Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@lucia3006 :-) to je pravda...je to pekne ale...ja nechcem plakat ....moji rodicia to chcu ze to je tradicia...ale ja viem ze sa rozpacem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 to by som sa aj ja rozplakala, lebo je to moc dojímavé... a bolo by po make upe :) tak sme to nedali... my sme sa rodičom poďakovali predtým aj po svadbe, tak neoficiálne :)
Odpovedať
@lucia3006 ano aj ja som to tak chcela sa podakovat mimo rodiny...len rodicom...a to uz na hostine pravdaze vsetkym ze prisli...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jasné to sme aj my tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 njn, odobierky sa aj ja bojim... ja mam len mamku, som jedinacik, odchadzam na opacny koniec slovenska a ona ostane sama, takze to bude poriadne tazke..... :-( ale viem, ze ona to chce, tak to bude...len som zakazala prisne, aby mi pustili pesnicku zbohom ostavajte....
Odpovedať
@angieska hm rozumiem :-( moj drahy zase nema otca tak neviem ci to nebude take divne... :-|
Odpovedať
no tak som šaty narýchlo skúsila cez obedňajšiu prestávku :-D je ťažko povedať, či sedia, keďže som ich nemala poriadne zašnurované a nemala som spodničku.. ale vyzerajú pekne :-) sú aj ľahšie ako originály, čo som skúšala, nemajú taký pevný korzet, ako orig., ale podprdu mi nebude treba, lebo sú tam všité košíčky, tak sa teším.. neznášam podprdu pod korzetovými šatami.. no a vlečka je dlháááánska, hádam má aj dva metre :-) ale inak čo sa zadného dielu týka, tak ten sa vôbec nepodobá na originálne šaty, skôr mi pripomína zadok ms emily, čo mi až tak nevadí.. bude trošku treba popracovať na vypnutí vlečky, lebo mám na to prišitý jeden háčik a na bokoch to bude asi odstávať.. ale to už je najmenej.. ale inak si myslím, že budem spokojná, peknučké sú.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi uz sa tesim na foto, skoda ze ich uvidim az po vikende, ale som velmi zvedava ako teda nakoniec vyzeraju :-)
Odpovedať
@michala.s no však len musím ešte spodničku splašiť.. ale je jasné, že na originál sa nechytajú, no ja budem asi spokojná :-)
Odpovedať
@simcab tak uz mas satky? Super! Ved to je jedno, ze nie su ako original... hlavne, ze tebe sa pacia... a vlastne tym padom mas vlastny original!! ;-) Uz sa tesim na foto...
Odpovedať
@beronsche pravdaže, že je to môj originál, žiadny fake :-D dúfam, že v nedeľu sa mi podarí hodiť nejaké fotky na mne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauteee babyyy :-) @simcab jeeeej Simi, mas uz satky, supeeeer, tesim sa na fotecky :-) A presne, mas svoj vlastny original ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bybi ahoj moja.. ďakujem za podporu! :-)
Odpovedať
dnes uz budeme mat doma pohariky, prave isiel drahy pre ne ;-) drzte palce zajtra ma skusku a moc to neviem, snad budem mat stastie a nebudu tazke otazky :-D @simcab aj ja som zvedava na foto ;-)
Odpovedať
babule, hodila som nejaké fotky, sú také divné, lebo je to fotené telefónom.. nemám spodničku, tak vyzerajú tak kadejak a sú aj dokrkvané.. čiže berte ich s rezervou.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje babulky :-) ja len takto narychlo cez mobil, uz sme v SR, veziem si aj satky, su uuuuuuzasneee :-))) citim sa v nich ako princezna, juj tesim moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ahoooooj, supeeeer :) pridáš potom aj foto? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab sú krásnučké a ty budeš ešte krajšia nevestička :)
Odpovedať
sorry, musela som ten album vymazať, lebo som sa nemohla na seba pozerať :-N aj tie šaty tam vyzerali ako handra.. zajtra by som mala mať aj spodničku, tak potom hodím fotky..
Odpovedať
@lucia3006 ďakujem moja, ty si moje zlatíčko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska @dracica6663 baby nebojte.... ja mam tiez iba mamku. priatel sam navrhol s jeho mamkou, ze mna do kostola bude viest priatelov otec a priatel pojde s mojou mamkou. a ked bude odobierka, sak to nevadi, ze budu mat odoberat iba od mamky.... ja to beriem tak, ze ked nas otec nechal pred 10.rokmi, tak sam sa rozhodol, a takto je nam ovela lepsie. vyse 10 rokov som ho nevidela, ani nemienim. a mamka place stale, aj nad malymi detmi aj nad smskou ked jej poslem, takze to je jasne ze bude plakat :-D aj keby nikto nic nepovedal :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab moja krásnučká si v tých šatkách ... hehe ty si ale perfekcionistka ... asi ako ja :) tak sa teším na foto so spodničkou, aj závoj sa k nim hodí... jaaaj budeš kočka :)
Odpovedať
@lucia3006 ty si taká zlatá, by som ťa postískala x-) a čo sa toho závoja týka, tak je o dosť tmavší, a vraj závoj by nemal byť tmavší ako šaty.. tak neviem či nezoženiem iný.. kokso, ale tá vlečka má fakt asi 2 metre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a dá sa ti vypnúť? pýtam sa z praktického dôvodu - oceníš pri presune a hlavne pri tancovaní :) no závoj by mal byť rovnakej farby a je to veľmi vidieť že je tmavší?
Odpovedať
@lucia3006 je tam spravený len jeden háčik, čiže ju to skrátilo tak o meter :-D potom s pani krajčírkou dorobíme vypnutie.. závoj je dosť tmavý, tak som zvedavá ako to vymyslím..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasné na tom si ale daj záležať s pani krajčírkou... :) lebo mne sa to utrhlo a potom sme museli improvizovať, tak sme to nejako zaviazali šnúrkou zo šnurovačky :) s tým závojom sa to určite vyrieši ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ale veď pravdaže, toho sa nebojím.. už som spokojná keď sú doma.. už bude dobre.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak som rada, že si spokojná :) teraz už môžeš mať dušičku na mieste :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab juuuuuuuuj supeeeeeeeer moja, moc moc moc sa s tebou tesiiiiiiim !!!! Nestiham to tu cez mobil moc docitavat, ale idem ich mrk, snad mi to pojde, neviem sa dockat az ta v nich uvidim :-)
Odpovedať
@wera.g ďakujem moja veľmi veľmi krásne! :-) ja som ale ten album zmazala, lebo boli hrozné tie fotky :-N pošlem ti ale aspoň nejaké na mobil.. a ja sa veľmi teším na tvojeeeeee!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?