som tu s vami, tak som ešte nebola vracať, mala by som sem častejšie chodiť :-)))
Odpovedať
@wera.g MS ti prospieva....to je taka ,,liecba,, proti nevolnostiam :-D
Odpovedať
@bybi no však ja sa nebudem stresovať, však to má byť pekné obdobie príprav :-) x-) @wera.g juuu, veru je krásna, hodila by sa mi k topánkam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 presne tak :-))) @simcab tiež ma napadlo, že by ti šla ku topánkam :-D
Odpovedať
@dracica6663 ja som si to tiez myslela, ze stiham v pohode, ale nejako ma vsetci vyvadzaju z omylu... ;-( jedine co mam, tak je to hudba, ale padla mi miestnost, tak musim rychlo zhanat inu.... ty kedy??
Odpovedať
@nellygirl ja mam v auguste, tak hladaj hlavne rychlo salu, fotografa a potom molay aj saty a ostatne nesuri az tak...ale uz si zacni zhanat a pytat sa....a objednavat....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak som sa vratila z dalsej vypravy za svadobnymi topankami a zase nemam nic :-( akurat dnes museli v tej budove vypnut prud a obchody nefungovali ]-(
Odpovedať
snazim sa, sak som zostala z toho mimo, ze mi to takto padlo.....hadam sa podari nieco zohnat....ty uz vsekto zabezpecene???? kedy v auguste???? kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi ty si zlata s tymi topankami :-D Inak my sme zistili, ze Zarka ma brutalnu maniu na topanky, ale to v jej veku neni ani normalne... Minule som jej uz odmietla kupit dalsie topanky, s takym revom isla z obchodu... A to ona ma topanok tolko co ani ja s drahym dokopy nemame... Ked ideme po shoppingu, okolo obuvi utekame a snazime sa ju zabavit aby si nevsimla ze su tam, lebo ona pride a tie najvyssie co maju najde a uz mi ukazuje ako ich lubi :-D
Odpovedať
@nellygirl pri Pezinku 27 augusta....skoro vsetko uz mam len nejake detaily... tak ja uz padam nakupovat saticky
Odpovedať
@bybi no to ja normálne nemám mániu na topánky, stále tenisky naťahujem.. a v lete žabky alebo crocsy.. ale čo sa týka spoločenských al. teraz svadobných, tak to som riadny maniak :-D ešte že nemám dostatok finančných prostriedkov, že by som aj kupovala všetko čo sa mi páči :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja som zabko-maniak.. ja uuuplne zboznujem zabky, to je moja letna mania a saly su moja zimna mania :-D
Odpovedať
@bybi no tak ja som tiež bola žabko maniak a ešte kabelky, to bolo moje.. ale z ekonomických dôvodov som sa musela ukľudniť.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tu zabku kupis aj za 2 libry, takze vzdy sa da spravit radost za par korun :-) Jedno leto sme boli na dovce a mala som trojo plavie, zelene, take modro-biele a cervene s bielymi bodkami a ku kazdym som mala zabky aj farebne zladene :-D
Odpovedať
@bybi no tak to si ako moja švagriná.. tá sa vkuse pozastavuje komu je načo to a načo to.. a na týždeň na sardíniu mala 3 žabky, 2 šlapky a asi 4 balerínky, 1 tenisky a 1 spoločenské topánky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi Zarka aká zlatá, niekoho mi to s tou mániou veeeeľmi pripomína :-D Ja mám okrem podpätkových topánočiek mániu na balerínky, tých by som mohla mať plný byt a stále by som nemala dosť :-D a keďže toto leto som dopodpätkovala, tak musím nejaké nové balerínky kúpiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak ja az tolko zase neberiem, lebo ja spolocneske neberiem vobec, vacsinou zabky a jedny tenisky a to vsetko :-) ale zabiek mam viac parov, ale to je male, to sa zmesti. Aj ked je pravda, ze to nevynosim :-N :-D Ale tak mania je mania :) ja zas neminam na kabelky, to ma nikdy nechytilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D hehe to aj mne na dovolenku najväčšiu časť batožiny topánky vždy zaberajú :-D potom drahý musí triediť, aby sme sa pomestili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weri je to zlate, ale uz je to ozaj az moc, ja neviem pokom to ma.. Aj casopis ked listuje, pri kazdej topanke sa zastavi :-D ja naviem kde to zobrala, moje vsetky topanky podpatkove mam tak aby sa k nim nedostala, lebo to potom ona len v nich che chodit po dome... a moje balerinky tiez stale nosi, hoci ma svoje minimalne dvoje...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi hehe, ja som tak v babičkiných chodila po dome stále, dodnes sa na tom smeje ako som mala všetky jej topánky poskúšané :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ale tatove topanky nenosi :-D zatial :-N
Odpovedať
@bybi no však ale tatove nie sú také krásne ako maminkine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no to je tiez pravda :-D ale ona je celkovo taka dievcenska baba, len saty, topanky a namalovane nechty... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi hehe tie nie sú až tak zaujímavé :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?