Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@dracica6663 ja si myslím, že správne je aj tak aj tak. .
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hm...tak napis len v kostole ..... a jeho nazov :-) ale mozem sa ti nejkych slovencinarok opytat, ked chces ;-)
Odpovedať
teraz som pozerala na nete o našom kostole a je tam napísané, že je rímsko-katolícky
Odpovedať
@simcab @beronsche je viem ze su nejake vinimky kedy sa to tak pise a kedy zase nie...lebo oboje je spravne ale neviem kedy sa to pouziva s pomlckou...hm tak aj ja dam oddelene
Odpovedať
aha, akú sme mali včera doma nevestu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak podla slovencinarky cez pomlcku: rimsko - katolicky :-)
Odpovedať
@dracica6663 a chces to cele pisat? rimsko- katolicky? Ci len rim.-kat.?.
Odpovedať
@angieska to by bolo fajn dik @simcab no a ja som na nete pozerala a mi to zase mame spolu tak nechapem
Odpovedať
@dracica6663 v niektorých prípadoch sú obidve možnosti správne.. napr. ako keď píšeš o psoch.. je správne psi aj psy..
Odpovedať
@angieska tak to ma byt s pomlckou?? @beronsche ja som to chcela cele vypisovat , nie skratky
Odpovedať
@simcab no len pockaj, ked ti ta nevesta odmietne vratit zavoj... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@simcab ja viem tak ako je to s cislicami...alebo sa pise bielomodre ale aj bielo - modre....len vzdy je to nejake pravdilo kedy sa pouziva jeden sposob
Odpovedať
Článok sa načítava...
@beronsche ale však nevesta ho nechcela, stále krútil hlavou :-D lebo som mu to hrebienkom pripla, tak sa mu to nepáčilo :-D tuto na fotke je kľudný, lebo som mala nad telefónom v ruke salámu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hej, s pomlckou ma byt spravne :-) dobre vediet, aj ja vyuzijem :-)
Odpovedať
@dracica6663 ako podľa mňa je to nepodstatné riešiť.. hlavne aby nebolo napísané že kostol je rýmsko.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeeej :-D a neutiekla ti s ním? :-D :-D
Odpovedať
@simcab hej ale niektori si na to potrpia a povedia ze to nie je spravne napisane...tak chcem to mat dobre ;-) ty mas ale peknu nevesticku :-D :-D ze salama nad telefonom :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@wera.g nieeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche my sme nemali tiež nič navyše, dokonca sme nemali ani svadobné poháre, svadobné šaty som mala ja za 200euro kúpené, oblek pre manžela sme dostali ako svadobný dar, aj vizáž a účes od mojeeej skveleeeej sesterničky... zákusky som zohnala veľmi lacno, za 0,30euro, inde stoja okolo 0,50euro... z našej rodiny bolo tiež viacej ľudí... drahý mal 20 hostí, my zvyšok :) ale potom po 20:00ej prišli len tri kamošky, ostatní boli kolegovci z manželovej práce s partnerkami :) naši spoloční priatelia vlastne... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeeeeeeeeeeeej tak takúto nevestu som ešte nevidela :) mala by si kúpiť závoj aj hafanovi chichi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jaaaaj šak jasné, keď si mala v ruke salám, to by som ti ani ja neutiekla :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@lucia3006 jemu kúpim alebo vyrobím motýlik, keďže je to chlapec :-D ale ja s ním hocičo robím, minule som mu poobúvala papuče keď driemal :-D alebo mu aj chlpiky zapletám :-D on je taká moja bába.. ale asi sa mu to aj celkom páči, lebo nejak neprotestuje.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to bude aký fešák, silná konkurencia pre ostatných družbov hehe :) tak vidím že máte zábavu s hafanom a o s vami :) tak to má byť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g veru. aj dedicnost tu hra rolu. u nas su skor male bruska. ale aj mensie babatka. tak tesne okolo 3kg :-)
Odpovedať
dobré ránko :-) no, v noci zas u nás bola svadba :-N zas som nič nestíhala, ani kaderníčku som nemala.. drahý si obliekal miesto obleku rifle s nejakým svetríkom, že to je dobre na tú chvíľu.. :-S keď som kráčala uličkou k oltáru, zostala som v šoku, lebo drahý sa zjavil predomnou ako kráča s mamou, a to sme chceli ísť spolu.. a navyše som zistila, že som si zabudla spustiť vlečku :-( tak som si ju odopla až keď som sedela pred oltárom :-N no a najhoršie bolo, že som nemala hlas, tak som ani nemohla povedať, že si ho beriem :-( no som ja zvedavá ako to dopadne naozaj.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehehe:D no simik, teraz budeme mat taketo sny castejsie :D ja som sa vcera pozerala do zrkadla, ze odkedy som v novej praci, nemam ziadne kruhy pod ocami - a to som mavala celkom riadne :) tak sama sebe do zrkadla hovorim - nooo, konecne bez kruhov, dufam, ze na svadbu sa zase objavia, lebo spanku asi vela nebude :)
Odpovedať
@petkaa28 tak to je super, nech ti to vydrží!!!! ja som zas včera zuby cerila do zrkadla, že aké ich mám biele, ako som si dala odstrániť zubný kameň.. a čo to bude, keď mi ich v lete aj vybielia x-) júúúj, teším sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nooo, to by som tiez chcela:)) ale ja sa tak strasne bojim zubara, ze ma tam nikto nedostane...takze sa spolieham na photoshop :D
Odpovedať
@petkaa28 peti, ja som mala panický strach zo zubára, no našťastie mňa zuby nebolia klop-klop-klop, tak som nemusela k nemu chodiť.. no prednedávnom som si povedala, že to nemôže byť také hrozné a že keď to prežijú iní, prežijem aj ja :-) a kamoška, ktorá robí u jednej zubárky sestričku mi povedala, aby som skúsila prísť k nim, že ak bude najhoršie, tak ma bude držať za ruku.. a našťastie to dopadlo fajn, tak sa už nebojím :-) a som šťastná, že som to prekonala, lebo je to úžasný pocit, keď mám také pekné zuby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dobré ránečko :) Simi neboooj, všetko dopadne dobre... sny sú opakom pravdy :) takže vaša svadba bude krásna uvidíš to :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?