Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab Tiez som uz na to myslela, ze sa budem musiet chranit pred slnkom, aby som potom nebola opalena podla tricka... :-D :-D Nikdy sa sice neopalujem, ale do roboty chodim na bycikli a tak mam stale ruky a ramena trosicku tmavsie (tym myslim iny odtien bielej :-D :-D :-D ) No co, budem sa parit v dlhom rukave, pre istotu... :-D
Odpovedať
@beronsche ale nieeee.. to ti stačí ponatierať sa tou 50-kou.. môj známy tomu hovorí, že mám na sebe deku :-D
Odpovedať
Prave som pozerala svadobny planovac a ma celkom pobavila predstava masaze vo svadobny den... Ja by som musela na tu masaz vstavat tak o 5 rano... :-D :-D o 7 uz planujem byt u kadernicky, ale ona o tom este nevie, zatial som objednana na 8... hmm mala by som jej zavolat... To bol ale blby napad, dat si obrad na 15.00.. :-N
Odpovedať
@beronsche fotiť sa kedy plánujete??
Odpovedať
@simcab fotenie mame pred obradom... Fotograf pride okolo 10.00 a v akom stadiu budu pripravy, v takom ich zacne fotit.. Do 14.00 musime byt z fotenia doma, najneskor.. ze stihnem saty vycistit, nieco zajest a tak... Ak bude cas, tak urobim aj podakovanie rodicom pred obradom, ak nie, tak to poviem az na hostine, odobierku nemame.... Viem, ze to vyzera, ze mame kopec casu na fotenie, ale snazim sa si nechat co najvacsiu rezervu, lebo nieco sa urcite pokasle... A lepsie je byt uz pripravena, sediet si a cakat ako lietat ako spaseny kon, lebo nestiham.. :-D :-D :-D
Odpovedať
@beronsche veru, ja tiež rátam s najhorším :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam take postupno-samo-opalovacie telove mlieko, tak to budem pouzivat pred svadbou. Aj ja sa budem potot - nechcem ciarky po chrbate od tricka............. Aj vy planujete exfoliator na chrbat pred svadbou, aby ste ho mali jemny a makky? To bude asi uloha pre maminu........... :-N
Odpovedať
@ladyjh no mne práveže peeling dosť rozdráždi prípadné vyrážky.. fakt je mi najlepšie to slniečko..
Odpovedať
@ladyjh ale coby pre maminu, pre draheho.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche @simcab simca, dik za tip! budem musiet davat pozor, aky pouzivam. Ja mam zvycajne tea-tree peeling, ktory je dobry aj na cistenie vyrazok, mozno by sa aj tebe pozdaval :-N bero, mas pravdu! vecer pred svadbou, dame si obaja peeling :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov ďakujeeeem, no dneska som death kočky, od rána som na nohách, jedla som sotva dvakrát za deň ... ale zajtra si to mienim poriadne užiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ďakujeeeem, ja sa potom ozvem po svadbe a pridám aj nejaké foto :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kočky ďakujeeeem Vám, dúfam, že to dobre všetko dopadne zajtra, dneska som od rána na nohách, konečne kľud a pokoj... odteraz už nič nerobím, len sa nechám hýčkať ...
Odpovedať
@lucia3006 tak vypínaj počítač a užívaj si predsvadobný večer! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe no zachvíľu idem, len som si chcela v kľude vypiť svoje prvú dnešnú kávičku :) a ešte chvíľku tu byť s vami :)
Odpovedať
no, babule, budúci týždeň by som mala mať doma šaty.. dohodli sme sa, že mi pani pošle fotky a potom jej napíšem adresu a ona mi ich zašle poštou.. sama, totiž, nevie kedy bude ok, tak to nebudeme naťahovať.. trasiem sa aké budú, no hádam budú ok.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak tomuto sa hovori zavislost :D zajtra sa nepokusaj nahlasit, uzivaj si to bez pocitaca :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky nepoznáte náhodou nejakú dobrú krajčírku .. ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 zajtra silno drzim pasticky nech vsetko dopadne super ... a hlavne nech si to čo najviac užijete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky. @lucia3006 Lucka, prajem vam dneska krasne dnik, nech vsetko vyjde ako ma a krasne si to uzijete x-) x-) Dneska sa vydaaaaavasss x-) x-) x-)
Odpovedať
dnes ma ale pekne pocasicko @lucia3006 ....ako jej to pekne vyslo....som zvedava co bude v pondelok pisat...dufam ze vsetko dopadne ako maaa
Odpovedať
veru Lucka sa uz isto finti.. :-) To je super, ze im vyslo pocasie... ;-) Baby musim sa pochvalit... :-D :-D Na kurze pripravy na manzelstvo sme robili dotaznik zamerany na slabe stranky vo vztahu... asi tak milion otazok... a vcera sme boli konzultovat vysledky. A vyslo nam, ze jedina slaba stranka naseho vztahu sa tyka viery - dotaznik bol robeny katolickou organizaciou, takze doraz na vieru tam bol preto. Zamerane to bolo na komunikaciu, dominantnost jedneho partnera vo vztahu, riesenie problemov atd. atd... Vsetko je dobre a nas vztah ma podla toho dotaznika pevny zaklad a obrovsky predpoklad, ze budeme spolu stastny az do smrti... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche tak to blahozelam :-D otazku viery vyriesite a zvysok uz vyrieseny je :-)
Odpovedať
@beronsche jeeeej, tak to je super.. :-) tak prajem, nech to aj tak naozaj je!
Odpovedať
@angieska @simcab dakujem! ;-) Je mi jasne, ze to nemozem brat smrtelne vazne, ale aj tak potesilo... ;-) :-D
Odpovedať
@beronsche jasné, že smrteľne vážne!!!
Odpovedať
joj, som ako na ihlách.. ako prvé čakám na fotky šiat (čo aj tak myslím, že nebudú.. :-S ) a ako druhé čakám na mail od kaderníka, ktorého by som chcela..
Odpovedať
moze mi toto niekto vysvetlit neviete??????????? co znamena pri diferencnej diagnoze?? Oligomenorea väčšinou spočíva v ovariálnej insuficiencii na základe anomálie na nejakom mieste hormonálneho funkčného obehu. Pri diferenčnej diagnóze sa musí myslieť aj na opakovane sa objavujúce včasné potraty.
Odpovedať
@dracica6663 drači, to máš čo za správu?? =-)
Odpovedať
@simcab ja mam tu chorobu a tak som si hladala na nete ale nerozumiem tomu ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?