Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@angieska dakujem pekne uz mam po nej
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 super, takze urobena v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi uprimnu sustrast... Tak to je ozaj nejake zakliate obdobie toto... :-|
Odpovedať
@simcab Uprimnu sustrast..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, jaaj toto je hrozné obdobie, včera som sa v práci dozvedela, že nás opustil aj jeden z našich kolegov... :( a aj moja naj kamoška prežíva strašné obdobie, ale o tom tu písať nebudem... :( ako víkendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 uf...snad uz zle obdobie pominie, uz by aj stacilo... ja vikendujem fajn, som v blave u svojho snubenca, ale uz o dve hodiny budem zase na ceste domov.....
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahaaa, tak máš pekný víkend, ja pracovný, včera v práci, dneska večer do práce... upratujeeem celý bytík... :) ty si chcela vedieť otváracie hodiny tej obuvy na nivách? včera som to pozerala... sú otvorení len cez týždeň od 10:00hod do 18:00hod, cez obed majú prestávku... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jej, dik, ze si na mna nezabudla ;-) len skoda, ze cez vikend nie su otvoreni, cez tyzden nemam sancu sa sem dostat :-( takze to vidim na polsko a ked sa nepodari ani tam, tak potom jedine v juli, ked sa sem prestahujem .... hm...pracovny vikend po dovolenke nie je bohvieco, to nezavidim teda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no nejako vydržím, veď som minulý víkend oddychovala už po svadbe :) teda veľmi nie, ale tak na oddych bude ešte dosť času ... :) síce mám pracovný víkend ale zase potom tri dni voľna, vlastne tri a pol lebo idem až vo štvrtok do nočnej :) nemáš zač, rado sa stalo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi jemi to luto. Uprimnu sustrast prajem. Je to naozaj strasne toto obdobie. Hlavne ta hnusna rakovina, vela ludi jej v poslednej dobe podlahlo:(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, my sme mali tak prenadherny vikend teraz:) Konecne sme isli na ten wellnes pobyt co som dostala od draheho na Vianoce. Prekrasne dni plny lasky a relaxu, hned by som si to zopakovala.
Odpovedať
@angieska este neviem ako som dopadla
Odpovedať
Článok sa načítava...
nestíham čítať... :-( Všetkým, ktorých opustil niekto blízky v posledných dňoch, želám úprimnú sústrasť. :-( :-( Nie je toho nejako veľa naraz? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) Mamina uz dnes rano odisla, Zarka je chudatko taka smutna, vsade ju rano hladala :-( Strasne nemam toto rada, uplne na nej vidiet ako jej je smutno a nic s tym nespravim :-( Ale uzili sme si ju a zase ju uvidime v lete :-) @barborav ako sa citis, uz len par dni a budes vydata pani x-) @kacennnka Kacenka super, naozaj to znie dobre :-)
Odpovedať
dobré ránko.. tak sa teším z tohto počasia! nech to slniečko vydrží už do októbra!!! :-) ale zima je riadna teda u nás, aj v práci mám chladno..
Odpovedať
bybi no ak mám pravdu povedať, a nechcem mudrovať, nenechávajte si všetko na posledný víkend :) lebo ja som nebola chorá rok aj pol a teraz vo štvrrtok ma chytila taká pliaga, že som nevyliezla z postele...takže menovky neporobené, výzdoba nekompletná a tak.. Ale inak - som myslela, že budem hysterka a - čuduj sa svet, ja si to vôbec NEUVEDOMUJEM!!!! ani nemám motýlov v bruchu, ani nič :-D neviem, čo to je so m nou..pritom sa teším, najradšej by som si tú obrúčku už teraz navliekla :)))
Odpovedať
@barborav však ono to príde okolo štvrtku!!! :-D
Odpovedať
jej, to dúfam, že už nie, potom vám sem budem vypisovať z wc :)
Odpovedať
@simcab aj ja ti prajem uprimnu sustrast to je strasne vsetkym tu blizky zomieraju....to nie je dobre :-( :-( :-(
Odpovedať
@dracica6663 ďakujem ti moja.. ja to beriem tak "v pohode", nemali sme s babkou nejaký vzťah, ona vždy uprednostňovala môjho brata a vlastne ani nebola dobrý človek.. čiže asi tak.. ako určite mi je to ľúto, lebo predsa umrel človek a boli sme u nej často s bratom, keď sme boli malí, tak sme tak spomínali cez víkend.. hmmm..
Odpovedať
@simcab ja neviem a to nie je zle znamenie vsak kazdej tu skoro zomrel blizky a tento rok mame svadby :-( :-(
Odpovedať
@dracica6663 myslím, že určite nie.. skôr je to náhoda..
Odpovedať
@simcab simi a ako saticky? Si spokojna? Neukazes ich? ;-)
Odpovedať
@beronsche ach, ani nevrav.. nejaká som na pochybách.. :-( nie sú také ako som chcela, no babám sa páčia, aj drahému.. bude musieť prísť nejaká kamoška, a zhodnotiť to..
Odpovedať
@barborav Nestras! ;-) My mame na posledny tyzden toho tolko naplanovaneho ze az.... :-N Este vam vela veci chyba? Dufam, ze ti je uz lepsie! ;-)
Odpovedať
@simcab a co je ine? Velmi sa odlisuju od tvojej predstavy? Nemohla by si foto poslat?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi ty nie si úplne spokojná so šatičkami? veď sú nádherné a veľmi si v nich krásnučká :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte nevestičky, tak ďalší víkend za nami... pre mňa bol čisto pracovný... a dneska namiesto toho aby som spala behala som po meste a vybavovala nové doklady a prehlasovala zmeny... tak už mám konečne novú identitu potvrdenú občiansky... :) teším sa... teda až na tú fotku, ktorú tam mám (hrozné) ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ja neviem luci, ako oni sú pekné, ale nie sú také ako tie originály (ako zase som ani nerátala, že budú rovnaké).. ale to ja som vždy taká, že si nie som istá.. aj drahému som toto dnes povedala, že vždy pochybujem o tom, čo som si vybrala, a on na to: "no tak ešte že mňa si si dobre vybrala" :-D akože že on je správna voľba :-D @beronsche pridám fotky, ale sú hrozné :-D šaty sú pokrčené a nemám spodničku kruhovú, môj výraz nekomentujem.. ale tak aby ste videli.. ak by sa mi dnes podarilo obliecť sa, tak odfotím a hodím to sem..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe no vidíš, ale z toho si nič nerob, každá z nás asi vymýšla, ja som tiež uvažovala nad tým, že som si mala možno vybrať také užšie šaty s čipkou... ale to je teraz jedno... teš sa zo šatiek, sú krásnučké a ty si v nich ešte krajšiaa :) uvidíš bude to iné, keď budú ožehlené, voňavučké a so spodničkou :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?