Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, a aspon mam viac casu schudnut do siat :-) :-) :-D
Odpovedať
kitty88 :-) A co mas par kileciek navyse? Ja by som bola rada keby som schudla este nejakych 5 kil tak dufam ze buduce leto sa mi to podari. Ak ovsem tuto zimu nenaberiem znova nieco na seba :-|
Odpovedať
Profilova fotka
noo, par :-) tohto roku som pribrala, tak dufam, ze sa mi podari dat aspon to dole, aj ked by som rada viac... ale aj tak budem mat asi dost problem s vyberom siat, lebo mam blby typ postavy.
Odpovedať
No ja tiez neviem kde najdem svoje saty lebo som dost vysoka. Ale zo salonu by som nechcela lebo tam su zbytocne predrazene.... takze radsej by som si ich chcela kupit. A ty mas aky problem s postavou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam velke prsia, takze nie kazdy strih mi bude sediet, budem rada, ak najdem aspon nieco vyhovujuce mojmu vkusu. boze, je tolko nadhernych siat, len skoda, ze nie pre mna :-(
Odpovedať
Ale neboj urcite si nieco najdes! Ved nie si jedina co ma tento problem! Najlepsie su asi take saty ktore su zo zadu na snurovacku. tie sa prisposobia kazdej postave. Take by som chcela asi aj ja lebo z tych co su iba na zips mam strach ze mi spadnu .. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takisto som za snurovacku a samozrejme, musia byt ramienka, pretoze saty bez ramienok by mi neudrzali :-)
Odpovedať
vy mate problemy :-) ale ja kde zozeniem aspon cosi do korzetu?? :-N :-N ja mam zas opacny problem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
rora, ja by som sa zas rada s tebou vymenila :-)
Odpovedať
rora :-D :-D :-D Akurat som citala temu 24.4.2010 tak tam su v plnom prude s pripravami. Tesim sa kedy budeme my riesit take veci x-)
Odpovedať
kitty neviem ci by si menila :-N uz som mala problem ked som si davala sit saty na stuzkovu.ovela lepsie vyzerali "kyprejsie" spoluziacky :-N no co uz ked som taka uzka |-| nejako to uz dopadne :-D
Odpovedať
tak rok 2010 je uz teda riadne aktualny, ved je tu co nevidiet. tychto par tyzdnov do vianoc ubehnu ako nic. a ja ked zacnem ratat tak by mi vyhovovalo keby ma rok aspon 20 mesiacov 8-( a pred nejakym casom som tu videla album z priprav a autorka tam mala datum ze 2014 :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
To naozaj??? =-) ved to je trosku chore nemyslis? :-D Ale v pohode ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa cudovala uz aj tym, co maju datum napr. december 2012... a ze my sme blbe :-) pritom uz len nieco vyse roka a pol mi ostava. rora, ver mi, nechcela by si mat moje problemy, ja mam problem s nakupom vsetkeho, a svadobne saty, to bude asi ten najvacsi...
Odpovedať
Profilova fotka
baby myslíte že keď mám uzučký chrbát a 4ky prsia, že mi korzetové šaty bez ramienok nebudú padať? :-O :-) rora - 2014? jejda to je strašné, ja už teraz počúvam že odkiaľ som prišla keď plánujem svadbu rok a pol vopred.. A nič si z toho že nemáš prsia ako Pamela nerob, môžeš doplniť podrprsenkou s vypchávkami, ale keby si mala veľké, tie neodrežeš ;) Mne by úplne stačili 2ky - 3ky.. :-) Joj baby takto o rok už budeme písať čo nám ešte chýba, keďže toho bude menej než toho čo budeme mať :-) Tešííím :-)
Odpovedať
Ale nie sme blbé ... ved pozri kolko nas tu je .. alebo zeby sme boli vsetky blbee? :-D Pozrite - ja som tu uz od aprila :-D a odvtedy je uz polroka .. Takze o dalsi polrok uz to tu bude v plnom prude s pripravami. Takze huraaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné že nie sme :-) Ja som tu už od júna, teda na mojejsvadbe som dlhšie omnoho, ale to som len tak chodila obmrkávať :-D Tešíme sa moooc, ja už aj na január, to už začneme s obchôdzkou miest :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no istotne nie sme vsetky blbe ved vacsina z vas studuje na VS :-) Ako ste sa tu bavili o tych prsiach tak ja si budem davat korzet zo srdieckovym vystrihom aby na tych mojich jednotkach vobec daco bolo vidiet :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miškamiško - nie sme všetky blbé? :-D akože niektoré sme? :-O :-D ja neštudujem na VŠ, ale sú aj iné dôvody prečo sa neberú ľudia hneď :-) a čas rýchlo letí a ani sa nenazdáme a máme svadbu ;) srdiečkový výstrih asi nie je dobrý pre väčšie prsia, že? :-O :-)
Odpovedať
wera.g V januari si idete obhliadat miesto svad. hostiny? My si uz toho moc nenavyberame pri nasom pocte 105 ludi .. takze my uz pojdeme len rovno rezervovat v juni alebo kedy. A do juna neviem co budem robit :-( Ja ani neviem ake mam cislo podprsenky :-D ale nieco v nej je :-D
Odpovedať
wera.g Ty uz tiez pracujes? A aj tvoj drahy? Tak povedz nam ten dovod ak nevadi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, môžem sa k vám pridať? čítam vás pravidelne, ale akosi sa neviem rozhýbať, aby som niečo napísala :-N my to tiež vidíme na 2011, konkrétne ešte nemáme, ale rozoberali sme august-september...my sme spolu 5 rokov, obaja študujeme 4.ročník, ja externe, on má denné š. h.a.i.n.y viem si predstaviť, že máš nervy, ale skús nájsť v tom odklade pozitíva, pomáha to ;-) my sme tiež mali termín cca o pol roka, lenže môj snúbenec sa toho trochu zľakol a ešte aj moja mamina sa začala do toho miešať. takže momentálne si neviem predstaviť, že by bol pôvodný termín. ale o tom roku 2011 sa bavíme preto, že už budeme po škole a dovtedy sa nám podarí definitívne vyriešiť bytovú otázku a na svadbu ušetríme o niečo viac :-) s tými šatami je to problém, pretože srdiečkové korzety by mali ísť na menšie prsia-mala som ho na stužkovej a vyzeralo to podstatne lepšie :-D a moja kamoška má recept na veľk prsia, dá si taký výstrih, že sa za ňou každý otáča :-N ale wera.g, neviem, čo tak skúsiť menší výstrih do V, čo to urobí? ;-)
Odpovedať
Ahoj Danka vitame ta :-) Mala si sa ozvat uz skor nech je nas tu viac ;-) A aj ostatne baby co to len citate a planujete svadbu na rok 2011 tak piste piste a nie len citajte ... x-) A kde planujete byvat po svadbe? Inak aj nasi sa do toho velmi starali ale ked skoncim skolu tak dovi dopo ...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme z povazskej bystrice, ja priamo, on z jednej dedinky kusok od PB. no a kedze studujeme to, co studujeme (ja politologiu, on manazment), tak tu mame len tazke uplatnenie. takze chceme ist za pracou do BA. jasne, ze to nepojde hned do svojho, ale pomaly na tom pracujeme... tak dufam, ze sa nam podari co najskor postavit na vlastne, pretoze moj drahy ma z mojej maminy niekedy nerv :-N teraz byvame kazdy u svojich rodicov, aj ked sme mali moznost byvat spolu u nich este od minuleho roku, jeho rodicia nam vysli v ustrety, lenze stroskotalo to u nas, ked sa mamina vyjadrila, ze pre nu koncim... tak prispievam financne doma nadalej a so snubencom pomalicky vymyslame :-) zatial len pomaly, lebo su povinnosti do skoly a este k tomu, je to len kratko, co spracoval to, ze ma poziadal o ruku (a to ma poziadal pred rokom :-D) :-N
Odpovedať
Takze tiez ta rodicia svojim sposobom ,,vydieraju´´? Pockaj ... ale ved to bolo rozhodnutie tvojho draheho ze ta poziada o ruku nie? :-) Alebo bola vacsia iniciativa z tvojej strany zeby ste sa uz mali zasnubit po takom case?
Odpovedať
Profilova fotka
bolo to jeho rozhodnutie, lenze ja som potom "trosku" zacala v panike planovat a organizovat a on sa, chudak, zlakol, ze ci som normalna :-D ale klopkam na drevo, je to vsetko v poriadku a uz som sa aj ja ukludnila :-N tak sme zacali planovat spolocne po troske, a tak by to aj malo byt..
Odpovedať
:-D takze si sa pustila do priprav .. :-D No ved tak sa hovori ze do roka a do dna od zasnub ... ;-) Ale vo vacsine pripadov to asi nevyjde takto .... Ja som tiez stvrtacka. Nemas strach z toho ze potom to nebudes stihat? Spolu statnice s pripravami na svadbu ...
Odpovedať
Profilova fotka
ani nemam, pretoze ono je to este relativne vela casu, takze ked to zoberiem postupne, tak verim, ze bude aj na statnice dost casu. napriklad, uz teraz stahujem do pocitaca obrazky, ktore sa mi pacia, takze potom uz len vyselektujeme, co ano a co nie a pojdeme konkretne za tym :-) no konkretna predstava uz je, tak verim, ze to pojde jednoduchsie. na poslednu chvilu nechame len veci, ktore sa inak nedaju, aby sme mali cas aj na statnice, aj ine veci... teraz pojdeme na svadbu, ktoru planuju tri mesiace, cakaju babatko a este stihaju aj skolu a pracu, takze ja sa nebojim, ze to potom my nebudeme stihat 8-)
Odpovedať
A zasnuby ste mali oficialne aj s rodicmi alebo len sami? Ako vam to prebiehalo? :-) Takze rodicia uz vedia aj o svadbe ze ju planujete hned po skole?
Odpovedať
Profilova fotka
zasnuby sme mali sami pre seba, a potom to uz vyriesime len tak, ze v dostatocnom predstihu pozveme rodicov a surodencov niekam na veceru a tam im povieme konkretny datum, kedy sa chceme vziat a nech sa robi, co chce :-D my by sme mozno brali aj take oficialne, lenze u nas doma sa k tomu postavili tak (mamina teda), ze to je trapne a ona taketo rodinkovanie neuznava. tak nevadi, my mame obrovsku vyhodu, ze mame podporu u snubencovych rodicov,takze s nimi sme to uz oslavili, nasi nam ani pol slova k tomu nepovedali... 8-( akurat, ze ked videla mamina, ze to myslime vazne, zacala do toho zasahovat, ale v negativnom zmysle... to si este uzijeme,och... a preto si to sme si to zacali pripravovat takto priebezne, aby co najmenej do toho zasahovali. ale oni maju mojho snubenca radi, to musim uznat, akurat, ze u nas su vztahy trosku komplikovanejsie, takze sa tazko hlada spolocna rec, pretoze ked chcem nieco riesit, maminu to nezaujima, ale ked su veci, ktore sa jej netykaju, zaujima ju to prvu...ale to by bolo dost na inu temu :-D takze aj preto rok 2011 a verim, ze to zvladneme :-) a vy uz nieco pripravujete, okrem rezervacii? myslim nejake napady alebo predstavy? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?