Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y ty máš svadbu 2 týždne po mne, čiže tak približne máme rovnaký termín.. my chceme rozdávať oznamká začiatkom mája..
Odpovedať
@bybi Tak to aby nezabudli do augusta na vasu svadbu ti co ste im uz vo februari dali oznamka :-) Si robim srandu ... @simcab No vidis takze rozdavanie koncom maja bude asi dobre nacasovane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y no ved ja sa im este pripomeniem, nech mi daju vediet ci teda pridu alebo nie :-D aspon maju cas planovat ak potrebuju :-) ja som ich rozdala z praktickych dovodov, ale viem ze by to este pockalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, budem objednavat z velvethshopu velke balenia organzy - po 10 ks. Jedno balenie hnedej a jedno cyklamenovej. 10 bal. z kazdej farby neminiem, vidim to tak, ze po tych max.6 roliek. Nehodili by sa vam niektorym taketo farby, ze by sme si tie baliky rozdelili?? Takto vyjde balenie organzy š. 36cm - 2,99 €
Odpovedať
@petkaa28 a prečo ideš toľko objednávať, peti?? či kvôli cene??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab kvoli cene...predsa je to o min cca 60 centov menej na rolku, ako keby som to po kusoch kupovala...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky neobjednavajte si z tej stranky kamienky na stol lebo dostane goralky :-( ale organzy su super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y takze az teraz som sa dostala k pisaniu... ja nemam poplnocky, topanky k satam ani k popolnocnym, iba balerinky mam, nemam bizuteriu, nemam kadernicku zajednanu, len som jej spomenula, ze sa vydavam v lete, nemam kozmeticku, nemam kostol este potvrdeny, kedze nechcem farsky, oznamka tiez este nemam, len zhruba vie, ake asi chceme, drahy nema este vobec nic, oblek mozno sit dame, nema kravaty, nema koselu, topanky ...a neviem este,je toho dost :) no a oznamka chceme rozdavat asi koncom maja, zaciatkom juna, moja strana je jednoducha, ych mam pokope, to nam staci vikend na obehnutie vsetkych, co pozyvame, snubencova strana je po polke slovenska roztratena, takze to nam zaberie viac casu... no a posta isti zvysok, pre tych, co nepozyvame :-) s kolacmi a tortou to mam jednoduche, mamkina kamaratka je cukrarka, ta sa uz tesi, ze mi bude piect, dokonca nam aj pomoze s vyzdobou, ma take dobre napady, tak sa tesim z toho, aspon nieco ulahcene takze neboj sa, nie si v tom sama, ja som tiez lajdak zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabinkas tiez prajem uprimnu sustrast. Ja neviem co sa to v poslednej dobe deje. Mnohym z nas tu v poslednej dobe zomrel niekto blizky. Mne babicka pred 2 tyzdnami. A to pre mna strasne moc znamenala. Ostala mi uz iba jedna babka 78 rocna, ktora je po dvoch porazkach a jej zdravotny stav tiez nieje idealny. Tak dufam, ze aspon ona vydrzi do svadby. @h.a.i.n.y my sme rozmyslali o tom, ze svadbu posunieme kvoli tomu ale kohokolvek som sa pytala na nazor tak mi povedali, ze to nema vyznam lebo je to pol roka a dovtedy to uz aspon ciastocne preboli, tak to nechame asi tak.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko kočky :) to zase máme počasie :( dneska v teleráne ukazovali niečo so svadbami, pozerali ste?
Odpovedať
@angieska Tak som rada, ze si na tom podobne ako ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) Mne vcera v noci, teda skor dnes skoro rano prisla mamina a priniesla nam obrucky a su krasne x-) x-) x-) Take jednoduche a presne take, ze budu pekne aj o par rokov... tesiiiim sa x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucia3006 no ja som videla len nejake nevesty, kym som ranajkovala, ale k rozhovoru k nim sa nedostali, kym som odisla do prace, takze netusim, o co islo...asi poobede najdem v archive :-)
Odpovedať
@lucia3006 a co tam bolo o svadbach?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y hehe, aj mna tesi, ze mam niekoho podobneho ako ja :-D ale sak pockaj, ked sa nakopneme..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi super :-) ja moje budem mat az v aprili, uz sa neviem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ahoooojky, no tak už máte obrúčky :) daj potom foto :) a teším sa s vami, že sa vám veľmi páčia, tak to má byť ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ja som pozerala tak od 8:00ej a iba tam rozprávali, že Mirka Kosorínová má nejakú tanečnú školu a budú mať deň otvorených dverí pre budúce nevesty a ženíchov, aby si naučili tancovať - na svadbu ... nič viacej tam nebolo
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 iba ohľadom tancovania - presnejšie o nejakej tanečnej škole Mirky Kosorínovej ... a boli tam také tri nevestičky aj družičky malé s družbami... dve nevesty boli dosť extravagantne oblečené... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 heh, no neviem, ci by sa nam to nezislo, este sme s polovickou spolu netancovali :-D ja som sa sice uz pokusala ho rozhybat, ale vacsinou tancujem len ja a on pri mne stoji :-D este stastie, ze v juni ideme spolu na na svadbu, tam zistime, jake sme dreva :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska my sme to vyriešili jednoducho a prakticky ... tancovali sme na slaďák - náš prvý taneček... môj drahý vie tancovať, v pohode... boli sme spolu dvakrát na plese, tak tam sme si to trošku odskúšali... :)
Odpovedať
@angieska :-D napodobne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 noooo, moj si trufa na valcik na krasnom modrom dunaji, cim ma totalne dorazil :-D takze som zvedava, aky talent to mam pri sebe :-D @dracica6663 aj vy idete na nejaku svadbu zistit, ako vam to spolu pojde? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak sa potom nemusíš báť... ak vie tvoj drahý tancovať, bude ťa viesť ... a my ženy máme obrovskú výhodu... vďaka tým dlhým svadobným šatám nie je vôbec vidno, ako nám behajú nôžky ... čo je obrovská výhoda... ja som sa nechala viesť pri ľudovkách... chodila som síce na tanečnú ale to na latinskoamerické tance... ale ak som náhodou aj urobila zlý krok, šatičky to zakryli, tak budťe v pohodeeee.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 chcela som rano odfotit, ale nevedela som najst fotak :-N tak skusim poobede :-) @angieska uz mate vybrate??? Kde a ake ste vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi oki, tak sa potom teším :) ozaj moja, na fb nie si? :)
Odpovedať
@angieska nie nemame ist kam...na svadbe som bola napoledy ked som mala 10 r
Odpovedať
@angieska Este sa budeme predbiehat :-D Inak baby kolko davate za vyzdobu? Mne vcera prisla cenova ponuka od aranzerky a neviem ci je to vela alebo malo. Ako mne sa to zda vela ale neviem ci je to normalna suma. Dajte vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ktorá z vás bude mať úzke svadobné šaty? keby som si mohla vybrať dvoje tak tie druhé by som si dala určite také úzke a dlhé - teraz je ich toľko krásnych... a k tomu dlhý španielsky závoj ...
Odpovedať
@kacennnka dakujem kacenka. tiež to nechápem, hlavne ked to bolo také nečakané .... nič jej nebolo. neviem čo budeme robit. svadba je za pol roka, tak neviem .....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?