Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no k mdz som od draheho nedostala nic, je 350km odo mna :( ale potesili ma na benzinke, kde som tankovala, dostala som karafiat a potom v lidli ruzicku :) takze aspon od cudzich chlapov nieco :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ďakujeeem moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g tak si vychutnavaj tehotenstvo! Tomi ako? Aj chcete vediet, ci cakate chlapca alebo dievca? Vasi vedia? Co hovoria? Mne to tento mesiac neskalo, ale uz prislo. Tak skusame! Vam sa teda hned postastilo, musi mat Tomi dobre naaaaaaaaaaaboje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g werrriiiii x-) x-) x-) Veeeelmi vam blahozelam, jej, si mi teraz taku radost spravila x-) x-) x-) tesim sa s vami strasne :-) Tak to sa uz do svojich satiek asi do svadby nezmestis, vsak??? Skus ist do salonov a tak poskusat ake by sa ti hodili, ale ja si myslim ze ty by si bola najkrajsia v takych tym jednoduchych tehu satkach, neviem empirove sa volaju ci nie, uz nieco motam??? Najdem na nete a poslem fotku ak sa mi podari... No a uz som dorobila :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh vychutnávam, úplne moc :-)) Tomi je tiež úplne moc moc rád, veľmi sa tešíme, ale klop klop klop aby všetko dobre dopadlo :-N Hej hej, chceme vedieť čo bude, pokiaľ sa nám ukáže :-D Naši už vedia, teda celá najbližšia rodina už vie, tešia sa s nami, a ešte to vie zopár najbližších priateľov, inak sme to ešte moc nešírili, do konca 3 mesiaca len tak našim najbližším :-) Jooooj no držím palce aby nabudúce už meškalo kvôli fazuľke, budeme spolu tehulkovať :-)) Hehe fakt, ako sme si povedali že od Nového roka skúsime a hneď :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g taketo nieco, dost maly obrazok sice, ale aspon ti da ideu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som nasla tu: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?alb... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g :-D :-D hlavne si na seba davaj pozor vierka, a tomi nech sa o vas poctivo stara. Aj mas ranne nevolnosti a zvlastne chute? Uz si si aj vsimla, ze brusko rastie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ďakujem moc mojaaaaa :-) :-) :-) nooo ja som myslela, že tie čo som poslala foto by boli super, empírové sú síce krááásne, ale neviem také by som možno ako popolnočné brala, tieto na foto mi prídu také svadobnejšie :-) ale tak stále dúfam a verím, že mi tie moje budú dobré, tie druhé to len ako záloha v prípade núdze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi fíííha ale tie vyzerajú veeeľmi pekne :-) uvidím ako s tými tortičkovými a ak nie, tak budem veľmo nad týmito uvažovať, moooooooooc ďakujeeeeeem za tip x-) @ladyjh - dávam moja, aj v práci sa šetrím :-) tomi je úplné zlatíčko,rozmáznava ma riadne :-) Ranné nevoľnosti nemám, ja mám nevoľnosti celodenné :-D A chute, nooo veľa vecí mi smrdí a veľa vecí čo normálne zbožnujem teraz nemôžem ani vidieť, ale vôôbec nevadí, hlavne aby bolo mimi spokojné :-) A bruško, no narástlo, jedny nohavice už ani nezapnem, a hlavne tak po 14tej začína najviac vykúkať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g joooj zlatíčko ja som si to až teraz všimla som sem klikla ... tak to Ti gratulujem z celého srdiečka a mooooooc Ti to prajem :) jeej až mi to úsmev vyčarilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slintacik jaaaaaj moc ďakujem moja, moc moc, si zlatíčko ! x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wera.g Jeeej moja aj ja gratulujem!!! Skoda ze si nam to nepovedala skor ... :-) To si mohla takto dlho vydrzat? A povedz ako to prebiehalo? Robila si si testik alebo mala si nejake priznaky? Hovoooooooor x-) V ktorom tyzdni budes na svadbe?
Odpovedať
@wera.g Weri to je super!!! Gratulujem!!! Juj tak sa s tebou tesim!!!!! A veru mi to bolo podozrive, ze sem nechodis... uz som aj rozmyslala, co je s tebou.. ;-) Prajem maminke aj babatku vela zdravia!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ďakujeeeeeem moc :-) noooo preto som sem ani nechodila, aby som to nevykecala hneď :-D Nooo meškali mi, ale myslela som že aj tak nič nebude, lebo týždeň predtým som si test robila a nič, a tak som si kúpila test, že pre istotu a šup, 2 paličky :-))) na svadbe by som mala byť v 17TT :-) a príznaky? noooo bolelo ma brucho stále akoby som mala dostať, a prsia, ale inak nič :-)) @beronsche - moja ďakujeeeeeeem x-) moc moc moc :-*
Odpovedať
@wera.g Tak to je teda super!!! To muselo byt riadne prekvapko ked si tam zbadala kolajnicky x-) Musite byt stastni s drahym!!! Prajem najma vela zdravia a ostatne pride samo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g aj ja sa pripájam ku gratuláciám a prajem vám obom vela vela zdravia a radosti. :-) Moja kamoška je teraz tiež v 9tt, zistila to asi tak pred 2 týždňami a svadbu majú 14. mája.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g juuuj gratulujeeeeem. tak to sme obe tehulky na svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g hehe tak to s tymi smrdenim poznam. a kedy mate termin porodu?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y noooo to bolo prekvapko, ešte aj teraz mi to niekedy príde také neuveriteľné :-)) veľmi pekne ti ďakujeme za prianie zdravíčka, tak ako píšeš, ostatné príde samo :-) @z.junasova ďakujem veľmi pekne :-) jeeeej no pekne, tak to sme tak rovnak :-)) a ako sa cíti? aj má ranné nevoľnosti? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov ďakujem moc :-) hehe aj preto som sa ťa toľko vypytovala :-D som zvedavá bola :-D nooo termín je zatiaľ že 9.10., ale vedieť budem až koncom marca, to pôjdem na ultrazvuk, genetické testy a tam mi doktorka presne povie :-) a čo ako, bruško už rastie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g tesim sa s tebou. :-) ja tusim priberam dako pomaly. zatial v pohode zapnem vsetky nohavice. a to som uz v 15tyzdni. ale moja mamina aj sestra pocas tehotenstva pribrali len 8-10kg. takze u nas velke bruska asi neletia. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov fííha ani nevieš ako si ma potešila - teda možno ani ja nebudem mať v 15TT veľké bruško, možno sa v 17TT aj do šiat zmestím :-D hoci už teraz vidím že narástlo, ale tiež som nepribrala :-) a čo šatičky, už si si nejaké pozerala?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jej weri, to budu nasi drobci oslavovat narodky spolu mozno, Zarka je 2.10. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g veru. mozno ani nebudes musiet saty zmenit. ja idem buducu stredu do nicole, tak snad sa na mna nieco najde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeeeej no pekne :-) a ak budeme mat chlapca, tak mozeme aj sobas uz dohodnut :-D bude mat Zarka zajacika :-D :-D :-D @sinov - noooo fakt, uvidime teda :-) ale kazdopadne by som mala rada nejake v rezerve, aby som v piatok vecer si hlavu netrieskala a nemusela som s rozopnutym chrbatom ist :-D jeeej tak daj vediet, ci tam nieco mali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g hehe,tak na to snad nedojde. :-D ved uvidis ako ti bude postupne brusko rast a podla toho sa zariadis. ja inu moznost nemam, lebo v 29. tyzdni sa do tych siat uz urcite nevojdem. dam potom vediet ako som dopadla. pripadne zverejnim aj foto novych siat.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no co, bude po mame :-) Aj ja mam zajacika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g aspon bude mat chlapa z dobrej rodiny :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov nooo to hej, v 29TT to už budeš mať bruško určite :-) Jasné, teším potom na foto :-) A kam ideš do Nicole? Na dostojevského? a vy máte kde sobáš? - v kostole alebo na matrike? Tak ma napadá aby náš pán farár nemal problém oddať nás tehotných kurnik, to by ma porazilo :-O všetko už pripravené, oznámenia rozdávame, a že prd neoddá nás.. =-) @bybi - :-D tak to beriem ako áno na otázku sobášu :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?