Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@dracica6663 však som si potom aj myslela, že si chcela písať jej..
Odpovedať
@lucia3006 hm dik za opytanie hm momentalne nepokracuju nemozem robit oznamenia...ale nabuduci tyzden pojdeme za knazom tak uvidim ako a co vybavime
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 dakujem draci :-) A kde si videla fotky, na fb??? Som ani nevedela, ze ta mam :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak nech všetko dobre dopadne :)
Odpovedať
@beronsche Mali sme nauku o sviatostiach s panom fararom a este nas cakaju asi 2 nauky s kaplanom. A tie neviem este o com budu. Ty si uz mala nauky?
Odpovedať
@bybi asi nemas ale maju ich na stranje jmfoto. tusim...a kde si sa fotila?? @lucia3006 dakujem no to dufam ze uz budeme mat termin :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y to uz tak rychlo ste mali nauku?? ja ze to byva nejak cca 3 mesiace pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 aha vlastne hej :-) Fotili sme sa v Budmericiach a potom v Maxe v detskom kutiku :-) A dakujem, aj my sme velmi spokojni x-)
Odpovedať
@bybi no toto som si myslela len som si to chcela overit :-) ja tam byvam...aj ja sa tam budem fotit to je tak cca 5 minut od mojho domu a aj to som vedela ze v Maxe lebo su tam tie gulicky farebne...to poznam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Draci a kedy mas svadbu, lebo na nete som nasla, ze v july a auguste su aj zahrady zavrete pre verejnost :-| Co sa mi zda dost odveci :-|
Odpovedať
@dracica6663 Noo tak rychlo :-) Aj my sme sa cudovali ze tak rychlo ale tak sme radi ze uz to budeme mat za sebou. My byvame na dedine takze u nas sa to robi asi takto :-) Na nauke sme boli len my dvaja lebo s ostatnymi parmi uz pan farar mal nauku ale povedal nam ze to robil tiez individualne s kazdym parom podla toho ako sa nahlasili tak hned mali nauku. A my tiez. Ved este len minuleho tyzdna sme tam boli a v pondelok uz nauka :-) Ale som rada .. nie je to nic strasne a je to aj zaujimave.
Odpovedať
@h.a.i.n.y u nas to byva tak ze sa len jednemu paru venuje ..a to len pocuvas a nic viac vsak??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bybi no mame v auguste hej to tam je pisane pretoze su tam ubytvoani hostia a kupu sa tam a tak...ale tak chodi sa tam aj nie je to ,,zavrete,,......
Odpovedať
@dracica6663 No ved aj u nas to tak bolo ze kazdemu paru sa venuje osobitne. Ano len sme sedeli zoci voci a pocuvali sme a nic sme nehovorili hovoril iba on :-) Obcas sa nas nieco spytal ale to bolo minimalne. Napriklad ci vieme kolko je sviatosti. Ja som samozrejme len tak z brucha povedala ze 3 :-D A samozrejme ze to bolo zle ..... :-D A potom nam este povedal ze na konci sa mozeme pytat ak budeme mat nejake otazky. Trvalo to asi 2 hodky :-)
Odpovedať
@dracica6663 A este ma napadlo ze ako polsednu sviatost sme preberali sviatost manzelstva. A tam sme si prebrali takmer cely obrad. To bolo pekne ... az som sa zacala triast :-) Som mala pocit ako keby to uz bolo naozaj. Potom nam dal manzelsky slub ze si ho mame cvicit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 aha, no ved ked tam byvas tak vies :-) Ja som to len na nete citala, lebo som hladala den pred fotenim, ci to vlastne bude otvorene. A viem ze sa tam ludia stazovali, ze ich odtial vyhodili :-) Ale mozno len boli v zlom case na zlom mieste :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y a kolko je sviatosti?? :-| a to tak skoro ste uz prebrali..tak uz mate vsetko nie?? ci este kolko vas caka?? no je to mozne podla toho ci v lete niekto je tam ubytvani ak nie je tak nie je problem..aj v auguste sa suseda tiez tam fotial bezproblemov
Odpovedať
vcera sme spolu pozerali film a bola tam scenka svadby a tam a knaz pytal...beries si... a drahy ze ano... :-D a ja ze co ano...ze beriem si ta :-) povedala som ze este nie ;-)
Odpovedať
@dracica6663 Sviatosti je 7 :-) A kazdu jednu sme si postupne prebrali za tie 2 hodky. Dalsie nauky co budeme mat neviem este o com budu ...
Odpovedať
@h.a.i.n.y ano a ake su to 7 ? aby som nebola az taka blba :-D
Odpovedať
@dracica6663 Krst, eucharistia, birmovka, pomazanie chorych, spoved, vysvatenie knazov a manzelstvo. Budes mudra na nauke :-)
Odpovedať
baby co hovorite na toto: http://www.petalsandroses.com/bouquet... ide o ususenie kytice mrazom, neviete, ci sa to robi aj na slovensku? :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 potom daj vedieť, ako si dopadla :)
Odpovedať
Ahojte, mate nejaky tip .. na aku skladbu budete tancovat prvy manzelsky tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
@fpjj tak nad tymto si aj my lameme hlavu :))) ale rozmyslame - time of my life (hriesny tanec), you are so beautiful, mne by sa pacilo aj od wet, wet, wet - love is all around (ci ako sa to vola :)) ) - tato sa mi veelmi paci a este je jedna krasna od eltona johna - neviem ako sa vola, ale v levom kralovi bola, uzasne romanticka
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes som definitivne dovymyslala zo satami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s tak už si si vybrala tie pravé? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahoooj Peťka, ako sa máš? ako pokračujú prípravy? :) tak havina nakoniec mať nebudeme ...:(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky, tak my máme už len 14 dní do svadby :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?