Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska to aj ja :) Ja som celkovo zvedava aj ako budem mat ja nakoniec vlasy :-D Dozviem sa tyzden pred svadbou, joj uz nech je to tu :)
Odpovedať
@bybi a ty nemas ani predstavu? Zhruba ako by si chcela? Tak je asi aj lepsie, aspon nebudes sklamana... Mne sa velmi pacia ucesy z polorozpustenych vlasov - ale mne taky nejde a vlasy mam ako droty, nedrzi ziaden uces, tak to drdol isti.. :-D :-D baby a co poviete na podkolienky? Teraz ma tak napadlo, ze by to bol dobry napad, ked mam cele topanky...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero nie nemam :-D Ja neviem ci hore ci dole, preto sa spolieham na kadernika, co mi aj k satam odporuci :-D
Odpovedať
@bybi A budes mat aj zavoj? @angieska isto budeme vyzerat super!!! Co sa mna tyka... aspon v to dufam... :-N Vsimla som si, ze niektore nevesty vyzeraju lepsie na civilnych fotkach, ako v den svadby. Dufam, ze moji blizky s kadernickou a vizazistou dokopy, budu mat dost sudnosti na stopnut, ak by som velmi vymyslala.... nie, ze budem na svadbe vyzerat ako karikatura seba samej.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche :-D :-D :-D neboj, urcite budes krasna x-) Nie, zavoj mat nebudem, bojim sa kupit, ze by som farbu netrafila k satam...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche no veď ja dúfam tiež, že budem vyzerať super :-) kaderníčku mám už roky, verím jej, ona už dačo vymyslí a kozmetička líčila veľa v mojom okolí a bolo to krásne, jemné, snáď mňa nedoriadi :-D len ju musím zastihnúť a objednať si ju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tk som už zastihla moju kozmetičku a zistila som, že v čase mojej svadby bude mať mesačného drobčeka, takže bude na materskej :-) našťastie som ju ukecala, aby ma nalíčila, taže odteraz už len modliť sa, aby bolo všetko s ňou aj drobcom v poriadku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 super vyhovorka :-D ked by nahodou nesedela farba toho co objednam aspon sa mam na co vyhovorit :-p zabudla som a basta :-N :-) @lucia3006 nemas zaco ja som to videla tu v nejakom svadobnom albume ale vo forme fotky normalnej 10x15 a na fotolabe alebo happyfoto robia pohladnice aj a mali tam taku svadobnu odtial ten napad :-D co sa tyka ucesu ja nemam sajnu a neriesim to lebo co mi spravi to na hlave budem mat uz som mala 2 typy ucesov-na boku a spustene natocene na stuzkovej pacilo sa mi to a na segrinych promociach som mala dohora povypinane a natocene a to tiez bolo dobre :-) uplne rozpustene nechcem a polorozpustene mne sa to nepaci ... spolieham sa sa baby a v aprili idem na skusku takze uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 hej aj ja som videla niečo na fotolabe ... asi cez to to dáme potom urobiť ... :) potom daj foto zo skúšky účesu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 neboj foto dam urcite len este ten zavoj dneska musime objednat je tam pisane ze 10 dni a ked si moj drahy objednaval naozaj o 10 dni mu tovar dosiel takze az potom pojdem na skusku ucesu ;-) este krajcirke musim ist dneska ideme konecne poslat oznamkááá x-)
Odpovedať
dobré ránko :-) ako sa dnes máte?? ja som nechcela ani počítač zapínať, že budem aktívna v práci :-D , no potrebovala som urobiť objednávky, čiže zase nič z aktivity :-D
Odpovedať
=-) =-) =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj :-) každý asi maká :-D mňa čaká trojdňový víkend, tak už len hodinky očami posúvam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D simi ja som v piatok vždy taká vytešená že už ide víkend že sa mi ani robiť nechce, ale ako naschvál v piatok je toho najviac. My ideme s drahým dnes asi pozrieť hafana do nového bytíku aby nám ho strážil a aby mi nebolo smutno keď bude drahý na výcviku alebo na misii, v sobotu už duúfam že pôjdeme k farárovi dohodnúť si termín a oznámiť mu že si prinesieme svojho kňaza. :-N
Odpovedať
@z.junasova ja zas bývam v piatok nervózna každého zákazníka.. teda každého nesympatického :-N teraz tu bol taký starý ujo, čo chcel všetko popozerať, ale všetko je drahé.. potom taký rozum, čo mi vždy vyrozpráva, čo on našiel v poľsku lepšie a lacnejšie ako máme my.. ]-( no tak mu vravím, nech ide nakupovať tam, keď je to tam také super ]-(
Odpovedať
Tak a uz som tu... :-D :-D :-D Zahajujem protestny den na nete, lebo od pondelka budem na inom oddeleni a uz to nebude mozne... :-D :-D :-D :-D @simcab no to ti verim, ze ta znervoznuju... ja som robila v supermarkete a tam som bola zufala s niektorych zakaznikov.. uff to bola hnusna robota... Niektori ludia si myslia, ze su nieco viac, ako ostatni... Neprijemnych historiek mam celu kopu... :-p
Odpovedať
@beronsche bohatstvo, a ešte aj obed v nedohľadne.. hlavne, že si objednám ešte pred 11:00, aby to prišlo skôr a o 12:15 ešte nič ]-( ja už nemám slov.. kurnik, a hladná som ako pes.. :-p
Odpovedať
@simcab mozes si objednat kazdy den vareny obed? To mas dobre...Tu o takom niecom ani nechyrovat... :-D Tiez mam myslienky pri jedle.. jeden typek chce mat poradu o 12. rovno na obed, tak akurat rozmyslam, ci sa najest pred, ci po... :-N
Odpovedať
@beronsche ja som si objednala pizzu, lebo som nechcela ísť do reštiky, že sa najem skôr tu.. ale ako vidím, tak nie.. no som zvedavá kedy chlapec príde ]-(
Odpovedať
@simcab jaj aha.. :-D :-D A co, uz si kvetky so siat odparala a presila, ako si mala v plane? ;-)
Odpovedať
@beronsche zatiaľ som sa k tomu nedostala, lebo celý týždeň len behám po práci hore-dole.. :-p
Odpovedať
juj kde ste kto? :-N
Odpovedať
@beronsche no však ja som tuuuuu stále :-D
Odpovedať
@simcab aj ja som tu stale ;-)
Odpovedať
@dracica6663 a čo nič nepíšeš????? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz som tu :) Baby taka sprosta otazka, ale uz som zmagorena z anglictiny a slovenciny :) Ze robi u nas zaba kvak??? :-N
Odpovedať
@bybi áno, robí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dakujem simi :) Lebo tu robi inak a kacka robi kvak (to aj u nas tusim) a tak ma uz kolega domotal, ze som sa total zamotala :-D
Odpovedať
@bybi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A ako sa dneska mas??? Ja mam prave prestavku, vonku je krasne slnecno, tak sa tesim ze je piatok :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?