Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no dufam :) ja som uz jedny skusala take, co sa mi pacili a sadli mi, ked som bola v polsku na trhoch... ale nekupila som ja tava, lebo som nevidela ponuku na slovensku ]-( teraz len dufam, ze kym sa tam zase dostanem, nieco podobne este najdem vobec..... @lucia3006 no....my chystame len dva chody, tak zase asi budeme opacny extrem.... sobas mame o 16.00, kym sa dostaneme k jedlu bude aj 19.00, tak nechcem zase o dve hodiny dalsi chod a potom zase o dve hodiny... takze dame normalnu veceru a potom okolo 11 este nejaky gulas asi.... to je zatial predbezny plan, uvidim, ci to nezmenime....
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to áno, lebo fakt nám toho strašne mooc poostávala, ja si dávam vegetariansky týžden lebo od soboty jem mäso na raňajky, obed aj večeru :) a 25litrov kapustnice sme rozdali po rodine a kolegovcom do roboty... akurát prvý chod sa celý zjedol, ostatného poostávala, aj alka a nealka... ale zase každá nevesta chce mať istotu, že bude všetkého dosť ... :)
Odpovedať
@bybi ja chcem stavit na prvy dojem, cize nechcem na stoloch nic, okrem vyzdoby samozrejme :-D ... ziadne flase ani kolaciky.. Vymyslela som si, vodu v sklenenych dzbanoch a matovymi listkami na stoloch na zaciatku a vsetky flase a kolaciky na boku na inom stole... Len este musim presvecit moju hlavnu wedding planerku - mamku, ze to tak bude lepsie... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 praveze cez internet sa bojim objednavat, ze mi neasdnu a potom co? viem, ake cislo potrebujem, ale ked ubujem od 38 do 40 vsetko, zalezi na strihu :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no ved presne :-) A nealko ked zostane, to nevadi, lebo my mame svadbu v auguste, to sa doma vypije, alko ked zostane, tiez nevadi, lebo mozme vratit a este budeme mat after party potom aj tak, tam sa tiez nieco vypije.. Len to jedlo neviem :-) A to mame obrad az o 17.00 :-N Ale tak to mali dane, ani som sa nepytala ci sa da menej, proste to takto ponukaju tak sme to tak kupili :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche No ja teraz tiez rozmyslam, ze to dame nabok vsetko a ked sa uz usadime, moze to byt aj na stoloch potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska to vám bude určite stačiť, vravím, ten druhý chod ešte jedli ale aj tak toho poostávalo a kapustnicu už nejedol skoro nikto... nechápem ako voľakedy mohli dávať 5 alebo 6chodov, kto to pojedol to fakt neviem chichi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no veď to, že je to risk, ja som to riskla a naštastie mi sadli presne ... a bola si pozerať kde všade?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no jasné to je supeer nápad, my sme porozdávali po rodine lebo my s manželom alkohol vôbec nepijeme :) a nejaké nealko sme si nechali aj my ... aspoň teraz nemusíme kupovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 pochodila som levoču, spissku novu ves a poprad zatial.... niekde tu som citala, ze v bratislave na nivach je nejaka obuv, tak mozno tam este by som isla, len dufam, ze to maju aj cez vikend otvorene.... stale sa spolieham, ze mam kopec casu a pridu este jarne a letne topanky do obchodov :)
Odpovedať
babuleee tak budete mat niektora take speci osvetlenie?? vid moj prispevok o 15.00 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Luci prave ze ani my nepijeme alkohol... Ale planujeme este po svadbe gulas a after party s ludmi, ktori na svadbu nepojdu (drahy je z Martina, tak znami odtial a tam sa popije tiez nieco). ale mame moznost vratit, takze mozme kupit aj viac a da sa to vratit, co je super :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@beronsche my budeme mat nejake osvetlenie, co robi nas DJ automaticky, ale ci taketo alebo ine, to neviem :-N
Odpovedať
@beronsche no my veru nie pri našej mini svadbe :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska hej tu obuv som odporučila kočkám ja, objavila som ju náhodne, to či je otvorená aj cez víkend neviem, skôr nie - ale skúsim ti to zistiť, cez víkend budem určite na nivách tak ti to môžem pozrieť - majú tam napísané otváracie hodiny... :) a majú tam fakt nádherné topánočky a nie sú ani moc drahé ...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak potom to máte fajn - buď ho použijete na after party alebo ho vrátite :) my sme si kupovali alko a nealko cez veľkosklad ale už sa nedalo vrátiť ale tak sme to porozdávali po rodinke :) aspoň mali radosť chichi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jej, to by si bola zlata :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 to je tiez velkosklad priamo v dedine (male mesto, ani neviem :-N ), kde mame svadbu, resp. oslavu. To nam z tej restiky povedali, nech tam ideme a povieme ze ideme od nich... A oni nam to tam aj dorucia ak chceme, zadarmo :-)
Odpovedať
ci pana baby neuverite... Mam kolegu inda. V UK zije uz par rokov, studoval tu, do Indie sa (zatial) neplanuje vratit. Pred 2 tyzdnami mu volali rodicia, ze mu nasli zenu, nech sa pride na nu pozriet do Indie. Tak isiel a dnes nam volal, ze teda vsetko je ok a zajtra maju zasnuby!!! Zatial sa stretli 2x!!!! No ja toto nechapem.... Najviac nechapem, ze on si mysli, ze to tak ma byt, ze rodicia by mu zlu zenu nevybrali... Viete si predstavit nieco take? :-D :-D :-D Musim sa nasich spytat, koho by mi oni vybrali... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska samozrejme pozriem Ti to :) a dám ti potom vedieť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche aj ja mam znameho, ktory tu prisiel a po roku, dvoch isiel domov sa ozenit, proste rodicia vsetko vybavili a on sa len dostavil... Potom sa vratil a teraz uz prisla aj ona asi po 3 rokoch... u nich je to normalne, hoci pre nas je to nepochopitelne... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche no tak to by som si nevedela predstaviť vôbec :) svojho manžela si predsa každá kočka musí nájsť sama :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to máte úplne skvelé ... my sme to skladovali doma - ešte že sa nič nestalo, lebo by si mysleli že robíme nejaké čierne obchody alebo sme alkáči chichi :) ale zase sme mali všetko za polovičnú cenu, tak sa nám to dosť oplatilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dakujem :) potom to vidim tak, ze pri najblizsom vikende u snubenca ho vytiahnem topanky pozerat :-) isto sa bude veeelmi tesit ;-)
Odpovedať
@angieska no môj sa veru tešil na nákupy topánok, lebo vedel, že keď ich kúpime, už bude mať pokoj odo mňa.. teda aspoň čo sa topánok týka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tam si určite vyberieš lebo majú tam naozaj krásnučké... aj wera si tam vybrala ... :) a ja keby som ešte nemala topánočky už kúpené, tiež by som si tam určite kúpila... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj kočky kde máme Werušku a Peťku? skoro vôbec som ich tu nevidela :(
Odpovedať
Mne moje topanocky "dorazia" v piatok... Kupovala som z bazaru, tak dufam, ze sadnu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche aj ja som mala tiež cez bazar a sadli tak neboj, určite budú dobré :)
Odpovedať
kašlú na nás tie dve.. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?