Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeej, blahozelam, budete sa mat krasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dakujem simi, tesim sa, vobec sme totiz na tento rok so svadobnou cestou neratali, sme mysleli ze pojdeme radsej buduci rok... Hoci Spanielsko by nebola moja vybrata destinacia, ale este sme tam neboli, teda okrem Mallorcy :-)
Odpovedať
@bybi ale však to je jedno kam pôjdete.. hlavné je, že to bude dovolenka svadobná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dakujeme, no dufam, ale vsade je krasne ked je prijemna spolocnost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no ved jasne, ja sa tesim x-) Pre nas to bude aj tak viac rodinna dovolenka ako svadobna cesta :-N :-D
Odpovedať
@bybi ale však nepotrebujete splodiť potomka :-D či?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi nieeeee, nestras :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to su one :-)
Odpovedať
@bybi no vidíš, tak budete mať so sebou aj antikoncepciu :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miska krasne su :-) @simcab Simi to my mame stale :-)
Odpovedať
dobré ránko :-)
Odpovedať
dobre ranko! babule kde ste vsetky? :-) @michala.s Pekne obrucky mate!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som tu stááále, ale nikde nikoho.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) @beronsche bero ja uz v praci :-(
Odpovedať
boze ja cely tyzden na skoleni... By ste neverili aka nuda... Tento tyzden mame aj my obrucky, neviem sa dockat. :-) @bybi ako bolo doma? postihali ste vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche doma bolo super, strasne busy, ale postihali sme vsetko. Nemali sme ani sekundu na to aby sme sa nudili :-D Ale aspon je uz vsetko vybavene :-) Aj my by sme mali mat obrucky o tyzden, ale ja ich neuvidim az do leta asi :-N
Odpovedať
@bybi pravdupovediac, ani ja tie nase neuvidim nazivo az do maja, ale aspon cez web kameru.. :-D :-D Inak zacina mi byt luto, ze nebudem mat vlastne saty.... Rozpravala som sa tu s koleginami a ma celkom namotali na myslienku vlastnych siat... no co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche mne pride mamina za mesiac, tak mozno jej poviem nech ich prinesie :-) Budem trenovat nosit obrucku :-D A nemozes si stale zohnat vlastne saty? Ja viem ze mas uz rezervovane, ale neviem ako to chodi, ci a kolko sa plati zaloha :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi supeeeer :) ja som pozerala nejaké pobyty na SR cez bombaceny.sk a tiež to tam vyzerá zaujímavo ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab oki, teším sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, tak ako pokračujete so svadobnými prípravami? :) ja už mám dneska upratané a tak ... celý deň len a len pre seba ... :)
Odpovedať
@lucia3006 Ahojky :-), ty mas volny den? Niekomu sa zije :-). Ja zarezavam v praci. Vikend bol celkom plodny, tak sa tesim :-). Nacvicili sme si tanec, svokra upiekla perniky na redovy tanec, sme ich zabalovali, kupili sme topanocky zenichovi :-). Tak aspon nieco z nas opadlo :-).
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ahoooj, no tak ste toho postíhali, ja som mala víkend pracovný, v sobotu aj v nedeľu som pilno pracovala... :) a pozerala večer film o hasičoch ... :) včerajšok som celý prespala po nočnej, tak som sa dneska doobeda činila, nakúpila, upratala... teraz varujem hafana našim ... :) tak už sa nám to pekne kráti ... ty už len týžden aj niečo ... my ešte dva týždne...
Odpovedať
aaaach, že týždeň.. alebo dva.. x-) x-) x-)
Odpovedať
@lucia3006 Jj, postihali... Ty si zasa pilna vcielka, aj cez vikendy pracovat,...fu :-). Ale zasa mas cez tyzden volno a mozes povybavovat co potrebujes :-). Baby chcela som sa opytat, ako dlho bude trvat, kym nam vydaju sobasny list? Ja som myslela, ze to bude do dvoch pracovnych dni a zevraj do tyzdna :-(
Odpovedať
@bybi no mozem si zohnat saty, ale prisla by som o zalohu, uz to necham tak.. :-) Teraz som sa nastvala, bavime sa tu o svadbach a tak a jedna kolegina nam ukazala svadobne fotky (viac ako rok po svadbe ich stale nosi na usb kluci, toto nechapem) a tak som im ukazala moje saty a oni obe, ze mh aha..... a nic..... tak aspon zo slusnosti poviem daco.... hlavne, ze mi tu mlada pani dava rady ohladom svadby o ktore vobec nestojim... @simcab co tyzden, dva? :-)
Odpovedať
@beronsche no bajka má svadbu o týždeň a lucka o dva.. :-)
Odpovedať
@beronsche a šatky máš prekrásne x-) a to ti nepíšem len kvôli tomu, aby som ti dušičku pofúkala ;-) ja mám tiež rovnako hladké, len veľkú sukňu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero nechaj tak, nestoji ti xa to sa pozastavovat nad nimi :-| Baby, ze jeden a dva tyzdne................... waw! ste nervozne? motyliky v zaludku? ja som nervozna uz teraz......... :-N
Odpovedať
@simcab @ladyjh baby zlate ste, dakujem! :-) waw aj ja chcem mat o tyzden, dva svadbu... @bajka1 @lucia3006 ako sa citite, takto tesne pred?? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?