Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky, ako sa máte? tak dneska sa zase začína víkend, mne sa už končí dovolenka a zajtra musím do práce :( normálne rozmýšlam, že by som popri svojej práci robila ešte aj svadobnú koordinátorku... celkom ma tie prípravy chytili ... taká svadobná agentúra, ktorá vybaví celú svadbičku za vás a aj iné oslavy... to by sa mi celkom páčilo ... :) inak keby som sa ešte raz vydávala, tak si dám úzke šatičky a výzdobu asi žltú alebo žlto oranžovú :) aj keď som bola spokojná úplne so všetkým na našej svadbičke... ale toto by som si vyskúšala už len tak zo zaujímavosti hehe... :)
Odpovedať
@lucia3006 ďakujem moja, si zlatá! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nooo, poslednu navstevu som prezila aj ja - ale stylom, ze sa zubar so mnou bavil ako s 5 rocnou :)
Odpovedať
@petkaa28 vymeniť zubára!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dobre ranko lucka :)) ja som posledny den doma, tak si to este uzivam :))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nieeee...najlepsi aky moze byt....ked videl ako sa bojim, a ze odchadzam z kresla, tak ma ukludnoval, potom mi povedal co presne bude robit, kolko bude vrtat, povedal, ze bued vrtat 5 sekund a musel ich dodrzat...a tak :) takze len pre toto, ze ako s 5 rocnou sa so mnou bavil :))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aleee nemáš začo, obavy z toho ako to všetko dopadne sú na mieste... ja som mala tiež rôzne katastrofické scenáre a všetko dobre dopadlo... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahoooj moja, aj ja som posledný dník doma... tiež si užívam rannú pohodičku lebo zajtra ráno vstávam o 4:20h do práce ... po dvoch týždnoch to bude veľmi ťažké vstávanie a aklimatizácia v práci ... a ako Ti je? lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi a šaty máš už domka? či prídu až v priebehu dňa? potom napíš a pofoť sa - som na teba mooc moooc zvedavá :)
Odpovedať
@lucia3006 no tak ak ich pani stihla poslať včera a DPD neposlalo zásielku cez košice (čo sa mi už stalo, že jeden balík išiel cez ba a druhý cez ke :-D ), tak v priebehu dňa budú u mňa.. uvidíme.. ak prídu, tak ich v sklade rozbalím a porozťahujem a budem informovať ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab oki, tak sa teším :) už si určite napätá čooo? ale sú krásneee :) a naživo musia byť ešte krajšie a počkaj keď si ich oblečieš :) hehe normálne som nervózna aj za teba chichi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 heh, ty budes vsetky nase svadby prezivat s nami, co? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@angieska jasnééé, veď preto sem stále chodím ... lebo je mi tu s vami tak strašneeeee dobre :) a som na všetky zvedavá ... to si predsa nenechám ujsť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 :-) ved my ta tu aj radi vidime nadalej :-) ja mam zase jeden z dni, kedy uvazujem, ci sa vobec oplati to vsetko tolko pripravovat, stale sa najde nejaka komplikacia, momentalne riesim oznamenia a kamaratka, co mi ma nejake navrhy urobit, nejak nic neposiela, neviem teraz, co dalej s tym...
Odpovedať
@lucia3006 vieš čo, snažím sa na to nejak nemyslieť, lebo by som nedokázala nič urobiť a mám dosť práce.. no ak zastane nejaké auto pred predajňou, vždy ma pichne, či to nie je dpd.. no v podstate sa snažím netešiť sa, lebo neviem či isto prídu dnes..
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska moja, neboooj všetko zvládneš... vieš koľko krát som ja mala chuť všetko zrušiť? stále mi niekto hádzal polená pod nohy... moja mamina hlavne vymýšlala ... čo ti poviem, môjmu manželovi sme zháňali 4 dni pred svadbou oblek lebo mal mať slávnostnú uniformu a ona nám 4 dni pred svadbou povedala, že ak si nedá oblek, tak nejde na svadbu ... a kopec iných vecí... tak sa jej skús opýtať, čo s tými oznámeniami, či si máš kuknúť inde alebo ti s tým pomôže, že ťa už tlačí čas... :) pozri si stránku psgrafika.sk - majú tam krásne oznámenia a veľký výber, my sme mali tiež od nich... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nechaj sa prekvapiť :) určite prídu :) treba sa nejako príjemne odreagovať... :) potom je to čakanie príjemnejšie :)
Odpovedať
@lucia3006 ja som si tiež dnes povedala, že musím začať myslieť pozitívne.. lebo ja sa vlastne vždy pripravujem na najhoršie - čo je v podstate aj dobre,, lebo nie som potom sklamaná, ale aj tak sa to musí zmeniť! takže šaty prídu a budú krásne! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab presne tak, treba pozitívny prístup a myslenie :)
Odpovedať
Ahojte, cez den sem nechodievam, no dnes som si vzala v praci volno. Sa mi v nedelu na celych perach vyhodili take divne veci, doktorka ze ekzem ale je to asi neliecena zima. Tak som ani medzi ludi nemohla ist, to by bol des keby sa to v na svadbu vyhodilo! Snubenec si robi srandu, ze na vetu mozete pobozkat nevestu by musel povedat ze sa musi zdrzat :) Jedli ste a pili nieco specialne pred svadbou? Aby ste neochoreli a tak? Mne celkom dobre tento rok zabrali probiotika, nebola som ani raz chora, tak asi cez leto si mesacnu kuru nasadim.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea9999 ahoj ja som nebrala pred svadbou nič špeciálne, iba som jedla viacej ovocia a zeleniny aby som mala vitamínky a samozrejme ani počas svadobných príprav som nezabudla na dostatok pohybu :)
Odpovedať
@lucia3006 UŽ SÚ TU!!! UŽ SÚ TU!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no pis :-) sme zvedave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab supeeeeeeeeeeeeeeeer tak aké sú naživo? :)
Odpovedať
@lucia3006 no nemám nejaký ucelený pohľad na ne, lebo nemám vešiak, ale asi budú super x-) večer vyskúšam a uvidím, len nemám spodničku, tak tiež to bude len také naoko, ale aspoň niečo.. a krásnu šnurovačku mi spravili.. takú hrubú ako som chcela z tej istej látky ako sú šaty.. a aj vlečke vyzerá byť dlhánska x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak supeeeer :) som zvedavá, večer keď sa vrátim tak kuknem :) už teraz som nedočkavá :)
Odpovedať
@lucia3006 mala si aj odobierku?? @simcab simi super gratulujem konecne si sa dockala.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 odobierku sme nemali... ale odčepčenie, rozbíjanie taniera, prenos nevesty cez prah áno :)
Odpovedať
@lucia3006 aha to aj mi budeme mat...vsera som pozerala videa svadieb na nete a to bolo take peknucke.......az mi srdiecko podskocilo a take chvenie som mala... :-D uz aby to bolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja som aj rada, že sme tú odobierku nemali, lebo by sme to nestíhali ... ale je to pekné, také dojímavé :) dočkáš sa :) nedávno boli vianoce a už máme aj my po svadbe :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?