Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 juuj luci, ty uz to mas zapar. zaaaaavidim. ja sa neviem dockat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ajooooj, tak sme toho dneska vybavili - všetko ... drahému sadol oblek ako by bol šitý priamo na neho, netreba ho ani skracovať ... aj košeľu sme hneď kúpili, aj kravatu... jaaaaj tak som rada, ja som si dneska aj balerínky kúpila - hoci som ich neplánovala... ale padnú dobre pri tancovaní, keď budú nôžky bolieť... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov aj tebe to rýchlo ubehne :) veď už je marec a do júna je to zachvíľu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky ale vam to ubieha ;-) Ja som dnes konecne dorobila finalnu podobu nasho oznamenia, tak som ju pridala sem na stranku. Som ho mala uz hotove ale na povodnu fotku mi moje sestry s mamou povedali ze drahy je tam ovela krajsi nez ja tak som sa nahnevala a dnes som zmenila fotku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucka uz len 4 dni...drzim strasne moc palceky, aby vsetko dopadlo na jednicku:) obrad mate o kolkej a kde? skusim dobehnut aspon na chvilicku :))) musis mi potom vsetko porozpravat :))
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ďakujeeeeem Peťka :) sobáš máme o 14:30hod na Mestskom úrade v Senci :) jasné potom dáme po svadbe stretko aj s Werou a všetko vám porozprávam, veľmi sa teším už na to stretko naše :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) @lucia3006 @petkaa28 vy sa tu takto stretkujete, aj ja chcem :-N Skoda ze som tak daleko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s ahooooj Miška, to oznámko máte nádherné :) aj popolnočné šatičky ... budete mať fialkovú výzdobu? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dobrééééé ránečkooo :) no stretko len plánujeme, len zatiaľ nám to časovo nevyšlo... no veru škoda, bolo by fajn keby si sa pridala aj ty :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no mozno v auguste ked budem doma a uz budem mat veget po svadbe :-D Mozme sa ist kupat na Senecke jazera :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jasnéééé to by bolo supeeeer :) tak dúfam, že to výjde :) to už budeme štastné vydaté paničky :) ja sa teším už mooc moooc na leto... mám strašneeee rada letoooo :) a naše Slnečné jazerá :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 No vy do vtedy aj zabudnete ze ste sa vydavali... a ja budem cerstva manzelka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bybi :) no ty budeš plná čerstvých zážitkov :) o ktoré sa musíš potom s nami podeliť :) ja budem v júli a v auguste na sebe tvrdo makať, ideme s drahým na hasičskú súťaž Schody - to musíš na čas vybehnúť na 25.poschodie v plnej hasičskej výstroji a v dýchači (cca 15kg)... už som tak bola pred dvoma rokmi... teraz chceme ísť ako manželský pár už naposledy... :)
Odpovedať
Caute baby! Tak uz mam po tom, som v praci pekne zadreta!!! Jaaaaj, musim sa aklimatizovat :o)! @lucia3006 Drzim palce!!!!! pevne nervy :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ahoooooooj naša novopečená manželka, tak ako boloo? :) ako sa cítiš ako pani? ... :) ešte raz, všetko dobré do manželského života :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 bajka aj ja prajem vsetkko najlepsie v spolocnom zivote :-) No tak nam popis ako bolo, ako sa citis a ako si zvykas :-) A to si uz dnes v praci??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak to by sa mi nechcelo vybehnut ani bez vystroje :-D To musite mat riadnu kondicku... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi nooo musíme, každý rok máme fyzické previerky :) a teším sa na to, lebo vtedy si dokážem zmeniť aj stravovacie návyky, vylepšiť kondičku a aj postavu :) a človek je potom taký spokojný a hrdý na seba, že niečo dokázal... lebo je to hrozne náročné... ešte mám jeden sen, ktorý by som si chcela raz v živote vyskúšať a o psie záprahy ale také že tri dni vkuse, odkázaná iba sama na seba a psíkov... lebo so psím záprahom som sa už viezla, ale to bol len taký vyhliadkový okruh... :)
Odpovedať
@bajka1 aj vam zelam vela stastia v spolocnom zivote!!! Aka bola svadba? Dufam, ze ste si ju naplno uzili!!! @lucia3006 Napadlo ma presne to iste co bybi - ze ja by som mala problem vybehnut na 25. aj bez pristroja... :-D :-D Klobuk dole.. ;-) Este par dni a vydavas sa - aky je to pocit? Motyliky v bruchu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ahooojky, ale v pohodke, cez deň som kľudná, práve ešte kontrolujem menovky... zajtra a pozajtra budeme mať rušné dni... a potom je to už tu :) ale večer je pravda, že sa mi moc nechce spať, ľahnem do postele a rozmýšlam, čo ešte treba :)
Odpovedať
Caute baby :o). No bolo to narocne, stale som sa divila, ze tu vsetky nevesty vypisuju, ze to bol ich najkrajsi den, ale ja som to ledva zvladala...Uz od 3tej rana som nemohla spat, tak som sa len prevalovala a rano mi bolo tak zle, ze az ked som si dala panaka sa to zlepsilo!!! :o)))). Ale svadba sa uplne ze vydarila...vsetci boli uneseni a hovorili, ze najlepsia svadba :o). Sil na tancovanie som mala dost, co som sa sama cudovala! Az po kroji v popolnockach uz som bola ako macalka, ale vydrzala som do 4tej :o). Obrad bol nadherny, kamarati nas prekvapili a spievali kraaasne. Vtedy mi isli slzy. takze vsetko dopadlo fajn a oslavovali sme od piatku az do vcera. Dnes v praci, setrim dovcu predsa :o). A vikend mam zasa predlzeny v pondelok, pretoze musim vybavovat doklady a neviem kedy si zvyknem na nove meno!!! AAAAAAAAA :o))) Zelam aj Vam, aby to dobre dopadlo ako nam!
Odpovedať
@bajka1 gratulujem vám obom a prajem vám všetko len to najlepšie v manželskom živote.. veľa veľa lásky, šťastia, porozumenia a krásne zdravé detičky! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 tak si to zvládla, máš to za sebou :) teším sa na fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Helou baby... Asi musim urobit zmenu a uplne najmrzutejsiu!! :-| Vzdy som snivala o svadbe na Devinskom hrade a aj som bola pripravena za to matrike zaplatit 215,-eur, a ked som tam vcera bola mi povedali, ze este musim zaplatit aj Mestskemu muzeu dalsich 170,- Nuz a mne sa 400,- eur uz zda byt asi privela :-( SOm z toho nestastna, aj ked je to len raz v zivte, ale za 400,-eur by som mohla tolko inych veci! tak neviem, co vy na to? zaplatili by ste, alebo sa na to vykaslali...?
Odpovedať
@simcab Ahojky, dakujem velmi pekne...Snad si na to skoro zvyknem ;-). @lucia3006 Ano, ano, uz je to za nami, teraz uz len realita...No a cakanie na svadobku :o). Ty to uz mas tiez za par, tak sa drz!!! Fotky neviem kedy budu :-). Jednu uz mam na FB od kamaratiek.
Odpovedať
@usacek79 moja, to ma mrzí, že sa to komplikuje.. :-S môj názor je asi takýto.. ak na to peniažky máte, tak ich obetujte.. ak nie, tak sa na to vykašlite..
Odpovedať
@usacek79 Tak to je teda riadna palka 400 €. A preco mas platit tolko matrike??? Je niekde stanovena tato suma? Myslim cierne na bielom .. Ale ja ti mozem poradit to ze ak si o tom stale snivala, ak je to tvoj sen tak samozrejme svadba bude na hrade! ;-) Ak si sa zmierila so sumou 215 € tak na 170 € casom zabudnes ze si dala. A ano je to len raz za zivot a ked to bol tvoj sen tak samozrejme si ho spln! Lebo pozri budes mat svadbu niekde inde a potom si to budes cely zivot vycitat! 170 € sa este niekde najde! Aj ked by som si samozrejme este raz overila ci tych 215 € je realnych alebo by som sa s nimi dohodla na nizsej sume! Neskusala si?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi daj vediet ked budes doma, prideme za tebou hocikam :)) ja zoberiem aj krsniatko, nech ma zarka kamarata :) @lucia3006 ak budem mat volno, tak urcite pridem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 jeeeej, ďakujeeem, tak sa budem tešiť ak prídeš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 nemám ťa na fb :( ďakujeeem, no zajtra to začne ... posledné vybavovačky a naháňačky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?