Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab takto nás podpichovať a stresové situácie nám spôsobovať, pekne pekne :-D :-D c! :-D :-D :-D ha ! ale vieš čo, aspoň že som kabelku si nakoniec nekúpila, by ma už trtlo :-D :-D :-D
Odpovedať
@wera.g aaach, prepáčte mi :-( už sa to nebude opakovať! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@wera.g weri teraz som s nim hovorila a on by chcel, ze sa mu to paci. Tak mozno mat bude :-) Ja to tiez nechavam na neho, ved je to jeho den tak ako aj moj. A on mi dopraje co len chcem, tak ja mu nechcem nic zakazovat :-) V sobotu poctivo so mnou behal a obzeral popolnocky, v nedelu sme este skocili do dalsieho obchodu, takze aj v tomto sa snazi, hoci nakupovanie nemusi :-) A nevolnosti??? Na nic som neprisla, len som ich pretrpela... :-) @dracica6663 tie satky su krasne, mne sa pacia, len ich tu casto vidiet uz :-) Ale pochopila som ze chces nieco podobne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab máš odpustené od drobca, ja ešte musím pouvažovať... :-D :-D :-D ale nooooo, si srandu robím :-)))
Odpovedať
baby mne sa nepaci, ak si zenich da dole sako a nema vestu... a ked si este da dole aj kravatu, to by som ho asi zaskrtila a tak ten moj bude mat vestu teplo, neteplo... Najprv bielu, po polnoci ciernu - k obleku. Ci sedi farba ani neviem, lebo saty su biele, vesta bude biela (mame zatial len latku), ale nie je biela ako bliela, tak uvidime nakolko su podobnej farby.. :-D Ked ja mozem trpiet v topankach, drahy vydrzi vo veste.... :-D :-D ma to so mnou tazke ten moj.... :-D :-D :-D
Odpovedať
@wera.g a je to velmi zle s tymi nevolnostami? Drzim place, aby presli!!!! ;-) @bybi Krasne mas popolnocky!!
Odpovedať
@wera.g ďakujem vám veľmi pekne za pochopenie! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak tak, riziká naši drahí vedia a ostatné je už na nich :-))) Noooo a k tým popolnočkám, sú fakt že brutal !!! Úplne nááááááádhernééééééé, tiež by som hneď také brala, keby sa mi tam malo kam bruško zmestiť :-) fakt že super si našla :-) Jeeeej som si práve pozrela ako Zarka spieva, zlatučká je moc x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche dakujem bero x-) tiez som spokojna, a to som isla len pozriet, ani som este nechcela kupovat, ze popozeram co maju :-) A ty si dobra, teplo neteplo, zenich bude mat vestu :-D Ale chapem ze ked sa ti to nepaci, tak jasne ze to chces mat perfektne tak ako sa to vam paci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche len mu daj len mu daj :-D pre krásu treba trpieť :-)))) a ja zase čo nemôžem vidieť, keď si chlapi začnú kravaty na čelo viazať, tak na bok, uff ešte že môj drahý nemá sklony k tomu :-D A s nevoľnosťami? noooo, od štvrtka mi bolo jedine včera ok, že som nevracala, ale celý piatok, sobota, dnes... hrúza des... ale tak čo, inak by som ani nevedela, že tehotná som, tak to nejako pretrpím :-) len aby drobček bol spokojný :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab čo by sme pre teba nespravili :-) veď ty si také zlatíčko naše ! x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wera.g kravaty na celo...to je dobre.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche :-D :-D :-D noooooo to si nevieš predstaviť, si to tak dajú cez čelo, kravata visí na boku hlavy a tak si to stiahnu... :-D už ani neviem na kom som to videla, a kde... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Dakujem weri, aj za Zarku, to je este niekedy v novembri tocene, len teraz som zistila, ze sa mi to da dat z mobilu na FB :-D A mne sa vesty tiez velmi pacia :-) Tak uvidime ci nakoniec bude mat alebo nie :) A weri tie popolnocky su elasticke, takze brusko by sa ti do nich malo zmestit, mozno by si potrebovala o cislo vacsie iba :-p @simcab simi a ty ako dneska, v praci??? Ja mam prestavku, idem si oproti kupit nejake ovocie a hned som spat :)
Odpovedať
@bybi ja som v práci, zima mi tu je a je málo ľudí, tak trochu nuda.. ale prišla mrcha, tak ma tu skrúca, čo mám kŕče.. to isto kvôli tomu prechladnutiu.. :-( už mi to ide na nervy, už nechcem mrchu aspoň rok!!! veru, idem si aj ja jabĺčko umyť.. dnes som už zjedla aj banán, to je u mňa veľký pokrok, lebo inak ovocie nejak nejem..
Odpovedať
@wera.g a to chodis aj do prace? ci ti aj v praci byva zle alebo ima ked vstanes...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi hotová hviezda je Zarka, krááásna :-) jooooj len škoda, že v UK ich majú, žeby som vyskúšala a uvidela :-) ale sú fakt parádne, úúúplne super ! :-) hehe baby, tuším sme takí ovocníčkovia, ja akurát mandarínku tlačím do hlavy :-D
Odpovedať
Ahojte baby, ako tak pozeram, tak ja som odst pozadu.....dlho trvalo potvrdenie terminu rodicmi a dohodnutie a teraz sa idem zblaznit z toho, ako to vsetko stihnem.... viete mi poradit nejaky efektivny system, ako to stihat a nezblbnut???? chlapa do toho zapojit nemozem, nema to vyznam....odsuhlasi, co poviem :)))) ale to zhananie fotografa, kameramana a priestoru, to je na zblaznenie....neviete mi poradit dobreho a nie draheho fotografa, kameramana na svadbu v Nitre???? Dakujem pekne....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 chodím do práce normal, jedine ak mi je mooooc extrémne zle už ráno, tak radšej neriskujem a volám šéfovi, že neprídem... a sranda, volajú to ranné nevoľnosti a ja ich mám od skorého rána, až kým večer nezaspím :-D a tie šatky - jasné, niečo na ten štýl :-) viem že ľahučké (ale väčšinou saténové) šatky majú úplne dole na obchodnej na tej strane ako je mekáč, tam je taký butik s krásnymi šatičkami - tam majú pekných šatičiek kopec :-)
Odpovedať
@nellygirl ked mas svadbu az v septembri to v pohode stihas neboj nezblaznis sa :-D to skor by bolo horsie keby sdi mala v maji svadbu :-D Nitru nepoznam skus hladat aj v TT tam je tobre studio fotograf/-ka
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja si teraz chdoim niekedy kupovat, mame hned oproti office taky obchod ako lidl, lacny, tak si tam ovocie kupujem ked mam chut na sladke, aby som cokoladu netlacila... Aj ked cesta k ovocie je cez cokoladu, co je dost tazke :-D @wera.g weri no to je tazke na dialku, ja som tiez nevedela ci v nich nebudem jak klobaska a aku velkost, ale vyzeraju celkom dobre, len este brusko musim dorovnat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hehe, tak to ja už sa mám zblázniť? :-D :-D :-D
Odpovedať
@wera.g no viem asi aky obchod myslis....tam su rozne saty aj dlhe... to len tak sa informujem aby som potom vedela :-D ja som myslela ze to hned ked vstanes ides na zachod ....a potom uz nic....vsak to je ranne nevolnosti....no to asi budem castejsie doma nez v praci :-D a to co si beres dovolenku alebo ako ti to ,,ospravedlnia,, ?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi určite si v nich nádherná, viem si ťa živo prestaviť :-)
Odpovedať
@wera.g ale nie tak som to nemyslela vsak vy uz mate viac menej nieco vybavene... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hej hej, hooociaké šatky tam majú :-) nie nie, to keby len hneď ráno, tak to je pohodička :-) ja sa snažím vždy ísť do práce, ale keď už sa vážne nedá, tak hej, dovolenku beriem :-)
Odpovedať
@wera.g hm vsak to sa da este prezit...este par tyzdnov a budes mat pokoj od nevolnosti
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 a vieš že aj tak mám stále pocit, že nič nemáme? :-)) a čo vy, ako postupujete s prípravičkami? :-)
Odpovedať
@wera.g ale weri, však už máte skoro všetko!!! x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?