Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miska, pozeram ich stale dokola :-) Som aj zehlit chcela, ale neviem sa k tomu nijako dostat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi perfektne!!!! krasne fotky mate :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dakujem angieska :-) taka som z nich vytesena, ze ani spat nebudem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi :D budete mat uzasnu pamiatku :-) my budeme mat predsvadobne video, ale cakam, kedy sa otepli, teraz je prilis skaredo na to
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska my sme boli teraz doma a potom uz budeme az tyzden pred svadbou a to uz cas mat nebudeme... Som sa aj bala, ani sneh ani nic... ale aj tak su krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi uzasne su :-) praveze to dobre vyzera...tu je velmi skaredo, zvysky snehu take sedive, lad, blato...proste by to vyzeralo hrozne
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi mate nadherne fotocky. Skvela volba skveleho fotografa:))
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ved to sme na SK boli :-) @kacennnka kacenka uplne s tebou suhlasim :-) ;-) Dakujem za radu pri vybere :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi viem, ze na Slovensku :D ved to mas tam aj napisane :-) skor som to myslela, ze tu u nas pod tatrami...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska A nestacilo by vybehnut trosku vyssie do kopcov? Ci uz ani tam nie je sneh?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aha :-) No uz je na mna asi vela hodin ze mi to nemysli :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi nevadi, ty sa hlavne vytesuj nad fotkami :-) ja sa tiez niekedy hotentotsky vyjadrujem :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michala.s je, tatry su pekne biele :-) ale ja som skor letny typ, pockam si trosku este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja ta mam na fb? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) Konecne je piatok :-)
Odpovedať
@bybi to ano konecne je piatok...skoda ze vikend rychlo ubehne...Dnes ma prist k nam svokra, pride sa pozriet nan as bytik,este u nas nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ahoooj, jeeej pekná fotečka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 draci hej, vzdy to strasne rychlo ubehne :-( @lucia3006 lucka dakujem, to je z toho fotenia predsvadobneho :-) Len sem nemozem dat kde sme s drahym alebo vsetci traja, tato splna snad vsetky kriteria :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ahoj, tak co, spala si v noci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi nemáš zač, fakt pekná fotka ... ja sa musím pochváliť - som sa stala predvčerom tetou .. švagrinká už porodila ... a dneska porodila kamoška,ďalšia je už v piatom mesiaci ... ach začínajú už aj mne tikať biologické hodiny ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska spala, spala. Ale sa mi snivalo o mojej sefke, mali sme nejaku party u nej, ja som prekotila praci prasok v obyvke a musela som to povysavat :-D @lucia3006 jej, gratulujem. A co mas? Synovca alebo neterku? Ja mam tiez 2 kamosky tehotne, s jednom sa mam dnes akurat stretnut, ideme na veceru :-) Obe maju termin v ten isty den, mesiac pred mojou svadbou a obe mali ist... Nepojde asi ani jedna :-N :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi heh, zaujimave sny :-D mne zase vo sne ukradli auto, nasla som ho u nejaych talianov pri lese a ti ma potom nahanali, som sa skryvala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi neterku Lauru,ďakujeem :) no ani moja kamoška nepríde, tak som sa na ňu tešila - ale žije vo Švajčiarsku a nedá sa jej vybaviť voľno... ach škoda ... a jedna kamoška - tá so mnou úplne prerušila kontakty - z ničoho nič ale nevadí, aspoň človek zistil, čo je zač...
Odpovedať
Profilova fotka
draci tak nech to dobre dopadne! baby, a dakujem za nazory. tak im dam lupienky a nech rozhadzuju, nech mi pripravia cestu k oltaru a k manzelstvu :-N ake mate plany na vikend?
Odpovedať
@ladyjh dakujem pekne...ja budewm zajtra v skole :-( a potom v nedelu oddychovat. A ty?
Odpovedať
ahojte! @bybi - krasne fotky!! A mala Zarka je carovna! :-) @ladyjh Ako idu pripravy? Uz sa tu velmi casto neukazujes... K tym malym druzickam - ja budem mat 2 draheho neterky a najprv som chcela, aby mi rozhadzovali lupienky, ale vraj s tym mozu mat "problem" v kostole, musela by som zabezpecit upratovanie a tak... Tak som sa rozhodla, ze dievcatka pojdu v paroch s mojimi 2 synovcami predomnou a budu mat kyticky. Najprv mensi parik prvy - dievcatko s kytickou, chlapec bude niest nasu svadobnu sviecku a krizik (nech ma radost, ze ma tiez nieco na starosti), potom vacsi parik - dievcatko s kytickou, chlapec s prstenami a potom ja s ocom... :-) Mne sa nosenie vlecky nepaci.. ;-) @lucia3006 Blahozelam k neterke!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ďakujeeeem :) už sa na ňu tešíme, až ju pôjdeme pozrieť keď prídu z nemocnice ... teraz sú zakázané návštevy - kvôli tej chrípkovej epidémii... :(
Odpovedať
@lucia3006 gratulujem, luci, a prajem malinkej veľa veľa zdravíčka a šťastia do života! :-) baby, ja som dnes taká šťastná! máme už vybavenú aj matriku, večer pôjdeme vyplnené papiere zaniesť na faru x-)
Odpovedať
@simcab tie papiere vam dali na matrike alebo farar ?? ako to je
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jej simi, to je super. Aj my uz mame matriku vybavenu, ale my sme museli, nech to neriesime tyzden pred svadbou... Ja som dnes zase odpadla :-| V praci. A to ani stres nemam. Bola som u doktora, ale okrem nizkeho tlaku (84/62) mi nic nezistili. Este pojdem pre istotu na EKG... Co pomaha na zvysenie tlaku? On mi povedal vela pit a viac solit :-N :-p Ale teraz sa uz citim uplne v pohode, aj som sa do roboty vratila, ze co budem doma sediet :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?